Skocz do zawartości

Zdjęcie

EUROWYBORY 2014

303 odpowiedzi na ten temat

#241 Share uglibugli

uglibugli

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 381 postów

Napisany 26 maj 2014 - 11:38

EUROWYBORY 2014 @Dagmarka Zgadam się z tobą tylko mam jedno ale ... :P Ciekawe czy rolnik sam wyeksportuje towar np do chin ciekawe co rolnik zrobiłby sam gdyby znaleziono dwa martwe dziki i kraje ościenne nałożyły by embarga ??? Największa bujda z możliwych że ministerstwo rolnictwa jest nie potrzebne ... Ministerstwa są potrzebne i muszą być tylko w zminimalizowanej formie i z odpowiednimi ludźmi na odpowiednich stanowiskach. Ale chcecie głosować na Korwina to głosujcie i jeżeli uznam że dzięki niemu moja sytuacja materialna jaki i społeczna ulegnie zmianie na lepsze zwrócę wam honor i oddam mu swoje poparcie ale jakoś w tym momencie nie potrafię mu zaufać ... Ale jednego mi nie udowodnicie bo z tym mam racje po co mu mandat w Brukseli tego nie rozumiem ...

Edytowany przez uglibugli, 26 maj 2014 - 11:40.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
EUROWYBORY 2014 Dzisiaj, 03:59
  •  

#242 Share marluk

marluk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1046 postów

Napisany 26 maj 2014 - 12:01

EUROWYBORY 2014 odpowiadal na to pytanie juz wielokrotnie, po to zeby brac kase i wykorzystac ja przeciwko Unii oraz na tworzenie wlasnej kampani do wyborow w Polsce. po drugie co zrobi rolnik? beda firmy ktore beda kupowac i sprzedawac w Chinach a w przypadku embarga znajda innego kontrahenta, jesli nie chca zbankrutowac beda musialy tak zrobic. a z reszta w Chinach tez jesc musza wiec kazdy ma rozum. pewnie powiesz ze kupia sobie gdzie indziej taniej, mozliwe, ale to normalne ze kazdy chce kupowac taniej, tak jak w kazdej innej branzy tak w rolnictwie musi byc dziki kapitalizm, ten kto nie umie wyprodukowac taniej to bankrutuje, i dzieki temu mamy pozniej w sklepie tanie towary. ministerstwa sa kompletnie nie potrzebne, jesli chcesz zeby finansowaly ogromna swoja klike to popieraj taki poglad, jesli uwazasz ze ministerstwo duzo ci daje a malo zabiera, ja uwazam inaczej...

#243 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 26 maj 2014 - 12:21

EUROWYBORY 2014

Nie twój interes co tam będę szukał konfidencie. Jakim prawem nazywasz kogoś dnem? Dlatego, że twój poziom wypowiedzi jest poniżej tego dna? Takiego trola nie spotkałem nigdy na żadnym forum, ani tymbardziej w życiu codziennym. Nigdy nie błysnąłeś mądra wypowiedzą, ale za to butą, chamstwem i pogardą tak. Nie potrafisz odpowiadać na zadane pytania, itp. Kim ty jesteś? Za kogo się uważasz? Nigdy się nie ujawniłeś jakie masz poglądy, gdzie się pojawiasz robisz zamęt, atmosfera gnije... Anarchista?

kto tu jest kim to wiadomo , niestety Twoje '' mądre'' wypowiedzi nic nie dały
pogarda to jest w was do własnego narodu i wszystkiego w koło - na szczęście to margines społeczny o czym świadczy wynik

Edytowany przez kozulek2, 26 maj 2014 - 12:24.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#244 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1359 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 26 maj 2014 - 12:25

EUROWYBORY 2014 Własnego??? Proszę nie rozśmieszaj mnie. Podaj, proszę chociaż jeden przykład tej pogardy.
Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#245 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 26 maj 2014 - 13:01

EUROWYBORY 2014 masz wyżej ,tylko Ty jesteś tu mądry a reszta to konfidenci ...tobie można oskarżać i pisać nie prawdę i to nie jest pogarda ?
czekam na te cytaty co obiecałeś , pomieszało się w główce co ?

#246 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1359 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 26 maj 2014 - 13:36

EUROWYBORY 2014 Siebie masz za resztę? Kolego, widzę w Tobie zapędy monarchistyczne. Jakoś z każdym na forum idzie się dogadać mniej lub bardziej, z Tobą za nic na świecie. Rzeczownika "konfident" użyłem tylko w stosunku do Ciebie. Co do tych cytatów to zapomniałem. Dobrze, że przypomniałeś, wieczorem je znajdę bo jestem pewien, że Ty to pisałeś. Po za tym skończmy tą dyskusję bo dostaniemy obydwaj % za zejście z tematu. Jak chcesz podyskutować i kontynuować tą pyskówkę to pisz na priv. Wg mnie nie ma ona sensu. Szkoda mojego i Twojego zdrowia, życie i tak daje w tyłek.

Mimo wszystko pozdrawiam.
Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#247 Share Tomek90wlkp

Tomek90wlkp

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:Historia, militaria, rolnictwo, motoryzacja.

Napisany 26 maj 2014 - 13:41

EUROWYBORY 2014 kozulek2, odpowiadając na Twoje wcześniejsze zarzuty odnośnie mojej wypowiedzi chciałbym stwierdzić, że się bezmyślnie zatracasz, bo nie potrafisz logicznego wywodu myślowego przedstawić. Łatwo Ci mówić, że po co Korwin w Europarlamencie, a niby skąd ma wziąć pieniądze na kampanie reklamowe w trakcie wyborów? Spot wyborczy trwający 28 sekund na antenie TVP kosztuje od 50 000 do 100 000 złotych. Skąd pieniądze on na to ma wziąć? Nikomu się w głowie nie miesza, to Ty jesteś przyzwyczajony, że państwo zawsze swojemu obywatelowi coś musi zapewnić, a to rynki zbytu, a to wyższe ceny, a to dotacje itd. Ty jesteś panem swojego losu i jak chcesz dobrze żyć to trzeba pracować. Martwi mnie, że duża grupa nierobów żyje z naszych pieniędzy odprowadzonych w podatkach. Powtórzę się, na kogo te nieroby mają głosować jak od państwa co miesiąc dostaną pieniądze w formie zasiłków? Czy im jest źle? 60 % głosujących uznało bieżącą sytuację polityczną jako satysfakcjonującą, bo poparło PO-PiS. 7 % głosujących na KNP chce zmian, bo ile można doić z człowieka pracującego? Nie podoba mi się ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem decyduje o moim losie, bo im się już nie pogorszy, a tym pracującym owszem, bo z kogoś trzeba te pieniądze zerżnąć. Jak będziesz cytował moje wypowiedzi to konkretnie argumentuj, bo takie sianie pustych frazesów jest bezsensowne.

#248 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 788 postów

Napisany 26 maj 2014 - 14:27

EUROWYBORY 2014 Zaczyna się robić nieprzyjemnie, czy nie możecie podzielić się poglądami bez lżenia się na wzajem? Z poglądami JKM w większości się nie zgadzam, bo choć każdy jest kowalem swego losu, to dla wielu jest to wyzwanie, z którym sobie nie radzą. I nie można dać im po prostu zdechnąć. Jego przykład ws. trawki - jak ktoś przedawkuje, fajnie jednego idioty mniej. Idźmy dalej - wypadek, policja stwierdza, że kolo jechał za szybko - wiedział co robi, niech zdycha. Będzie lepiej? Likwidacja min. rolnictwa - czemu nie iść za ciosem i zlikwidować min. obrony? Przecież w 100 000 armii tylko ok. połowa to żołnierze. Przed kim nas obronią? Przed Czechami? Nie sądzę, że 60% wyborców głosowało na PO-PiS, część z nich głosowała przeciw. Tak Platforma zdobyła władzę, ludzie nie głosowali na PO, tylko przeciw PiS. Myślę że to jeden z powodów sukcesu JKM.

#249 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

EUROWYBORY 2014

. Co do tych cytatów to zapomniałem. Dobrze, że przypomniałeś, wieczorem je znajdę bo jestem pewien, że Ty to pisałeś. . Szkoda mojego i Twojego zdrowia, życie i tak daje w tyłek.

Mimo wszystko pozdrawiam.

normalny człowiek to się wycofa jak się pomyli , wiec jak możemy się dogadać jak zmyślasz ? szukać możesz ale zapewniam że ja ani nikt inny nic takiego nie pisał - więc po co tkwić w błędzie ? no ale TY'' mądry''wiesz lepiej co ja pisałem :D :D :D

#250 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

EUROWYBORY 2014 pomyłka ,do usunięcia

Edytowany przez kozulek2, 26 maj 2014 - 16:57.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#251 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1359 postów

Napisany 26 maj 2014 - 14:35

EUROWYBORY 2014 Kolego, jak nic nie znajdę to Cię oficjalnie przeproszę w tym temacie "za pomówienie". Ale jeżeli nic nie znajdę, bo jeszcze nie szukałem-nie było kiedy. Umowa stoi? I na tym zakończmy spór.

Pozdrawiam

Edytowany przez master20002, 26 maj 2014 - 14:37.

#252 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 26 maj 2014 - 14:36

EUROWYBORY 2014

kozulek2, odpowiadając na Twoje wcześniejsze zarzuty odnośnie mojej wypowiedzi chciałbym stwierdzić, że się bezmyślnie zatracasz, bo nie potrafisz logicznego wywodu myślowego przedstawić. Łatwo Ci mówić, że po co Korwin w Europarlamencie, a niby skąd ma wziąć pieniądze na kampanie reklamowe w trakcie wyborów? Spot wyborczy trwający 28 sekund na antenie TVP kosztuje od 50 000 do 100 000 złotych. Skąd pieniądze on na to ma wziąć?

no zobacz , sam przyznajesz że robi to dla kasy - wielki liberał bez grosza , jak nie ma niech zdycha co mnie to obchodzi albo do roboty
skoro gardzi demokracja to po co tam lezie ? żeby brać kasę za nic ?

#253 Share marluk

marluk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1046 postów

Napisany 26 maj 2014 - 14:42

EUROWYBORY 2014

Zaczyna się robić nieprzyjemnie, czy nie możecie podzielić się poglądami bez lżenia się na wzajem? Z poglądami JKM w większości się nie zgadzam, bo choć każdy jest kowalem swego losu, to dla wielu jest to wyzwanie, z którym sobie nie radzą. I nie można dać im po prostu zdechnąć. Jego przykład ws. trawki - jak ktoś przedawkuje, fajnie jednego idioty mniej. Idźmy dalej - wypadek, policja stwierdza, że kolo jechał za szybko - wiedział co robi, niech zdycha. Będzie lepiej? Likwidacja min. rolnictwa - czemu nie iść za ciosem i zlikwidować min. obrony? Przecież w 100 000 armii tylko ok. połowa to żołnierze. Przed kim nas obronią? Przed Czechami? Nie sądzę, że 60% wyborców głosowało na PO-PiS, część z nich głosowała przeciw. Tak Platforma zdobyła władzę, ludzie nie głosowali na PO, tylko przeciw PiS. Myślę że to jeden z powodów sukcesu JKM.

ty po prostu lubisz byc niewolnikiem a nie czlowiekiem wolnym i odpowiedzialnym. czlowiek odpowiedzialny nie siada po alkoholu za kierownice bo wie ze moze zabic siebie lub innych. a ty lubisz byc niewolnikiem i gdy bedziesz probowal cos zlego zrobic to twoj Pan zlapie cie za kolnierz i powie tak nie wolno. jesli tobie taki system odpowiada prosze bardzo. bedziesz traktowany jak bydle, ktore bedzie ryczec jak ma za malo w korycie albo bedzie zmieniac wlasciciela, ale skoro nie chcesz wolnosci i odpowiedzialnosci...
a wedlug ciebie jak ktos sobie nie radzi to co? trzeba mu dac troche bo jest niezaradny? niech sobie zapracuje. jak nie ma glowy do prowadzenia firmy to niech pracuje u tych co maja glowe, a jak len i nigdzie nie chce pracowac to niech gloduje...

P.S. a jak ktos jechal za szybko i sie zabil to czyja to wina? jego czy panstwa ze go nie upilnowalo? wg ciebie panstwo powinno swojego niewolnika zlapac za kolnierz zeby jezdzil wolniej... smieszny jestes :)

kozulek2, odpowiadając na Twoje wcześniejsze zarzuty odnośnie mojej wypowiedzi chciałbym stwierdzić, że się bezmyślnie zatracasz, bo nie potrafisz logicznego wywodu myślowego przedstawić. Łatwo Ci mówić, że po co Korwin w Europarlamencie, a niby skąd ma wziąć pieniądze na kampanie reklamowe w trakcie wyborów? Spot wyborczy trwający 28 sekund na antenie TVP kosztuje od 50 000 do 100 000 złotych. Skąd pieniądze on na to ma wziąć? Nikomu się w głowie nie miesza, to Ty jesteś przyzwyczajony, że państwo zawsze swojemu obywatelowi coś musi zapewnić, a to rynki zbytu, a to wyższe ceny, a to dotacje itd. Ty jesteś panem swojego losu i jak chcesz dobrze żyć to trzeba pracować. Martwi mnie, że duża grupa nierobów żyje z naszych pieniędzy odprowadzonych w podatkach. Powtórzę się, na kogo te nieroby mają głosować jak od państwa co miesiąc dostaną pieniądze w formie zasiłków? Czy im jest źle? 60 % głosujących uznało bieżącą sytuację polityczną jako satysfakcjonującą, bo poparło PO-PiS. 7 % głosujących na KNP chce zmian, bo ile można doić z człowieka pracującego? Nie podoba mi się ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem decyduje o moim losie, bo im się już nie pogorszy, a tym pracującym owszem, bo z kogoś trzeba te pieniądze zerżnąć. Jak będziesz cytował moje wypowiedzi to konkretnie argumentuj, bo takie sianie pustych frazesów jest bezsensowne.

podpisuje sie pod tym obiema rekami kolego :)

no zobacz , sam przyznajesz że robi to dla kasy - wielki liberał bez grosza , jak nie ma niech zdycha co mnie to obchodzi albo do roboty
skoro gardzi demokracja to po co tam lezie ? żeby brać kasę za nic ?

tak, idzie dla kasy miedzy innymi. zeby dzieki tej kasie zmienic polske dla takich jak ty, ktorzy nic nie rozumieja. a skad ma miec pieniadze na kampanie, PO czy PiS robia ja za twoje pieniadze to Mikke nie moze? skoro nie popierasz pogladow MIkke to powienienes pomyslec tak: tamci juz brali i biora kase i nic nie robia zeby bylo dobrze to teraz dajmy szanse innemu, co za roznica kto wezmie te pieniadze, i tak je ktos przezre... ale watpie czy potrafisz to zrozumiec. druga sprawa, po co tam lezie skoro nie lubi demokracji? idiotyczne pytanie, a jak mozna zmienic cos w Polsce jesli nie poprzez wygranie wyborow w ustroju demokratycznym? Jak?

#254 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 26 maj 2014 - 14:50

EUROWYBORY 2014 nic nie rozumiem , ale mam się dobrze - ciekawe co ?.. pewnie kradnę ? jak się nie ma poparcia to i kasy nie ma , zrobi wynik będzie dotacja - proste nie? no ale taki on mądry tylko wyborcy zawiedli :D :D :D

skoro ten pan sobie nie radzi to dlaczego mamy na niego płacić ? może niech sobie zapracuje ? a nie idzie do bandy złodziej żeby kraść nasze pieniądze , niby dlaczego on usprawiedliwiony ?

Edytowany przez kozulek2, 26 maj 2014 - 14:54.

#255 Share marluk

marluk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1046 postów

Napisany 26 maj 2014 - 14:54

EUROWYBORY 2014 nie odpowiedziales na moje pytania kolego, nie unikaj odpowiedzi tylko jak masz zadane pytania to odpowiadaj konkretnie.

#256 Share Ecopiotr

Ecopiotr

• Members
  • PipPipPip
  • 788 postów

Napisany 26 maj 2014 - 14:55

EUROWYBORY 2014 Problemem fanatyzmu jest wykluczanie myślenia. Czy komukolwiek z was, udało się kiedykolwiek kogoś przekonać? Lub zostać przekonanym? Ciekawe dlaczego nie?

#257 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 26 maj 2014 - 14:58

EUROWYBORY 2014 marluk ,a kim ty jesteś ? bzdury zostawiam bez komentarza , bo po co komentować te idiotyzmy ?

Ecopiotr sorry , nie zauważyłem twego posta .

Edytowany przez kozulek2, 26 maj 2014 - 16:48.

#258 Share Ecopiotr

Ecopiotr

• Members
  • PipPipPip
  • 788 postów

Napisany 26 maj 2014 - 15:13

EUROWYBORY 2014 Polak mały, który nie toleruje pyskówek i fanatyzmu. Over and out.

#259 Share Tomek90wlkp

Tomek90wlkp

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:Historia, militaria, rolnictwo, motoryzacja.

Napisany 26 maj 2014 - 15:20

EUROWYBORY 2014 Ecopiotr, Twoje słowa są odzwierciedleniem tego, że nic nie wiesz o programie KNP. KNP nie chce likwidacji Ministerstwa Obrony Narodowej, bo państwo zostało stworzone na podstawie umowy społecznej, która przewiduje, że odprowadzane podatki są m.in. po to, aby w razie zewnętrznego zagrożenia bezpieczeństwa państwa, wojsko mogło je obronić. Odwołaj więc swoje wcześniejsze słowa. Pisząc o likwidacji rolnictwa, robisz kolejną głupotę. Zlikwidować trzeba ministerstwo rolnictwa, rolnictwo samo się utrzyma. Mam rozumieć, że chłop to debil i nie wie jak swoją hodowlą zwierząt i uprawą ziemi się zajmować? Na to wychodzi z Twojego toku rozumowania. Bawi mnie rozumowanie co po niektórych :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#260 Share karol210

karol210

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 332 postów

Napisany 26 maj 2014 - 15:27

EUROWYBORY 2014

Ecopiotr, Twoje słowa są odzwierciedleniem tego, że nic nie wiesz o programie KNP. KNP nie chce likwidacji Ministerstwa Obrony Narodowej, bo państwo zostało stworzone na podstawie umowy społecznej, która przewiduje, że odprowadzane podatki są m.in. po to, aby w razie zewnętrznego zagrożenia bezpieczeństwa państwa, wojsko mogło je obronić. Odwołaj więc swoje wcześniejsze słowa. Pisząc o likwidacji rolnictwa, robisz kolejną głupotę. Zlikwidować trzeba ministerstwo rolnictwa, rolnictwo samo się utrzyma. Mam rozumieć, że chłop to debil i nie wie jak swoją hodowlą zwierząt i uprawą ziemi się zajmować? Na to wychodzi z Twojego toku rozumowania. Bawi mnie rozumowanie co po niektórych :)

Zgadzam sie, nie zyje sie tak zle zeby pisac klocac sie.Polityka wielkim kolem sie toczyla i toczy,politycy sa manetka pod rzadami innych,tzw,mafia. Św.P Lepper najwiecej by powiedzial na ten temat a my mozemy tylko wymieniac poglady i coraz wiecej rozumiec,a tak naprawde nie wiemy co rzadzi jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ..... Chcialem zaznaczyc ze nie ma co sie klocic ;) z ta wypowiedzia zgadzam sie w 100%

Edytowany przez karol210, 26 maj 2014 - 15:28.