Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

40% PSL 50% PiS 10% inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

no i o korwinie nic nie slychac mial ta unie podburzac i powoli psuc by sie rozpadlo to a dalczego my rolnicy godzimy sie na takie ceny ziemi przez ta unie przeciez w 2016 roku obcokrajowcy wykupia ziemie nie mozna jakichs ustaw zrobic czy cos by w polsce mielie ziemie tylko polacy i rolnicy bo teraz to kupuja ziemie nie rolnicy na zarobek kupia teraz za okreslona sume i w 2016 sprzedadza z 3 lub 4 krotnym zyskiem wiec powinno sie cos z tym zrobic a i mali rolnicy coraz bardziej padaja przez co wieksze bezrobocie sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Korwin dopiero w lipcu stanie się unioposłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Nadal uważam, że Korwin w następstwie Palikota - pobryka, pobryka, nic nie zrobi i upadnie znowu zapadając ze swoją partią w sen na 20 kolejnych wyborów :)


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Konrad2510
      Słuchajcie panowie posiadam agregat unia kombi 4,2 i mam pytanie czy wymieniał ktoś łożyska na przednich walkach oraz te piasty bo rozebralem wczoraj żeby wymienić łożyska a tam piasty pekniete i rozmielone a nowych już nie sprzedają takich proszę o rade
    • Przez KrzysztofWyszyski
      Problem polega na tym że zawiasy puszczają po spuszczeniu z przewodów oleju i było odpowietrzane. Co to może być za przyczyna?
    • Przez ZetorPower
      Witam Pany mam pytanie jest do kupienia agregat unia ares tl drive z hydropakiem ale nie mam pojęcia jak taki wał oponowy poradzi sobie w uprawie i siewie po orce centralnie po orce lub wstepnie przebronowane ciezkimi bronami na rędzinie lub glinie no i troche na normalnych glebach  rozwali to troche bryły czy opony za miekkie są?? własciciel pracował nim na lekkich glebach to mówi że malina 
    • Przez Arek84
      Jak w temacie, poszukuję agregatu unia kombi 3,7 m rozkładany hydrauliczne  rozważę  każdą propozycje najlepiej nie malowany w oryginale i w obrębie tarnowa, krakowa,  katowic i kielc.
    • Przez norbi9032
      Witam stoję przed zakupem zestawu uprawowo siewnego (Unia cerse z wałem packera + poznaniak 500/3D lub podobny zestaw z AGRO MASZ-u)
      Który zestaw był by lepszy.? Wady i zalety? I może orientuje się ktoś jak wychodzą cenowo.?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj