Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marluk    355

kolego to dlatego ze sondazownie pytaja ludzi po wyjsciu z lokali na kogo glosuja. Na tym polega podawanie wynikow tuz po 21. Oczywiscie te wyniki beda lekko niedoszacowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Aha... Nigdy się z tym nie spotkałem i dlatego nie wiedziałem. Dzięki za wyjaśnienie.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Wyniki z mojego powiatu. Czyli prawica po wyżej średniej krajowej. ;) W Łęcznej Ruch Narodowy - 4,91 proc.

 

PiS - 42,52 proc.

PSL - 21,82 proc.

PO - 11,89 proc.

Nowa Prawica - 7,71 proc.

Europa Plus Twój Ruch - 3,47 proc.

Solidarna Polska - 3,28 proc.

Ruch Narodowy - 3,13 proc.

SLD-UP 2,95 proc.

Polska Razem - 2,72 proc.

Demokracja Bezpośrednia - 0,52 proc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A mnie cieszy jedno w końcu parę osób z pierwszych list oderwaliśmy od koryta. Dziś już nikt nie powie Rysiu Kalisz ty dalej w h.ja walisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Można sprawdzić wyniki dla poszczególnych powiatów gdzieś w internecie?


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228
Napisano (edytowany)

a czego tam będziesz szukał ? pocieszenia ? tak jak pisałem wcześniej RN to dno ale nie przewidziałem że aż takie :D :D :D

 

 

. Uglibugli, pisząc o skandaliście na pewno miałeś na myśli Janusza Korwin-Mikkego, powinieneś się wstydzić nazywać tak człowieka, który nazywa rzeczy po imieniu i pokazuje jak w Polsce są rozdawane stołki tylko po to BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ.

jak nazwać człowieka który mówi ze 90 % społeczeństwa to głupki ? sam nic nie robi a nazywa innych nierobami , mało tego pcha się tam gdzie kradną i biorą kasę za nic ? rzeczy po imieniu to byle żul pod sklepem Ci nazwie ;że złodzieje że wyzysk i że wszystko trzeba zlikwidować :D :D :D w polityce liczy się skuteczność a nie hasła , może powiesz jak ten pan będzie realizował swój program z takim zapleczem ? co poza robieniem dymy i brylowaniem na salonach ten pan oferuje ?

Edytowano przez kozulek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355

Głosuje na PIS bedzie lepiej

nie wiem ile masz lat, ale jestes naiwny. PiS mial juz wladze i uwazasz ze wiele zrobil? za ich najwiekszy blad czyli podpisanie traktatu lizbonskiego bedziesz jeszcze dlugo odpowiadal, ty i twoje dzieci, choc jeszcze pewnie nie jestes swiadomy jakie on bedzie mial konsekwencje dla Polski. i oni mowia ze dbaja o Polske?

Niestety, ci co chca pracowac na etacie, dostaja umowy smieciowe, gloduja i nie wiedza co bedzie jutro. Dobrobyt z ciezkiej pracy? Ha, ha. Patrz robotnik - posel, europosel. Placic za cos, co sie nie oplaca? Ile produkcji rolnej BEZ dotacji sie oplaca?

umowe zlecenie nazywasz umowe smieciowa? to jak nazwiesz umowe na etacie gdzie ponad polowe zarobku oddajesz? POLOWE :) smieszne to jest. a dlaczego nie ma dotacji dla szewcow? podaj powod, jak dajemy to dajemy, a jak nikomu to nikomu. powiesz pewnie ze rolnik ma ciezko itd... przeciez jest szereg innych prac, juz mowilem wczesniej jak wlasciciel firmy budowlanej bankrutuje to zwija manatki i zabiera d*pe do innej pracy a nie zebrze i brnie w bagno skoro mu sie nie oplacalo...

Rozmawiałem ze znajomym pytam -pracujesz? a on taki zdziwiony cooooo z gopsu mam tysiąc , jakbym pracował zarobię 1250- muszę wstać ,dojechać i zapie...ć i wtedy nie dostanę nic < poco mi robić.

dokladnie, to efekty polityki rzadu, a zobaczcie jakie rozwiazania proponuje PiS, bedzie jeszcze wiecej socjalu, a konsekwencje beda oplakane, zobaczycie po kilku latach.

tylu zwolenników korwina , a on chce likwidacji wszelkiego rodzaju pomocy dla rolnictwa . zaczynając od dopłat , kredytów, ubezpieczeń itp.

i bardzo dobrze, przeczytaj co napisalem wyzej o rolnictwie... trzeba uwolnic wolny rynek i wtedy ktos kto produkuje to co sie nie oplaca to bankrutuje, tak jest w normalnej gospodarce.

PiS jest dla mnie spalony od kiedy wszyscy parlamentarzyści tej partii (poza dwoma) zagłosowali przeciw wprowadzeniu uboju rytualnego i oni dbają o rolnika o jego interes ?

a kto powiedzial ze dbaja? :) rolnicy maja dbac sami o siebie a rzad ma ani nie pomagac ani nie przeszkadzac (m.in. poprzez uboj rytualny). Ale naiwniacy i tak w nich uwierza, wystarczy troche telewizyjnej propagandy i obietnic i ludzie to lykna :) wylaczcie tv, wlaczcie myslenie...

 

a czego tam będziesz szukał ? pocieszenia ? tak jak pisałem wcześniej RN to dno ale nie przewidziałem że aż takie :D :D :D

 

 

 

jak nazwać człowieka który mówi ze 90 % społeczeństwa to głupki ? sam nic nie robi a nazywa innych nierobami , mało tego pcha się tam gdzie kradną i biorą kasę za nic ? rzeczy po imieniu to byle żul pod sklepem Ci nazwie ;że złodzieje że wyzysk i że wszystko trzeba zlikwidować :D :D :D w polityce liczy się skuteczność a nie hasła , może powiesz jak ten pan będzie realizował swój program z takim zapleczem ? co poza robieniem dymy i brylowaniem na salonach ten pan oferuje ?

a uwazasz ze wiekszosc jest madra? a co moze robic Mikke narazie innego niz mowienie skoro nie rzadzi Polska? no co? o skutecznosci to mozemy porozmawiac PO, PiS czy SLD ale nie KNP skoro nie mieli jeszcze okazji rzadzic. jak beda rzadzic i zmarnuja swoja szanse wtedy bedziesz mogl ze nic nie zrobili, teraz nie masz podstaw zeby tak mowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228
Napisano (edytowany)

niestety kolego było takie coś jak UPR i jakoś nic nie zdziałało , czy ktoś bronił zrobić dobry wynik wyborczy wtedy jak i teraz ?NIE .... oczywiście na przeszkodzie do rządzenia temu panu staje demokracja - brak dostatecznej liczby baranów :D :D :D tylko dlaczego on tak idzie w zaparte i startuje we wszystkich wyborach skoro naród jest ciemny a demokracja głupia ?

Edytowano przez kozulek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355

a czy UPR rzadzilo? poza tym nie odpowiedziales w pelni na moje pytania, mysle ze jestes zwyklym trollem, ktory celowo wprowadza zamet, nawet nie masz jasnych argumentow dlaczego poglady KNP za zle, tylko mowisz ze MIkke to kosmos, ze jego wyborcy to barany ale bez uzasadnienia tego sam sie kompromitujesz i twoje zdania sa malo wiarygodne niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

@kozulek2 wcale tak nie jest bo korwin to przecież zdolny publicysta zarabiający na pisaniu słowa "dupokracja" i kilku innych niepoprawnych jezykowo stwierdzeń :) A co mnie aż rozśmieszyło to jeżeli jest takim oddanym człowiekiem dla Polski to czemu nie wysyła do EU ludzi tylko sam się pcha jak to stwierdził na pół roku i wraca jesienią na wybory ... Prawdziwy przywódca jaki by nie był zachowałby się inaczej bo zagrywka w stylu pół roku podoję kase z UE przyjadę na chwilę do kraju może uda się coś osiągnąć wtedy do PE wrzucę jakiegoś łepka który będzie się ze mną dzielił a ja zostanę i będę dalej robił zadymę, nie uda się nic zdziałać w kraju to przecież PE przez kadencje mnie utrzyma i to na bardzo dobrym poziomie :) Korwin mówi że 90% ludzi jest głupich i ma rację bo inni by na niego nie głosowali... Ten człowiek mówi np że polskie marki będą mocne w prywatnych rękach to zapytajcie się go czy wie co to ursus albo romet ... czy zboże się sieje czy sadzi .... a krowa mieszka w oborze czy chlewni ... Na żadne pytanie ten człowiek wam nie odpowie a jedyne co powie to że na wsi mieszka banda darmozjadów trzeba zabrać dotacje i niech sobie radzą przy całej globalnej konkurencji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228
Napisano (edytowany)

a kto broni mu rządzić ? demokracja ? czy brak poparcia ?

 

 

 

tak uważam że większość jest mądra , bo zlewa ten cały cyrk i nie głosuje jak nie ma na kogo ...niestety przyjdzie nam jeszcze poczekać gdy

politycy zaczną wyciągać wnioski z tak niskiej frekwencji ...powtórzę co pisałem wcześniej , nikt uczciwy nie pcha się do polityki - po za hipokrytami ...czy to się zmieni ? mam nadzieje że tak , kiedy ? nie wiem ,pewnie ja nie doczekam .

Edytowano przez kozulek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355

a kto broni mu rządzić ? demokracja ? czy brak poparcia ?

 

 

 

tak uważam że większość jest mądra , bo zlewa ten cały cyrk i nie głosuje jak nie ma na kogo ...niestety przyjdzie nam jeszcze poczekać gdy

politycy zaczną wyciągać wnioski z tak niskiej frekwencji ...powtórzę co pisałem wcześniej , nikt uczciwy nie pcha się do polityki - po za hipokrytami ...czy to się zmieni ? mam nadzieje że tak , kiedy ? nie wiem ,pewnie ja nie doczekam .

jesli wiekszosc jest wg ciebie madra tzn ze skoro 60% ludzi popiera PO czy PiS to jest im dobrze. naprawde uwazasz ze Mikke idzie do wladzy dla kasy i posady? kolego on ma 72 lata, on na pewno ma sporo kasy i spokojnie sobie dozyje do konca. on tylko mowi prawde, czego wiekszosc ludzi nie moze zrozumiec i nazywaja go idiota choc nie mowia dlaczego, tylko "bo tak" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228
Napisano (edytowany)

a czego tam będziesz szukał ? pocieszenia ? tak jak pisałem wcześniej RN to dno ale nie przewidziałem że aż takie :D :D :D

 

 

 

jak nazwać człowieka który mówi ze 90 % społeczeństwa to głupki ? sam nic nie robi a nazywa innych nierobami , mało tego pcha się tam gdzie kradną i biorą kasę za nic ? rzeczy po imieniu to byle żul pod sklepem Ci nazwie ;że złodzieje że wyzysk i że wszystko trzeba zlikwidować :D :D :D w polityce liczy się skuteczność a nie hasła , może powiesz jak ten pan będzie realizował swój program z takim zapleczem ? co poza robieniem dymy i brylowaniem na salonach ten pan oferuje ?

 

 

Nie twój interes co tam będę szukał konfidencie. Jakim prawem nazywasz kogoś dnem? Dlatego, że twój poziom wypowiedzi jest poniżej tego dna? Takiego trola nie spotkałem nigdy na żadnym forum, ani tymbardziej w życiu codziennym. Nigdy nie błysnąłeś mądra wypowiedzą, ale za to butą, chamstwem i pogardą tak. Nie potrafisz odpowiadać na zadane pytania, itp. Kim ty jesteś? Za kogo się uważasz? Nigdy się nie ujawniłeś jakie masz poglądy, gdzie się pojawiasz robisz zamęt, atmosfera gnije... Anarchista?

 

Wracając do tematu to RN wcale nie osiągnął takiego słabego wyniku biorąc pod uwagę nieprzychylność różnych środowisk, braku pieniędzy na kampanie i prowadzenia jej praktycznie tylko przez wolontariaty ludzi chcących zmiany. Jak ogłaszali że startują do eurowyborów to nigdy nie mówili, że wejdą do parlamentu. To chodziło o próbę, pokazanie się i prowadzenie kampani już teraz do parlamentu.

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75
Napisano (edytowany)

@Dagmarka Zgadam się z tobą tylko mam jedno ale ... :P Ciekawe czy rolnik sam wyeksportuje towar np do chin ciekawe co rolnik zrobiłby sam gdyby znaleziono dwa martwe dziki i kraje ościenne nałożyły by embarga ??? Największa bujda z możliwych że ministerstwo rolnictwa jest nie potrzebne ... Ministerstwa są potrzebne i muszą być tylko w zminimalizowanej formie i z odpowiednimi ludźmi na odpowiednich stanowiskach. Ale chcecie głosować na Korwina to głosujcie i jeżeli uznam że dzięki niemu moja sytuacja materialna jaki i społeczna ulegnie zmianie na lepsze zwrócę wam honor i oddam mu swoje poparcie ale jakoś w tym momencie nie potrafię mu zaufać ... Ale jednego mi nie udowodnicie bo z tym mam racje po co mu mandat w Brukseli tego nie rozumiem ...

Edytowano przez uglibugli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355

odpowiadal na to pytanie juz wielokrotnie, po to zeby brac kase i wykorzystac ja przeciwko Unii oraz na tworzenie wlasnej kampani do wyborow w Polsce. po drugie co zrobi rolnik? beda firmy ktore beda kupowac i sprzedawac w Chinach a w przypadku embarga znajda innego kontrahenta, jesli nie chca zbankrutowac beda musialy tak zrobic. a z reszta w Chinach tez jesc musza wiec kazdy ma rozum. pewnie powiesz ze kupia sobie gdzie indziej taniej, mozliwe, ale to normalne ze kazdy chce kupowac taniej, tak jak w kazdej innej branzy tak w rolnictwie musi byc dziki kapitalizm, ten kto nie umie wyprodukowac taniej to bankrutuje, i dzieki temu mamy pozniej w sklepie tanie towary. ministerstwa sa kompletnie nie potrzebne, jesli chcesz zeby finansowaly ogromna swoja klike to popieraj taki poglad, jesli uwazasz ze ministerstwo duzo ci daje a malo zabiera, ja uwazam inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228
Napisano (edytowany)

Nie twój interes co tam będę szukał konfidencie. Jakim prawem nazywasz kogoś dnem? Dlatego, że twój poziom wypowiedzi jest poniżej tego dna? Takiego trola nie spotkałem nigdy na żadnym forum, ani tymbardziej w życiu codziennym. Nigdy nie błysnąłeś mądra wypowiedzą, ale za to butą, chamstwem i pogardą tak. Nie potrafisz odpowiadać na zadane pytania, itp. Kim ty jesteś? Za kogo się uważasz? Nigdy się nie ujawniłeś jakie masz poglądy, gdzie się pojawiasz robisz zamęt, atmosfera gnije... Anarchista?

 

 

kto tu jest kim to wiadomo , niestety Twoje '' mądre'' wypowiedzi nic nie dały

pogarda to jest w was do własnego narodu i wszystkiego w koło - na szczęście to margines społeczny o czym świadczy wynik

Edytowano przez kozulek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Własnego??? Proszę nie rozśmieszaj mnie. Podaj, proszę chociaż jeden przykład tej pogardy.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

masz wyżej ,tylko Ty jesteś tu mądry a reszta to konfidenci ...tobie można oskarżać i pisać nie prawdę i to nie jest pogarda ?

czekam na te cytaty co obiecałeś , pomieszało się w główce co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Siebie masz za resztę? Kolego, widzę w Tobie zapędy monarchistyczne. Jakoś z każdym na forum idzie się dogadać mniej lub bardziej, z Tobą za nic na świecie. Rzeczownika "konfident" użyłem tylko w stosunku do Ciebie. Co do tych cytatów to zapomniałem. Dobrze, że przypomniałeś, wieczorem je znajdę bo jestem pewien, że Ty to pisałeś. Po za tym skończmy tą dyskusję bo dostaniemy obydwaj % za zejście z tematu. Jak chcesz podyskutować i kontynuować tą pyskówkę to pisz na priv. Wg mnie nie ma ona sensu. Szkoda mojego i Twojego zdrowia, życie i tak daje w tyłek.

 

Mimo wszystko pozdrawiam.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90wlkp    18

kozulek2, odpowiadając na Twoje wcześniejsze zarzuty odnośnie mojej wypowiedzi chciałbym stwierdzić, że się bezmyślnie zatracasz, bo nie potrafisz logicznego wywodu myślowego przedstawić. Łatwo Ci mówić, że po co Korwin w Europarlamencie, a niby skąd ma wziąć pieniądze na kampanie reklamowe w trakcie wyborów? Spot wyborczy trwający 28 sekund na antenie TVP kosztuje od 50 000 do 100 000 złotych. Skąd pieniądze on na to ma wziąć? Nikomu się w głowie nie miesza, to Ty jesteś przyzwyczajony, że państwo zawsze swojemu obywatelowi coś musi zapewnić, a to rynki zbytu, a to wyższe ceny, a to dotacje itd. Ty jesteś panem swojego losu i jak chcesz dobrze żyć to trzeba pracować. Martwi mnie, że duża grupa nierobów żyje z naszych pieniędzy odprowadzonych w podatkach. Powtórzę się, na kogo te nieroby mają głosować jak od państwa co miesiąc dostaną pieniądze w formie zasiłków? Czy im jest źle? 60 % głosujących uznało bieżącą sytuację polityczną jako satysfakcjonującą, bo poparło PO-PiS. 7 % głosujących na KNP chce zmian, bo ile można doić z człowieka pracującego? Nie podoba mi się ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem decyduje o moim losie, bo im się już nie pogorszy, a tym pracującym owszem, bo z kogoś trzeba te pieniądze zerżnąć. Jak będziesz cytował moje wypowiedzi to konkretnie argumentuj, bo takie sianie pustych frazesów jest bezsensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Zaczyna się robić nieprzyjemnie, czy nie możecie podzielić się poglądami bez lżenia się na wzajem? Z poglądami JKM w większości się nie zgadzam, bo choć każdy jest kowalem swego losu, to dla wielu jest to wyzwanie, z którym sobie nie radzą. I nie można dać im po prostu zdechnąć. Jego przykład ws. trawki - jak ktoś przedawkuje, fajnie jednego idioty mniej. Idźmy dalej - wypadek, policja stwierdza, że kolo jechał za szybko - wiedział co robi, niech zdycha. Będzie lepiej? Likwidacja min. rolnictwa - czemu nie iść za ciosem i zlikwidować min. obrony? Przecież w 100 000 armii tylko ok. połowa to żołnierze. Przed kim nas obronią? Przed Czechami? Nie sądzę, że 60% wyborców głosowało na PO-PiS, część z nich głosowała przeciw. Tak Platforma zdobyła władzę, ludzie nie głosowali na PO, tylko przeciw PiS. Myślę że to jeden z powodów sukcesu JKM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

. Co do tych cytatów to zapomniałem. Dobrze, że przypomniałeś, wieczorem je znajdę bo jestem pewien, że Ty to pisałeś. . Szkoda mojego i Twojego zdrowia, życie i tak daje w tyłek.

 

Mimo wszystko pozdrawiam.

normalny człowiek to się wycofa jak się pomyli , wiec jak możemy się dogadać jak zmyślasz ? szukać możesz ale zapewniam że ja ani nikt inny nic takiego nie pisał - więc po co tkwić w błędzie ? no ale TY'' mądry''wiesz lepiej co ja pisałem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228
Napisano (edytowany)

pomyłka ,do usunięcia

Edytowano przez kozulek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Konrad2510
      Słuchajcie panowie posiadam agregat unia kombi 4,2 i mam pytanie czy wymieniał ktoś łożyska na przednich walkach oraz te piasty bo rozebralem wczoraj żeby wymienić łożyska a tam piasty pekniete i rozmielone a nowych już nie sprzedają takich proszę o rade
    • Przez KrzysztofWyszyski
      Problem polega na tym że zawiasy puszczają po spuszczeniu z przewodów oleju i było odpowietrzane. Co to może być za przyczyna?
    • Przez ZetorPower
      Witam Pany mam pytanie jest do kupienia agregat unia ares tl drive z hydropakiem ale nie mam pojęcia jak taki wał oponowy poradzi sobie w uprawie i siewie po orce centralnie po orce lub wstepnie przebronowane ciezkimi bronami na rędzinie lub glinie no i troche na normalnych glebach  rozwali to troche bryły czy opony za miekkie są?? własciciel pracował nim na lekkich glebach to mówi że malina 
    • Przez Arek84
      Jak w temacie, poszukuję agregatu unia kombi 3,7 m rozkładany hydrauliczne  rozważę  każdą propozycje najlepiej nie malowany w oryginale i w obrębie tarnowa, krakowa,  katowic i kielc.
    • Przez norbi9032
      Witam stoję przed zakupem zestawu uprawowo siewnego (Unia cerse z wałem packera + poznaniak 500/3D lub podobny zestaw z AGRO MASZ-u)
      Który zestaw był by lepszy.? Wady i zalety? I może orientuje się ktoś jak wychodzą cenowo.?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj