Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
master20002    228
Napisano (edytowany)

Kolego, jak nic nie znajdę to Cię oficjalnie przeproszę w tym temacie "za pomówienie". Ale jeżeli nic nie znajdę, bo jeszcze nie szukałem-nie było kiedy. Umowa stoi? I na tym zakończmy spór.

 

Pozdrawiam

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

kozulek2, odpowiadając na Twoje wcześniejsze zarzuty odnośnie mojej wypowiedzi chciałbym stwierdzić, że się bezmyślnie zatracasz, bo nie potrafisz logicznego wywodu myślowego przedstawić. Łatwo Ci mówić, że po co Korwin w Europarlamencie, a niby skąd ma wziąć pieniądze na kampanie reklamowe w trakcie wyborów? Spot wyborczy trwający 28 sekund na antenie TVP kosztuje od 50 000 do 100 000 złotych. Skąd pieniądze on na to ma wziąć?

no zobacz , sam przyznajesz że robi to dla kasy - wielki liberał bez grosza , jak nie ma niech zdycha co mnie to obchodzi albo do roboty

skoro gardzi demokracja to po co tam lezie ? żeby brać kasę za nic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355

Zaczyna się robić nieprzyjemnie, czy nie możecie podzielić się poglądami bez lżenia się na wzajem? Z poglądami JKM w większości się nie zgadzam, bo choć każdy jest kowalem swego losu, to dla wielu jest to wyzwanie, z którym sobie nie radzą. I nie można dać im po prostu zdechnąć. Jego przykład ws. trawki - jak ktoś przedawkuje, fajnie jednego idioty mniej. Idźmy dalej - wypadek, policja stwierdza, że kolo jechał za szybko - wiedział co robi, niech zdycha. Będzie lepiej? Likwidacja min. rolnictwa - czemu nie iść za ciosem i zlikwidować min. obrony? Przecież w 100 000 armii tylko ok. połowa to żołnierze. Przed kim nas obronią? Przed Czechami? Nie sądzę, że 60% wyborców głosowało na PO-PiS, część z nich głosowała przeciw. Tak Platforma zdobyła władzę, ludzie nie głosowali na PO, tylko przeciw PiS. Myślę że to jeden z powodów sukcesu JKM.

ty po prostu lubisz byc niewolnikiem a nie czlowiekiem wolnym i odpowiedzialnym. czlowiek odpowiedzialny nie siada po alkoholu za kierownice bo wie ze moze zabic siebie lub innych. a ty lubisz byc niewolnikiem i gdy bedziesz probowal cos zlego zrobic to twoj Pan zlapie cie za kolnierz i powie tak nie wolno. jesli tobie taki system odpowiada prosze bardzo. bedziesz traktowany jak bydle, ktore bedzie ryczec jak ma za malo w korycie albo bedzie zmieniac wlasciciela, ale skoro nie chcesz wolnosci i odpowiedzialnosci...

a wedlug ciebie jak ktos sobie nie radzi to co? trzeba mu dac troche bo jest niezaradny? niech sobie zapracuje. jak nie ma glowy do prowadzenia firmy to niech pracuje u tych co maja glowe, a jak len i nigdzie nie chce pracowac to niech gloduje...

 

P.S. a jak ktos jechal za szybko i sie zabil to czyja to wina? jego czy panstwa ze go nie upilnowalo? wg ciebie panstwo powinno swojego niewolnika zlapac za kolnierz zeby jezdzil wolniej... smieszny jestes :)

kozulek2, odpowiadając na Twoje wcześniejsze zarzuty odnośnie mojej wypowiedzi chciałbym stwierdzić, że się bezmyślnie zatracasz, bo nie potrafisz logicznego wywodu myślowego przedstawić. Łatwo Ci mówić, że po co Korwin w Europarlamencie, a niby skąd ma wziąć pieniądze na kampanie reklamowe w trakcie wyborów? Spot wyborczy trwający 28 sekund na antenie TVP kosztuje od 50 000 do 100 000 złotych. Skąd pieniądze on na to ma wziąć? Nikomu się w głowie nie miesza, to Ty jesteś przyzwyczajony, że państwo zawsze swojemu obywatelowi coś musi zapewnić, a to rynki zbytu, a to wyższe ceny, a to dotacje itd. Ty jesteś panem swojego losu i jak chcesz dobrze żyć to trzeba pracować. Martwi mnie, że duża grupa nierobów żyje z naszych pieniędzy odprowadzonych w podatkach. Powtórzę się, na kogo te nieroby mają głosować jak od państwa co miesiąc dostaną pieniądze w formie zasiłków? Czy im jest źle? 60 % głosujących uznało bieżącą sytuację polityczną jako satysfakcjonującą, bo poparło PO-PiS. 7 % głosujących na KNP chce zmian, bo ile można doić z człowieka pracującego? Nie podoba mi się ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem decyduje o moim losie, bo im się już nie pogorszy, a tym pracującym owszem, bo z kogoś trzeba te pieniądze zerżnąć. Jak będziesz cytował moje wypowiedzi to konkretnie argumentuj, bo takie sianie pustych frazesów jest bezsensowne.

podpisuje sie pod tym obiema rekami kolego :)

 

no zobacz , sam przyznajesz że robi to dla kasy - wielki liberał bez grosza , jak nie ma niech zdycha co mnie to obchodzi albo do roboty

skoro gardzi demokracja to po co tam lezie ? żeby brać kasę za nic ?

tak, idzie dla kasy miedzy innymi. zeby dzieki tej kasie zmienic polske dla takich jak ty, ktorzy nic nie rozumieja. a skad ma miec pieniadze na kampanie, PO czy PiS robia ja za twoje pieniadze to Mikke nie moze? skoro nie popierasz pogladow MIkke to powienienes pomyslec tak: tamci juz brali i biora kase i nic nie robia zeby bylo dobrze to teraz dajmy szanse innemu, co za roznica kto wezmie te pieniadze, i tak je ktos przezre... ale watpie czy potrafisz to zrozumiec. druga sprawa, po co tam lezie skoro nie lubi demokracji? idiotyczne pytanie, a jak mozna zmienic cos w Polsce jesli nie poprzez wygranie wyborow w ustroju demokratycznym? Jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228
Napisano (edytowany)

nic nie rozumiem , ale mam się dobrze - ciekawe co ?.. pewnie kradnę ? jak się nie ma poparcia to i kasy nie ma , zrobi wynik będzie dotacja - proste nie? no ale taki on mądry tylko wyborcy zawiedli :D :D :D

 

skoro ten pan sobie nie radzi to dlaczego mamy na niego płacić ? może niech sobie zapracuje ? a nie idzie do bandy złodziej żeby kraść nasze pieniądze , niby dlaczego on usprawiedliwiony ?

Edytowano przez kozulek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355

nie odpowiedziales na moje pytania kolego, nie unikaj odpowiedzi tylko jak masz zadane pytania to odpowiadaj konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Problemem fanatyzmu jest wykluczanie myślenia. Czy komukolwiek z was, udało się kiedykolwiek kogoś przekonać? Lub zostać przekonanym? Ciekawe dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228
Napisano (edytowany)

marluk ,a kim ty jesteś ? bzdury zostawiam bez komentarza , bo po co komentować te idiotyzmy ?

 

Ecopiotr sorry , nie zauważyłem twego posta .

Edytowano przez kozulek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Polak mały, który nie toleruje pyskówek i fanatyzmu. Over and out.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90wlkp    18

Ecopiotr, Twoje słowa są odzwierciedleniem tego, że nic nie wiesz o programie KNP. KNP nie chce likwidacji Ministerstwa Obrony Narodowej, bo państwo zostało stworzone na podstawie umowy społecznej, która przewiduje, że odprowadzane podatki są m.in. po to, aby w razie zewnętrznego zagrożenia bezpieczeństwa państwa, wojsko mogło je obronić. Odwołaj więc swoje wcześniejsze słowa. Pisząc o likwidacji rolnictwa, robisz kolejną głupotę. Zlikwidować trzeba ministerstwo rolnictwa, rolnictwo samo się utrzyma. Mam rozumieć, że chłop to debil i nie wie jak swoją hodowlą zwierząt i uprawą ziemi się zajmować? Na to wychodzi z Twojego toku rozumowania. Bawi mnie rozumowanie co po niektórych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12
Napisano (edytowany)

Ecopiotr, Twoje słowa są odzwierciedleniem tego, że nic nie wiesz o programie KNP. KNP nie chce likwidacji Ministerstwa Obrony Narodowej, bo państwo zostało stworzone na podstawie umowy społecznej, która przewiduje, że odprowadzane podatki są m.in. po to, aby w razie zewnętrznego zagrożenia bezpieczeństwa państwa, wojsko mogło je obronić. Odwołaj więc swoje wcześniejsze słowa. Pisząc o likwidacji rolnictwa, robisz kolejną głupotę. Zlikwidować trzeba ministerstwo rolnictwa, rolnictwo samo się utrzyma. Mam rozumieć, że chłop to debil i nie wie jak swoją hodowlą zwierząt i uprawą ziemi się zajmować? Na to wychodzi z Twojego toku rozumowania. Bawi mnie rozumowanie co po niektórych :)

 

Zgadzam sie, nie zyje sie tak zle zeby pisac klocac sie.Polityka wielkim kolem sie toczyla i toczy,politycy sa manetka pod rzadami innych,tzw,mafia. Św.P Lepper najwiecej by powiedzial na ten temat a my mozemy tylko wymieniac poglady i coraz wiecej rozumiec,a tak naprawde nie wiemy co rzadzi jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ..... Chcialem zaznaczyc ze nie ma co sie klocic ;) z ta wypowiedzia zgadzam sie w 100%

Edytowano przez karol210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
Napisano (edytowany)

Co by nie mowic to najwiecej boja sie programu Korwina osoby (mam na mysli rolnikow bo o reszcie spoleczenstwa to by braklo strony pisac) ktore doja unie ile sie da i z tego ciesza miche ,typowi prowowicze bez umiaru jak rowniez gatunek lubiacy wszelkiego rodzaju zapomogi zasilki itd. W 100% sie zgadzam ze lepiej by bylo kiedy kazdy ma na siebie pracowac a jak sie nie potrafi to trudno do kogos zasuwac .Niestety u nas jest tak ze wiekszosc wychodzi z zalozenia ze SIE NALEZY i taki stan im odpowiada .Niestety jest to objaw jak niski jest poziom inteligencji polaka,wszystko musi miec ustawione ,poukladane ,nakazane bo sobie nieporadzi.Ktos poruszyl temat wyzej picia i jazdy ,dlaczego z mojej kasy leczy sie takiego debila co siada z kolko majac 2 promile ?,ja nie siadam i nikt nikogo nie zmusza do tego wiec jakim prawem taki szkodnik jest obciazeniem dla budzetu,drugi przyklad towarzystwo z opieki spolecznej ,menelstwo i pijackie gnidy ktore nigdy do roboty nie chca isc a jak ida to tylko zeby na wode zarobic ,dlaczego z mojej kasy utrzymuje sie ten podgatunek ludzki?kazdy jest kowalem swego losu,jak sie nie chce nic myslec ani pracowac to dlaczego czesc spoleczenstwa co mysli i pracuje ma tyrac na tych baranow,to samo z narkomania,nikt nikogo na sile nie szprycuje a ile kasy idzie na leczenie tego rynsztoku ,chcesz sie zacpac to sie zacpaj ale nie oczekuj pomocy za nieswoja kase,niestety w tym kraju na durnote i patolaogie jest kasa ale jak uczciwy ojeciec lub matka co ma dzieci ulegnie wypadkowi to umiera z glodu bo takim sie nie pomaga za to pedaly ,zboki ,lumpy i ludzie co dodac 2+2 nie umieja maja sie jak najlepiej.Wracajac do rolnicwa wszystkie obostrzenia wiecej szkod narobily niz pozytku ,cieszy sie nieliczna grupa co sie nalapala kasy ,wiekszosc jak byla biedna tak pozostaje,ludzie boja sie decydowac i podejmowac decyzje ,wiekszosc by chciala zeby nic nie myslec i wszystko samo przyszlo,zadna galaz gospdarki tak nie wyglada,nigdzie nie ma ze sie dotuje produkcje np.krzesel a juz kabli nie,wolny rynek wszystko ustawi bez brukseli i jej praw,kto pomysli tem przezyje.

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

W pewnym sensie masz rację ja akurat od uni dostaję całe 2 tyś na rok bo tyle wychodzi dopłat z prowu i innych projektów nie korzystałem ;) A Korwina nie popieram bo widzisz ja pracuję na wolnym rynku i konkuruję z ogrodnictwami z zachodu gdzie Unia w nie pompuję kasę chociażby przez ceny minimalne i dodatki exportowe i uwierz mi że tak się nie da bo ratuję się tylko tym że ojciec jest jeszcze sprawny zawodowo i ja mogę szukać innych źródeł dochodu ale prowadzenie takiej działalności w pojedynkę jest nierealne gdyż bez dopłat nie będziemy konkurencyjni z innymi i nie wiem dlaczego nie możecie tego zrozumieć ... Ja osobiście nie korzystam ale ciekawe z co mają na to powiedzieć ludzie mający po 200 ha uprawy zbożowe i pszenice po 500 zł ... Oni dzięki tym dopłatą jeszcze są w stanie jakoś egzystować i taka jest prawda ... Zaraz mi powiesz jak Korwin to po co sieje zboże niech sadzi ziemniaki ... Gdyby to było takie proste to nawet przy dzisiejszych dopłatach już by to robił a jakoś nie jest w stanie się przebranżowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamaZ123    0

Ja jestem członkiem KNP, nasz program. Odp** się od rolników, minimum podatków czyli praktycznie nic i zero dawania. Niech rolnictwo się rozwija... Kto mądry i pracowity ten ma. Kto głupi, jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No to teraz odpowiedz nam jak widzisz polskie rolnictwo na rynku europejskim, oraz światowym przy dzisiejszych realiach świata :P

Jako partia nie macie żadnego realnego wpływu na działanie wszelkich narzędzi jak i samego rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Napisano (edytowany)

No to teraz skarz na zagładę rejony podejrzane o występowanie chorób zakaźnych u zwierząt( przykładowo historia z chorym dzikiem) oraz wszelkie inne interwencje mające na celu choćby panowanie nad inflacją

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamaZ123    0

W przypadku epidemii, państwo oczywiście wkracza z odpowiednimi środkami. Raczej głównie obecne państwo jest winne rozgłosowi medialnemu TVN i TVP o wystąpieniu padłej zwierzyny. Takie informacje powinny być ogłaszane dopiero gdy podejrzenie rzekomej epidemii występuje, a nie robić z igły widły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Może będzie na to rozwiązanie proste - koniec z wolnością słowa i będzie dosłownie po rosyjsku :blink: .Z epidemiami jest tak, że są i będą się pojawiać w kolejnych latach, a na to rozwiązań nie przedstawiłeś konkretnych. Co ma być z ekologią w tym wolnym rynku, przecież nikt nie będzie tego już nadzorował ani kontrolował, co z cenami surowców strategicznych dla gospodarki, przecież ma być "Wolny Rynek". Co z patologiami jakie się będą nasilać czyli spekulacje, układy mafijne, zmowy cenowe... na to rozwiązań nie macie, za to są hasła.

Co sądzicie o tych zasadach obowiązujących wszystkich rolników, np cross compilance. Chcę tu się od Ciebie dowiedzieć konkretów, a nie haseł.

Określenie "odpowiednie środki " nic w tym przypadku nie określa i niczego nie wyjaśnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

@Kozulek

 

jak nazwać człowieka który mówi ze 90 % społeczeństwa to głupki ?

No właśnie jak sie nazywa takich ludzi? Bo Twoje wypowiedzi są dokładnie takie same i 90% ludzi tutaj piszących uważasz za głupich. Różnica miedzy JKM a Tobą jest taka że Korwin uzasadnia swoje wypowiedzi. Oczywiście jedni zgadzają sie z jego poglądami inni nie ale przynajmniej mają punk odniesienia i maja z czym zgadzać sie lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228
Napisano (edytowany)

po co dokonujesz manipulacji , zacytuj całą wypowiedz i tam jest napisane uzasadnienie ?

wiem że boli prawda , ale co ja Ci na to poradzę ?

nie sil się jak brak Ci argumentów :P

Edytowano przez kozulek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

KOZULEK- zwracam honor, nie Ty pisałeś to co kiedyś Ci zarzuciłem. Zgodnie z umową przyznaję się do błędu i przepraszam za pomówienie w tej kwestii.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Proszę bardzo.

jak nazwać człowieka który mówi ze 90 % społeczeństwa to głupki ? sam nic nie robi a nazywa innych nierobami , mało tego pcha się tam gdzie kradną i biorą kasę za nic ? rzeczy po imieniu to byle żul pod sklepem Ci nazwie ;że złodzieje że wyzysk i że wszystko trzeba zlikwidować :D :D :D w polityce liczy się skuteczność a nie hasła , może powiesz jak ten pan będzie realizował swój program z takim zapleczem ? co poza robieniem dymy i brylowaniem na salonach ten pan oferuje ?

Jak dla mnie nic to nie zmienia.

Na Twoje pytania co on robi ,dlaczego , jak chce to zrobić koledzy już pisali o tym a nie to wystarczy poszukać innych źródeł informacji oczywiście po za tv. Powiedz jakie to partie według Ciebie są tak skuteczne że nie potrzebują haseł i kiełbasy wyborczej? Po co według Ciebie akurat przed wyborami w tv była kampania "10 lat Polski w UE" . PO PiS sr**a w gacie i robia wszystko aby inni nie doszli do głosu. Dlaczego przed sama cisza wyborczą Kaczor mówił żeby nie marnować głosu na małe partie a jeśli juz ktos nie zgadza sie z PIS to żeby oddał głos na PO bo w przeciwnym razie głos będzie zmarnowany. Starzy partyjniacy boja sie nowych partii jak ognia a zwłaszcza partii z poza układu.

 

Swoja droga to nie widzę sensu "rozmowy" z Tobą . Jakos nie przypominam sobie Twojego postu który nie był by tylko i wyłącznie negacja tego co ja czy ktos inny napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228
Napisano (edytowany)

boja się to fakt , mało tego społeczeństwo też się boi bo byli już tacy co chcieli wprowadzać dziki kapitalizm ... wynik(jak i słaba frekwencja) odzwierciedla preferencje społeczne i żebyś nie wiem jak to negował to nie zmienisz tego że ludzie mają dość eksperymentów na społeczeństwie ...mamy to co mamy i należy to poprawiać a nie wywracać wszystko do góry nogami ....oczywiście niech Korwin wygra wybory do parlamentu , uzyska większościowy mandat i wtedy wprowadza ten dziki kapitalizm - tylko że on dobrze wie że nigdy do tego nie dojdzie i tym samym nie będzie musiał wprowadzać tego co głosi

więc ja nie widzę tu powodu aby zaufać takiemu człowiekowi

to że on nie rządził to żaden argument - nie zdobył mandatu to jak ma rządzić ?

Edytowano przez kozulek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

mnie to cieszy to że we Francji wygrali wybory przeciwnicy UE i głośno mówią o wystąpieniu tego kraju ze wspólnoty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228
Napisano (edytowany)

We Francji, Wielkiej Brytanii, ponadto w Grecji i na Węgrzech dość dobrze wypadli. Ludzie mają dość tego wywłaszczania przez eurokołchoz. Dopłaty wcale nie są nam potrzebne, potrzebne są ceny gwarantujące opłacalność, ludzkie ceny środków produkcji oraz maszyn.

 

http://www.nacjonalista.pl/2014/05/27/triumf-marine-le-pen-sukces-zlotego-switu-i-jobbiku-narodowa-europa-w-natarciu/

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Konrad2510
      Słuchajcie panowie posiadam agregat unia kombi 4,2 i mam pytanie czy wymieniał ktoś łożyska na przednich walkach oraz te piasty bo rozebralem wczoraj żeby wymienić łożyska a tam piasty pekniete i rozmielone a nowych już nie sprzedają takich proszę o rade
    • Przez KrzysztofWyszyski
      Problem polega na tym że zawiasy puszczają po spuszczeniu z przewodów oleju i było odpowietrzane. Co to może być za przyczyna?
    • Przez ZetorPower
      Witam Pany mam pytanie jest do kupienia agregat unia ares tl drive z hydropakiem ale nie mam pojęcia jak taki wał oponowy poradzi sobie w uprawie i siewie po orce centralnie po orce lub wstepnie przebronowane ciezkimi bronami na rędzinie lub glinie no i troche na normalnych glebach  rozwali to troche bryły czy opony za miekkie są?? własciciel pracował nim na lekkich glebach to mówi że malina 
    • Przez Arek84
      Jak w temacie, poszukuję agregatu unia kombi 3,7 m rozkładany hydrauliczne  rozważę  każdą propozycje najlepiej nie malowany w oryginale i w obrębie tarnowa, krakowa,  katowic i kielc.
    • Przez norbi9032
      Witam stoję przed zakupem zestawu uprawowo siewnego (Unia cerse z wałem packera + poznaniak 500/3D lub podobny zestaw z AGRO MASZ-u)
      Który zestaw był by lepszy.? Wady i zalety? I może orientuje się ktoś jak wychodzą cenowo.?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj