Skocz do zawartości

Zdjęcie

EUROWYBORY 2014

303 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Czterdziestolatek

Czterdziestolatek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 02 maj 2014 - 20:28

EUROWYBORY 2014 Ja na głosowanie pójdę bo już nie mogę patrzeć na te same gęby tych starców którzy się już dość nachapali i im wciąż mało i mało, trzeba zmiany na inną partię i innych ludzi którzy nie rządzili.
Rząd nie powinien zadłużać całego kraju i wszystkich obywateli a jak to już robi to corocznie powinien zdawać raport ile zadłużył kraj w tym roku a ile przez całą kadencję.
Ja osobiście uważam że UE powstała tylko dlatego żeby zjednoczyć się w jak największą instytucję która ma na celu trzymać w ryzach 99% społeczeństwa która musi ciężko pracować na ten 1% tych obywateli żeby żyli w ogromnym dostatku i władzy nad resztą bo to przecież jest kapitalizm a kapitalista nie rozdaje biednym tylko ciągnie ile się da a czym ma większą władzę to więcej wyciągnie i trudniej jest temu społeczeństwu wyzyskiwanemu coś z tym zrobić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
EUROWYBORY 2014 Dzisiaj, 23:42
  •  

#42 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 02 maj 2014 - 20:33

EUROWYBORY 2014

Własnie ja dla tego nie mogę cicho siedzieć bo widzę co sie dzieje z tym co moi rodzic zrobili dla tego kraju i co teraz nasz rząd z tym zrobił . Prywatnie dzieki pracy rodziców i teraz mojej równiez nie muszę narzekać i teoretycznie mogę miec w dalekim poważaniu kto rządzi , ja robie swoje i tyle czyli być dokładnie taki jak Ty. Rządzącym właśnie o to chodzi aby każdy zajał sie sobą i nie zwracał uwagi na to co oni robia . Tylko za jakis czas wszyscy obudzimy sie z ręka w nocniku a Ty bedziesz najgłośniiej krzyczał bo bedziesz miał najwiecej do stracenia .

głupoty , głupoty i jeszcze raz głupoty panie wypisujesz ...jak można takie dyrdymały sprzedawać , Ty po prostu piszesz to co Ci jest wygodne
jakie'' teraz nasz rząd ''jak wiele rządów poprzednich to co robiło ? powtarzam ludzie uczciwi nie pchają się do władzy więc niby po co chodzić na wybory ? żeby jednych złodziei zamienić na innych , mnie żaden oszołom nie nabierze na te gadki ..co do narodowców to uważam że to dno - idiologiczna utopia nie mająca nic wspólnego z realną rzeczywistością

#43 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 02 maj 2014 - 20:33

EUROWYBORY 2014

... czy homosie mogą robić dzieci.

:)
https://www.youtube....h?v=Kv1gdZCeigI

Edit.
Szukałem krótkiego filmiku bez tych niecenzuralnych słów i niestety nie znalazłem +18

Edytowany przez razor275, 02 maj 2014 - 20:40.

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#44 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 maj 2014 - 20:39

EUROWYBORY 2014

Zenek, ale to popieraszw tych czasach postulat, że tak jak w starożytnej Grecji - kobiety w tych czasach nie powinny mieć prawa głosu i są mniej inteligentne od mężczyzn?

Oj idź powiedz to znajomym kobietom :)

Oczywiście, podałeś przykład lotto - ja mógłbym wiele innych podać przykładów, gdzie delikatnie mówiąc jesteśmy "dymani'.

Bandyci na każdym kroku.

O urzędnikach to napisałem praktycznie w jednym tonie co Ty - porównując do tego sposób w jaki bawi się koalicja PO-PSL.

Tak jak śpiewał Kazik:

Biurokracja od czasu upadku komuny rozrosła się trzykrotnie
Z tą różnicą, że zamiast jednej stanowiska obsadzają cztery partie
Pieniądze zasadniczo to samo w ramach jednego modelu, tak
Władza, korupcja i kłamstwa prowadzą najlepiej do celu
(...)

Ale teraz tak, Korwin przyjdzie, Korwin obsadzi :)
Korwin nie zlikwiduje podatków zgodnie z jego hasłem, że Państwo ma nic nie dawać, ale także ma nie zabierać.
Te wszystkie hasełka brzmią ładnie, ale są nierealne.
Nam potrzeba rządów, które najpierw wyczyszczą, później zoptymalizują i wprowadzą nowy, zdrowy ład.
Niestety przy tej ekipie w to wątpię.

Jeśli kobiety są tak samo inteligentne jak mężczyźni albo nawet bardziej, to dlaczego Newton, Mendelejew, Einstein, Edison, Watt, Kopernik i wiele innych to mężczyźni, z grona wybitnych naukowców pamiętam tylko jedną kobietę Skłodowską- Curie.

U władzy było SLD, PO, PiS, PSL, i to od 25 lat ci sami ludzie przechodzą tylko między partiami, a Korwin cały czas trwa w tych samych ideach, nie zmienia swoich poglądów jak chorągiewka na wietrze.

Edytowany przez zenekc330, 02 maj 2014 - 20:41.

#45 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 02 maj 2014 - 20:46

EUROWYBORY 2014 bo na tym właśnie polega polityka żeby być u władzy, to daje realny wpływ na podejmowane decyzje
i co z tego że trwa w tych ideach jak ma niszowe poparcie ?...ludzie nie chcą eksperymentów i oszołomów u władzy

#46 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 maj 2014 - 20:55

EUROWYBORY 2014 Według sondaży Korwin ma ponad 6%. Przy tym praniu mózgu jaki funduje telewizja to bardzo dobry wynik. Ludzie? jacy ludzie, przed chwila pisałeś ze ludzie nią mają wpływu na politykę.

Edytowany przez zenekc330, 02 maj 2014 - 20:56.

#47 Share prawi_co_wiec

prawi_co_wiec

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 02 maj 2014 - 20:58

EUROWYBORY 2014

Zenek, ale to popieraszw tych czasach postulat, że tak jak w starożytnej Grecji - kobiety w tych czasach nie powinny mieć prawa głosu i są mniej inteligentne od mężczyzn?

Oj idź powiedz to znajomym kobietom :)

Oczywiście, podałeś przykład lotto - ja mógłbym wiele innych podać przykładów, gdzie delikatnie mówiąc jesteśmy "dymani'.

Bandyci na każdym kroku.

O urzędnikach to napisałem praktycznie w jednym tonie co Ty - porównując do tego sposób w jaki bawi się koalicja PO-PSL.

Tak jak śpiewał Kazik:

Biurokracja od czasu upadku komuny rozrosła się trzykrotnie
Z tą różnicą, że zamiast jednej stanowiska obsadzają cztery partie
Pieniądze zasadniczo to samo w ramach jednego modelu, tak
Władza, korupcja i kłamstwa prowadzą najlepiej do celu
(...)

Ale teraz tak, Korwin przyjdzie, Korwin obsadzi :)
Korwin nie zlikwiduje podatków zgodnie z jego hasłem, że Państwo ma nic nie dawać, ale także ma nie zabierać.
Te wszystkie hasełka brzmią ładnie, ale są nierealne.
Nam potrzeba rządów, które najpierw wyczyszczą, później zoptymalizują i wprowadzą nowy, zdrowy ład.
Niestety przy tej ekipie w to wątpię.

właśnie te słowa Kazik pisał zainspirowany programem UPR. Sam o tym mówił w wywiadzie.
podatki dochodowe do likwidacji -niesprawiedliwe, a już progresywny dochodowy w szczególności niesprawiedliwy , nieefektywne -małe dochody w stosunku do kosztów poboru ..służą wyłącznie kontrolowaniu przedsiębiorców. vat (póki musimy z uwagi na UE) na jednolitym niskim poziomie np. 15% , żeby nie było przekrętów , akcyza na paliwo do likwidacji - tańsza energia-większa konkurencyjność. podatek pogłówny od każdego dorosłego mężczyzny i każdej kobiety pracującej poza domem , podatek od nieruchomości. Przy likwidacji ok. 90 % stanu urzędników i pozostawieniu sześciu ministerstw te dochody pozwolą zrównoważyć budżet. Pozostaje oczywiście kwestia spłaty długów po niemiłościwie nam panującym złodziejom i finansowania wypłat emerytur dla ludzi , którzy pozostaną w systemie po likwidacji ZUS - to z dochodów z prywatyzacji i prawdopodobnie niestety podatku celowego , malejącego z czasem.

#48 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 02 maj 2014 - 20:59

EUROWYBORY 2014 gdzie to pisałem ? większość z tych co głosują a reszta zlewa bo ma to gdzieś
no i co to jest te 6 % , nawet niech ma 10 % i co ?

#49 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 02 maj 2014 - 21:00

EUROWYBORY 2014 W zaparte idziesz z tą inteligencją kobiet.
Szkoda.
Potwierdzasz tylko to - czego się obawiam - czyli oszołomstwa (bez urazy :) ).

Pranie mózgu to jest robione nie o Korwina, którego się zapewne nikt nie obawia bo nie stworzy żadnych wielkich struktur i jeżeli się mu uda dostać to będzie tylko szopki robił.

Pranie jest robione od dawna szczuciem Kaczyńskim i robieniem z niego nie wiadomo jak wielkiego psychola (to tak dla wielkiego przykładu).
W rolnictwie siła!!! :)

#50 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 maj 2014 - 21:08

EUROWYBORY 2014

gdzie to pisałem ? większość z tych co głosują a reszta zlewa bo ma to gdzieś
no i co to jest te 6 % , nawet niech ma 10 % i co ?

Głosują urzędnicy, stare komuchy i mohery. Czas na młode pokolenie

@poch

Żeby wynik był jak najbardziej miaro dajny należało by zebrać grupę 1000 kobiet i 1000 mężczyzn z rożnych środowisk, z różnym wykształceniem i po prostu sprawdzić ich poziom inteligencji.

Kaczyński od Tuska rożni się tylko wzrostem, obaj są siebie warci, obaj sprzedali Polskę za psie pieniądze.

Edytowany przez zenekc330, 02 maj 2014 - 21:10.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 02 maj 2014 - 21:13

EUROWYBORY 2014 czy ktoś wam broni iść glosować , masz jakieś proste przełożenie ze niby wszyscy młodzi was popierają ? nie , macie tyle co kot napłakał
co do kobiet to skończ bo to żałosne jest , zresztą czego się po takich spodziewać

#52 Share adams452

adams452

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 02 maj 2014 - 21:20

EUROWYBORY 2014

Błędem wg mnie jest w obecnej sytuacji oddawać głos na PSL.
To co pokazują od wielu lat nie ma nic wspólnego z byciem partią chłopską.
Koryto,koryto i jeszcze raz koryto.

Problem pojawia się z pomysłem na kogo oddać swój głos.

Pytanie mam do zwolenników KNP, czy przeanalizowaliście program i zasadność pomysłów Korwina??

Przecież poseł Żelichowski mówi, że taki młody człowiek z rodziny musi gdzieś pracować a że jest to akurat ARIMR to już nie istotne :)

#53 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 maj 2014 - 21:24

EUROWYBORY 2014

czy ktoś wam broni iść glosować , masz jakieś proste przełożenie ze niby wszyscy młodzi was popierają ? nie , macie tyle co kot napłakał
co do kobiet to skończ bo to żałosne jest , zresztą czego się po takich spodziewać

Żałosny jest ten kto pisze ze opieka zdrowotna jest darmowa;d

Co do kobiet, weszliśmy w grząski temat, ale cóż każdy ma swoje racje, jeszcze dla zaostrzenia atmosfery dodam że to Bóg stworzył Ewe z żebra Adama, a nie odwrotnie, czyli na chłopski rozum wziął cząstkę mężczyzny na całą kobietę, może coś w tym jest. :lol:

Edytowany przez zenekc330, 02 maj 2014 - 21:25.

#54 Share Marcin_95

Marcin_95

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:Wojsko militaria rolnictwo

Napisany 02 maj 2014 - 21:28

EUROWYBORY 2014 Witam przed wyborami każda partia jest obrońcą uciśnionych a po wyborach jest znowu normalnie czyli każdy sobie rzepkę skrobie
A co do UE według mnie jest to jedna wielka mafia którą rządzą Niemcy. Cała ta UE uzależniła nas od innych państw zamiast eksportować towary to my je importujemy a największe przestępstwo jakie wyrządziła to zamknięcie polskich stoczni które były rywalem dla stoczni zachodnich. Podobnie z cukrowniami i z innymi branżami. Większość użytkowników mnie zlinczuję za swoje poglądy ale zagłosuję za PiS.

#55 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 02 maj 2014 - 21:38

EUROWYBORY 2014

Żałosny jest ten kto pisze ze opieka zdrowotna jest darmowa;d

podaj cytat gdzie ja to napisałem , pisałem o dyrdymałach jakie głosi Korwin więc to on jest żałosny
pranie mózgu to możesz robić w przedszkolu , tu ci nie idzie

#56 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów

Napisany 02 maj 2014 - 21:40

EUROWYBORY 2014

głupoty , głupoty i jeszcze raz głupoty panie wypisujesz ...jak można takie dyrdymały sprzedawać , Ty po prostu piszesz to co Ci jest wygodne
jakie'' teraz nasz rząd ''jak wiele rządów poprzednich to co robiło ? powtarzam ludzie uczciwi nie pchają się do władzy więc niby po co chodzić na wybory ? żeby jednych złodziei zamienić na innych , mnie żaden oszołom nie nabierze na te gadki ..co do narodowców to uważam że to dno - idiologiczna utopia nie mająca nic wspólnego z realną rzeczywistością

Ten rząd poprzedni i następne rządy beda robiły to samo jeśli My tego nie zmienimy. jak pisałem wcześniej 20 lat juz glosuje juz wszyscy rządzili a zmian nie widać, Niby sa różne partie maja rózne programy a jak dostana sie do koryta to robia to samo. Nie wiem czy jesli do koryta dostana sie nowi to cos sie zmieni czy nie ale głosowanie na obecne partie zasiadające w sejmie nie ma sensu.
Skoro uważasz ze wypisuję głupoty i dyrdymały to napisz swój punkt widzenia , może faktycznie Twój tok myslenia jest godny uwagi. Jak na razie to w twoich wypowiedziach czytam że " wy to głupoty bez sensu piszecie " Każdy ma prawo do swojego zdania nie ważne czy mądre czy mniej mądre ale nazywanie kogoś głupkiem bez uzasadnienia też nie jest "mądre"
Uważasz ze Narodowcy to dno , utopia, dlaczego? Co według Ciebie jest ta realna rzeczywistością , co nie jest tym dnem i utopią ?

#57 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 maj 2014 - 21:43

EUROWYBORY 2014

A to ze ludzi chorych na raka nie warto leczyć bo i tak umrą ,to że trzeba zlikwidować darmową służbę zdrowia itp. - to nie dyrdymały i głupoty ?
Co taki nastoletni narodowiec niby ma do powiedzenia ?

Proszę bardzo, sam napisałeś o darmowej służbie zdrowia

#58 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3925 postów

Napisany 02 maj 2014 - 21:44

EUROWYBORY 2014 Z jednej strony iść na wybory i zagłosować to obowiązek obywatela (chodzę na wybory), a z drugiej strony przed każdymi wyborami stoję prze dylematem na kogo zagłosować (każdy wiele obiecuje ale realnie nie jest to do spełnienia).

Moim skromnym zdaniem na arkuszu do głosowania brakuje jednej opcji (do wyboru poza nazwiskami):
- brak odpowiedniego kandydata,
- brak odpowiednich działań długoterminowych"
- błędy popełnili poprzednicy,
- czynię tylko swój obowiązek obywatelski
- itp.

Bo idąc wrzucając czystą kartkę dajemy możliwość zafałszowania, znacząc źle czynimy głos nieważny i ukazujemy społeczeństwo jako nieuków (nikogo nie chcę obrażać), a jeżeli było by okienko z powyższym zdaniem do zaznaczenia może by to dało do zrozumienia że trzeba coś robić a nie tylko obiecywać , bo dziś duża część społeczeństwa nie idzie głosować bo nie widzi szans zmian.

Ot takie moje skromne zdanie.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#59 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 02 maj 2014 - 21:50

EUROWYBORY 2014

Proszę bardzo, sam napisałeś o darmowej służbie zdrowia

i ty uważasz się za inteligentnego , mało tego twierdzisz że kobiety są mniej inteligentne ?
gdzie ja tu piszę że w Polsce jest darmowa służba zdrowia ? pisze chyba wyraźnie na twoją prośbę co za dyrdymały głosi Korwin ...masz problem z głową czy jak ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 maj 2014 - 21:54

EUROWYBORY 2014 Nie wiedziałem że piszemy o jakimś innym kraju i Korwin chce likwidować darmową służbę zdrowia chociażby w Wietnamie.

Niech ktoś rozsądzi ten spór.

Edytowany przez zenekc330, 02 maj 2014 - 21:55.