Skocz do zawartości

Zdjęcie

EUROWYBORY 2014

303 odpowiedzi na ten temat

#221 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1287 postów

Napisany 24 maj 2014 - 15:48

EUROWYBORY 2014 Cisza wyborcza - :ph34r:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
EUROWYBORY 2014 Dzisiaj, 00:56
  •  

#222 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 761 postów

Napisany 25 maj 2014 - 21:51

EUROWYBORY 2014 No i po wyborach. Udział wzięło nieco mniej niż 1/4 uprawnionych, czy któraś partia wyciągnie z tego wnioski? Czy też tylko dostosują strategię? JKM z 4 mandatami - jestem zaskoczony i ciekaw jak zostaną wykorzystane. Dla Polski, czy dla rodziny?

#223 Share uglibugli

uglibugli

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 25 maj 2014 - 22:27

EUROWYBORY 2014 Lepiej napiszcie jak tam wygląda wasze zadowolenie z wyników ??? bo wszyscy krzyczeli zmian i że po tych wyborach będzie inaczej a ja widzę że niestety praktycznie nic się nie zmieniło dwie partie główne jeden skandalista wymienił się z drugim a dwa mniejsze elektoraty jak zawsze zasada mówi gdzieś się doczepią ...

Edytowany przez uglibugli, 25 maj 2014 - 22:29.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#224 Share Tomek90wlkp

Tomek90wlkp

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:Historia, militaria, rolnictwo, motoryzacja.

Napisany 25 maj 2014 - 23:20

EUROWYBORY 2014 Mnie martwi, że 60 % głosów dostały dwie największe partie, które zrobiły największy dług w historii naszego kraju, oni powinni dzisiaj za to przed Trybunałem Stanu odpowiadać. Cieszy mnie za to, że Nowa Prawica dostała się do Parlamentu i tendencja europejska do głosowania na partie czysto prawicowe dotarła do Polski. Uglibugli, pisząc o skandaliście na pewno miałeś na myśli Janusza Korwin-Mikkego, powinieneś się wstydzić nazywać tak człowieka, który nazywa rzeczy po imieniu i pokazuje jak w Polsce są rozdawane stołki tylko po to BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ. A łatka skandalisty to została mu przyczepiona, bo jego wypowiedzi są wyrywane z kontekstu zwyczajnie przez media będące w rękach władzy i reportaże robi się po to, żeby KNP pokazywać w złym świetle. A to, że Korwin sam zakłada fundacje dla osób niepełnosprawnych to jakaś telewizja poinformowała o tym społeczeństwo? Nagonka na KNP będzie trwała cały czas, ale całe szczęście, że do głosu dochodzi młode pokolenie, które widzi, że 25 lat rządów zamieniających się stołkami tych samych ludzi nic nie daje, a bogacą się elity, na które reszta pracującego społeczeństwa musi pracować i oddawać ciężko zarobione pieniądze w formie podatków.

#225 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1108 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 26 maj 2014 - 06:44

EUROWYBORY 2014 A mnie najbardziej zaskoczyło to, że coś przed 9 widzieli ile kto dostanie mandatów, jakie poparcie itp. Pytam skąd? Przecież lokale zamyka się o równej 9 i jeszcze dobre pół godziny trzeba to przeliczać. Przecież urn nie wolno otwierać wcześniej. Tylko podaje się info o frekwencji. Dziwne to wszystko.
Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#226 Share marluk

marluk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 26 maj 2014 - 06:49

EUROWYBORY 2014 kolego to dlatego ze sondazownie pytaja ludzi po wyjsciu z lokali na kogo glosuja. Na tym polega podawanie wynikow tuz po 21. Oczywiscie te wyniki beda lekko niedoszacowane.

#227 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1108 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 26 maj 2014 - 07:00

EUROWYBORY 2014 Aha... Nigdy się z tym nie spotkałem i dlatego nie wiedziałem. Dzięki za wyjaśnienie.
Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#228 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 26 maj 2014 - 08:14

EUROWYBORY 2014 Wyniki z mojego powiatu. Czyli prawica po wyżej średniej krajowej. ;) W Łęcznej Ruch Narodowy - 4,91 proc.

PiS - 42,52 proc.
PSL - 21,82 proc.
PO - 11,89 proc.
Nowa Prawica - 7,71 proc.
Europa Plus Twój Ruch - 3,47 proc.
Solidarna Polska - 3,28 proc.
Ruch Narodowy - 3,13 proc.
SLD-UP 2,95 proc.
Polska Razem - 2,72 proc.
Demokracja Bezpośrednia - 0,52 proc.

#229 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 26 maj 2014 - 08:42

EUROWYBORY 2014 A mnie cieszy jedno w końcu parę osób z pierwszych list oderwaliśmy od koryta. Dziś już nikt nie powie Rysiu Kalisz ty dalej w h.ja walisz :D

#230 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1108 postów

Napisany 26 maj 2014 - 08:56

EUROWYBORY 2014 Można sprawdzić wyniki dla poszczególnych powiatów gdzieś w internecie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#231 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 26 maj 2014 - 09:22

EUROWYBORY 2014 a czego tam będziesz szukał ? pocieszenia ? tak jak pisałem wcześniej RN to dno ale nie przewidziałem że aż takie :D :D :D

. Uglibugli, pisząc o skandaliście na pewno miałeś na myśli Janusza Korwin-Mikkego, powinieneś się wstydzić nazywać tak człowieka, który nazywa rzeczy po imieniu i pokazuje jak w Polsce są rozdawane stołki tylko po to BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ.

jak nazwać człowieka który mówi ze 90 % społeczeństwa to głupki ? sam nic nie robi a nazywa innych nierobami , mało tego pcha się tam gdzie kradną i biorą kasę za nic ? rzeczy po imieniu to byle żul pod sklepem Ci nazwie ;że złodzieje że wyzysk i że wszystko trzeba zlikwidować :D :D :D w polityce liczy się skuteczność a nie hasła , może powiesz jak ten pan będzie realizował swój program z takim zapleczem ? co poza robieniem dymy i brylowaniem na salonach ten pan oferuje ?

Edytowany przez kozulek2, 26 maj 2014 - 09:25.

#232 Share marluk

marluk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 26 maj 2014 - 09:37

EUROWYBORY 2014

Głosuje na PIS bedzie lepiej

nie wiem ile masz lat, ale jestes naiwny. PiS mial juz wladze i uwazasz ze wiele zrobil? za ich najwiekszy blad czyli podpisanie traktatu lizbonskiego bedziesz jeszcze dlugo odpowiadal, ty i twoje dzieci, choc jeszcze pewnie nie jestes swiadomy jakie on bedzie mial konsekwencje dla Polski. i oni mowia ze dbaja o Polske?

Niestety, ci co chca pracowac na etacie, dostaja umowy smieciowe, gloduja i nie wiedza co bedzie jutro. Dobrobyt z ciezkiej pracy? Ha, ha. Patrz robotnik - posel, europosel. Placic za cos, co sie nie oplaca? Ile produkcji rolnej BEZ dotacji sie oplaca?

umowe zlecenie nazywasz umowe smieciowa? to jak nazwiesz umowe na etacie gdzie ponad polowe zarobku oddajesz? POLOWE :) smieszne to jest. a dlaczego nie ma dotacji dla szewcow? podaj powod, jak dajemy to dajemy, a jak nikomu to nikomu. powiesz pewnie ze rolnik ma ciezko itd... przeciez jest szereg innych prac, juz mowilem wczesniej jak wlasciciel firmy budowlanej bankrutuje to zwija manatki i zabiera d*pe do innej pracy a nie zebrze i brnie w bagno skoro mu sie nie oplacalo...

Rozmawiałem ze znajomym pytam -pracujesz? a on taki zdziwiony cooooo z gopsu mam tysiąc , jakbym pracował zarobię 1250- muszę wstać ,dojechać i zapie...ć i wtedy nie dostanę nic < poco mi robić.

dokladnie, to efekty polityki rzadu, a zobaczcie jakie rozwiazania proponuje PiS, bedzie jeszcze wiecej socjalu, a konsekwencje beda oplakane, zobaczycie po kilku latach.

tylu zwolenników korwina , a on chce likwidacji wszelkiego rodzaju pomocy dla rolnictwa . zaczynając od dopłat , kredytów, ubezpieczeń itp.

i bardzo dobrze, przeczytaj co napisalem wyzej o rolnictwie... trzeba uwolnic wolny rynek i wtedy ktos kto produkuje to co sie nie oplaca to bankrutuje, tak jest w normalnej gospodarce.

PiS jest dla mnie spalony od kiedy wszyscy parlamentarzyści tej partii (poza dwoma) zagłosowali przeciw wprowadzeniu uboju rytualnego i oni dbają o rolnika o jego interes ?

a kto powiedzial ze dbaja? :) rolnicy maja dbac sami o siebie a rzad ma ani nie pomagac ani nie przeszkadzac (m.in. poprzez uboj rytualny). Ale naiwniacy i tak w nich uwierza, wystarczy troche telewizyjnej propagandy i obietnic i ludzie to lykna :) wylaczcie tv, wlaczcie myslenie...

a czego tam będziesz szukał ? pocieszenia ? tak jak pisałem wcześniej RN to dno ale nie przewidziałem że aż takie :D :D :D

jak nazwać człowieka który mówi ze 90 % społeczeństwa to głupki ? sam nic nie robi a nazywa innych nierobami , mało tego pcha się tam gdzie kradną i biorą kasę za nic ? rzeczy po imieniu to byle żul pod sklepem Ci nazwie ;że złodzieje że wyzysk i że wszystko trzeba zlikwidować :D :D :D w polityce liczy się skuteczność a nie hasła , może powiesz jak ten pan będzie realizował swój program z takim zapleczem ? co poza robieniem dymy i brylowaniem na salonach ten pan oferuje ?

a uwazasz ze wiekszosc jest madra? a co moze robic Mikke narazie innego niz mowienie skoro nie rzadzi Polska? no co? o skutecznosci to mozemy porozmawiac PO, PiS czy SLD ale nie KNP skoro nie mieli jeszcze okazji rzadzic. jak beda rzadzic i zmarnuja swoja szanse wtedy bedziesz mogl ze nic nie zrobili, teraz nie masz podstaw zeby tak mowic.

#233 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 26 maj 2014 - 09:46

EUROWYBORY 2014 niestety kolego było takie coś jak UPR i jakoś nic nie zdziałało , czy ktoś bronił zrobić dobry wynik wyborczy wtedy jak i teraz ?NIE .... oczywiście na przeszkodzie do rządzenia temu panu staje demokracja - brak dostatecznej liczby baranów :D :D :D tylko dlaczego on tak idzie w zaparte i startuje we wszystkich wyborach skoro naród jest ciemny a demokracja głupia ?

Edytowany przez kozulek2, 26 maj 2014 - 09:48.

#234 Share marluk

marluk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 26 maj 2014 - 09:49

EUROWYBORY 2014 a czy UPR rzadzilo? poza tym nie odpowiedziales w pelni na moje pytania, mysle ze jestes zwyklym trollem, ktory celowo wprowadza zamet, nawet nie masz jasnych argumentow dlaczego poglady KNP za zle, tylko mowisz ze MIkke to kosmos, ze jego wyborcy to barany ale bez uzasadnienia tego sam sie kompromitujesz i twoje zdania sa malo wiarygodne niestety.

#235 Share uglibugli

uglibugli

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 26 maj 2014 - 10:00

EUROWYBORY 2014 @kozulek2 wcale tak nie jest bo korwin to przecież zdolny publicysta zarabiający na pisaniu słowa "dupokracja" i kilku innych niepoprawnych jezykowo stwierdzeń :) A co mnie aż rozśmieszyło to jeżeli jest takim oddanym człowiekiem dla Polski to czemu nie wysyła do EU ludzi tylko sam się pcha jak to stwierdził na pół roku i wraca jesienią na wybory ... Prawdziwy przywódca jaki by nie był zachowałby się inaczej bo zagrywka w stylu pół roku podoję kase z UE przyjadę na chwilę do kraju może uda się coś osiągnąć wtedy do PE wrzucę jakiegoś łepka który będzie się ze mną dzielił a ja zostanę i będę dalej robił zadymę, nie uda się nic zdziałać w kraju to przecież PE przez kadencje mnie utrzyma i to na bardzo dobrym poziomie :) Korwin mówi że 90% ludzi jest głupich i ma rację bo inni by na niego nie głosowali... Ten człowiek mówi np że polskie marki będą mocne w prywatnych rękach to zapytajcie się go czy wie co to ursus albo romet ... czy zboże się sieje czy sadzi .... a krowa mieszka w oborze czy chlewni ... Na żadne pytanie ten człowiek wam nie odpowie a jedyne co powie to że na wsi mieszka banda darmozjadów trzeba zabrać dotacje i niech sobie radzą przy całej globalnej konkurencji ...

#236 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 26 maj 2014 - 10:02

EUROWYBORY 2014 a kto broni mu rządzić ? demokracja ? czy brak poparcia ?

tak uważam że większość jest mądra , bo zlewa ten cały cyrk i nie głosuje jak nie ma na kogo ...niestety przyjdzie nam jeszcze poczekać gdy
politycy zaczną wyciągać wnioski z tak niskiej frekwencji ...powtórzę co pisałem wcześniej , nikt uczciwy nie pcha się do polityki - po za hipokrytami ...czy to się zmieni ? mam nadzieje że tak , kiedy ? nie wiem ,pewnie ja nie doczekam .

Edytowany przez kozulek2, 26 maj 2014 - 10:08.

#237 Share Dagmarka

Dagmarka

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 26 maj 2014 - 10:08

EUROWYBORY 2014 uglibugli a jednak Korwin wie :)

#238 Share adams452

adams452

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 26 maj 2014 - 11:32

EUROWYBORY 2014

Można sprawdzić wyniki dla poszczególnych powiatów gdzieś w internecie?

http://pe2014.pkw.gov.pl/pl

#239 Share marluk

marluk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 26 maj 2014 - 11:32

EUROWYBORY 2014

a kto broni mu rządzić ? demokracja ? czy brak poparcia ?

tak uważam że większość jest mądra , bo zlewa ten cały cyrk i nie głosuje jak nie ma na kogo ...niestety przyjdzie nam jeszcze poczekać gdy
politycy zaczną wyciągać wnioski z tak niskiej frekwencji ...powtórzę co pisałem wcześniej , nikt uczciwy nie pcha się do polityki - po za hipokrytami ...czy to się zmieni ? mam nadzieje że tak , kiedy ? nie wiem ,pewnie ja nie doczekam .

jesli wiekszosc jest wg ciebie madra tzn ze skoro 60% ludzi popiera PO czy PiS to jest im dobrze. naprawde uwazasz ze Mikke idzie do wladzy dla kasy i posady? kolego on ma 72 lata, on na pewno ma sporo kasy i spokojnie sobie dozyje do konca. on tylko mowi prawde, czego wiekszosc ludzi nie moze zrozumiec i nazywaja go idiota choc nie mowia dlaczego, tylko "bo tak" :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#240 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1108 postów

Napisany 26 maj 2014 - 11:34

EUROWYBORY 2014

a czego tam będziesz szukał ? pocieszenia ? tak jak pisałem wcześniej RN to dno ale nie przewidziałem że aż takie :D :D :D

Nie twój interes co tam będę szukał konfidencie. Jakim prawem nazywasz kogoś dnem? Dlatego, że twój poziom wypowiedzi jest poniżej tego dna? Takiego trola nie spotkałem nigdy na żadnym forum, ani tymbardziej w życiu codziennym. Nigdy nie błysnąłeś mądra wypowiedzą, ale za to butą, chamstwem i pogardą tak. Nie potrafisz odpowiadać na zadane pytania, itp. Kim ty jesteś? Za kogo się uważasz? Nigdy się nie ujawniłeś jakie masz poglądy, gdzie się pojawiasz robisz zamęt, atmosfera gnije... Anarchista?

Wracając do tematu to RN wcale nie osiągnął takiego słabego wyniku biorąc pod uwagę nieprzychylność różnych środowisk, braku pieniędzy na kampanie i prowadzenia jej praktycznie tylko przez wolontariaty ludzi chcących zmiany. Jak ogłaszali że startują do eurowyborów to nigdy nie mówili, że wejdą do parlamentu. To chodziło o próbę, pokazanie się i prowadzenie kampani już teraz do parlamentu.

Edytowany przez master20002, 26 maj 2014 - 11:55.