Polecane posty

adams452    13

W związku z tym, że 25 maja odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego warto poznać punkt widzenia rolników na obecną sytuację polityczną w naszym kraju. Czy Waszym zdaniem te wybory są ważne dla Polski - jesteście eurosceptykami czy euroentuzjastami?

Z perspektywy 10 lat członkostwa było to opłacalne? Na jaką partię będziecie głosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

na pewno nie będę głosować na czterolistną ośmiornicę...ta partia jest tylko z nazwy związana z rolnikami.NIE DLA PSL!!!!!!!!!! co do obecności w unii to są plusy i minusy. na plus oczywiście dotacje bezpośrednie i pieniądze na modernizacje gospodarstw i inne programy z PROW. poza tym wymagania cross compilance też są korzystne dla dobrostanu zwierząt czy ochrony środowiska. kwestii poza rolniczych związanych z unią nie warto poruszać bo to temat rzeka. co do minusów to w większości miało to związek z działaniem samych Polaków czyli wypatrzony system dopłat poprzez orzechy ekologiczne, ugory czy derkacze oraz oczywiście sprzedaż ziemi cudzoziemcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Plusy i minusy mówicie?

Co nam dala Unia, a no to że czuję się jak głupek i żebrak. Głupek bo Unia musi mi mówić co jak i ile mogę uprawiać i jeszcze zdawać z tego dokładna relacje pod groźbą kar. Żebrak bo nie mogę się sam utrzymać tylko kochana Unia musi mnie wspierać doplatami , dotacjami itp. Efekt tego taki że niby dostaję kase ale wlaściwie to tylko ja policzę i oddaje producentom maszyn, śor czy nawozów , a cenę za moje produkty ustalaja jakieś d*pki na giełdach towarowych , dodatkowo rolnicy są uważani przez inne grupy społeczne z uprzywilejowanych bo dostają kasę za darmo.

Te chamy licza na to ze przeciwnicy obecnej UE nie pojda na wybory ale nie dam im tej satysfakcji i pójdę , będę głosować na RN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adams452    13

W prawyborach w szkołach średnich praktycznie w całej Polsce wygrywa Kongres Nowej Prawicy Janusza Korwin Mikkego. Widać że do głosu zaczyna dochodzić młode pokolenie z zupełnie nowym myśleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

stare pokolenie posłów musi sie zmienic wszyscy bez wyjątku .. muszą przyjsc młodzi bez tego nie da rady


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominic    33

Młodzi przyjdą kiedy im starzy pozwolą. Dotacje i tak wracają do unii, gdy kupujemy sprzęt zachodni tym samym wspomagamy gospodarkę zachodu nie naszą, zmniejszamy bezrobocie za zachodzie nie u nas.

Edytowano przez dominic

c 330
4011
mf 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Czas na Radykalną Zmianę czas na Ruch Narodowy, szczerze mówią 51 europosłów to jest nic w tym kołchozie biurokratycznym, chodzi bardziej o to by rozsadzić Unie od środka mówiąc prawdę nie zasłaniając się niczym.


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollo29    81

Czas na Radykalną Zmianę czas na leczenie e..bać nazioli.A młodym to pomogły by 24 miechy falowego woja to najlepiej kształtuje młode pokolenie :) :) :) :) :) :) :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Tu się zgodzę żeby je...ć antife, nazistów....

No ale jak chciałeś napisać, że RN to naziole to Ci nie wyszło, mogłeś napisać faszyści to jeszcze bym "zrozumiał", człowieku o IQ padalca...


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

No niestety dzięki naszym kochanych niezależnym mediom RN jest postrzegany jako naziści .

Rozmawiałem dzisiaj z młodym Białorusinem . Skończył u nas studia i teraz pracuje, ma kontakty z ziomalami z Białorusi i śledzi media rosyjsko języczne .Szokują go dwie sprawy po pierwsze to jak sytuacje na Ukrainie przedstawiają Rosyjskie i Polskie media , pisze Polskie a nie zachodnie bo w Białorusi czy Rosji Polska jest przedstawiana jako strona konfliktu a nie wiele jest o całej UE . A ponieważ mieszka w Polsce i pracuje z Polakami to najbardziej go szokuje to co słyszy od normalnych Polaków którzy maja zupełnie odmienne zdanie od tego co mówią w TV. A ostatnio nawet czytał jakąś gazetę ale nie pamięta dokładnie co to było "Gazeta Polska" czy "dziennik Polski" i nie sadził ze u nas istnieje jakakolwiek opozycja do tego co nasz rząd robi i o czym bębnią media.

I tak w skrócie to wie że ci cali obrońcy Majdanu byli finansowani przez zachód i szkoleni w krajach nadbałtyckich, Podobno jacyś Francuzi opisali dokładnie jak ten cały przewrót był zorganizowany i przez kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sirKonrado    8

Plusy i minusy mówicie?

Co nam dala Unia, a no to że czuję się jak głupek i żebrak. Głupek bo Unia musi mi mówić co jak i ile mogę uprawiać i jeszcze zdawać z tego dokładna relacje pod groźbą kar. Żebrak bo nie mogę się sam utrzymać tylko kochana Unia musi mnie wspierać doplatami , dotacjami itp. Efekt tego taki że niby dostaję kase ale wlaściwie to tylko ja policzę i oddaje producentom maszyn, śor czy nawozów , a cenę za moje produkty ustalaja jakieś d*pki na giełdach towarowych , dodatkowo rolnicy są uważani przez inne grupy społeczne z uprzywilejowanych bo dostają kasę za darmo.

Te chamy licza na to ze przeciwnicy obecnej UE nie pojda na wybory ale nie dam im tej satysfakcji i pójdę , będę głosować na RN.

 

Święta racja kolego, ludzie mają takie klapy na gałach że aż sie wierzyć nie chce, myślą że gdyby ta złodziejska unia to by nie było dróg, mostów, analizacji itp a polski rolnik nie mógłby być konkurencyjny wobec zachodnich rolników, te wszsystkie dopłaty, dotacje to ściema jakich mało. Ale o tym sie nie mówi..Na szczęście jest coraz więcej ludzi którym oczy się otwierają, tv pobliczna nigdy o tym nie powie al w necie jest mnóstwo informacji na ten czy inny temat. dla przykładu mogę polecić abyście sobie wpisali w yt " robią nas w konia: unijne dopłaty" nie chce wklejać linku..

 

 

A co do Korwina to jak kolega wyżej zauważył to tez nie jest najlepszy wóbór a zwłaszcz dla ludzi powiązanych z rolnictwem. Chyba że chcecie aby podczas strajku spalił Wasze ciągniki a Wam (nam) Chłopom obił mordy... jedno z haseł jakie wyświetla sie na jego stronie internetowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Niestety świat nie jest logiczny tylko ekonomiczny. Celem nie jest ułatwianie życia tylko zarabianie pieniędzy . Człowiek sie rodzi i najpierw rodzice a później sam ukierunkowuje swoje życie na pieniądze. Szkoły teraz nie uczą tylko produkują pracowników a który mądrzejszy, zaradniejszy i z plecami to dostanie sie do elity a reszta ma na nich pracować.

Dziwnym trafem kryzysy światowe wybuchają gdy zwykłym obywatelom zaczyna sie dobrze żyć. Za wszystkie kryzysy płacimy my a dziwnym trafem w tym samym czasie wzrasta dwukrotnie sprzedaż samochodów luksusowych. W kryzysie czy ogólnie w gospodarce nie ma tak że pieniądze giną i ich nie ma one tylko zmieniaja właściciela .

Jak kolego @sir Konrado piszesz na szczęście coraz wiecej ludzi otwiera oczy i takich ludzi jak w "Podziemna TV" jest coraz wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Napisano (edytowany)

Przeszliśmy z komuny na eurokomune. Jedno i drugie miało i ma katastrofalny wpływ na Polskę, a te dopłaty, budowanie autostrad itp to wielki pic na wodę, w rzeczywistości na tym gospodarka Polska traci a nie zyska, nie wspominając ze zniszczyli większość przemysłu. A swój głos oddam na KNP. Korwina trzeba zrozumieć, Ci co go nie rozumieją nazywają go wariatem, ale chętnie bym przeczytał wypowiedzi starszych i bardziej doświadczonych ludzi, którzy są sceptyczni do KNP i twierdzą ze głos oddany na tę partię nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Edytowano przez zenekc330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

moim zdaniel albo ruch narodowy albo na korwina .. innej opcje to dno a czuby kota pali to szkoda gadać ,,

 

 

które ugrupowanie ma sztandar miecz opleciony polską flagą na zielonym tle ? wie ktoś ?


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

to jest Szerbiec tzw. Mieczyk Chrobrego używa tego ONR, MW ogólnie środowiska narodowe


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Błędem wg mnie jest w obecnej sytuacji oddawać głos na PSL.

To co pokazują od wielu lat nie ma nic wspólnego z byciem partią chłopską.

Koryto,koryto i jeszcze raz koryto.

 

Problem pojawia się z pomysłem na kogo oddać swój głos.

 

Pytanie mam do zwolenników KNP, czy przeanalizowaliście program i zasadność pomysłów Korwina??


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

gdyby przeanalizowali to nie pisali by tych głupot

teraz nastała taka moda , kto popiera większego oszołoma ten ''mądry inaczej ''

bo jak nazwać człowieka który głosi takie dyrdymały

malkontenci mają ubaw i dają upust swej naiwności , bo niby co może taki kosmita jak Korwin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Gdyby przeanalizować programy wyborcze wiekszości partii i były by one realizowane to żyli byśmy jak w raju. Niestety programy sa pisane tylko aby przyciagnać wyborców a gdy juz kolesie dostana sie do koryta realizuja ale swój plan mając w poważaniu tych którzy doprowadzili ich do koryta. .

Wszystkie partie ktore sa teraz w sejmie to jest swoisty "układ zamknięty" i nie ważne kto z nich rządzi to każda partia ma swoje strefy wpływu. Nie ma tak że zwycięzca bierze wszystko tylko jedni drugim w paradę nie włażą bo wiedza że dzisiaj rzadza ale jutro już nie koniecznie i wojna z opozycja nie wchodzi w grę tym bardziej że każdy o każdym za dużo wie. Ci co za dużo paplali to juz wąchają kwiatki od spodu. Chdzę na wybory juz ze 20 lat i odkąd pamiętam to na listach sa te same nazwiska , po wyborach zmienia sie tylko to ze czasami rządzący staja sie opozycja ale nadal stoja przy korycie tylko z drugiej strony. Tak ze nie widzę sensu głosowania w kółko na te same partie bo to do niczego nie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Napisano (edytowany)

gdyby przeanalizowali to nie pisali by tych głupot

teraz nastała taka moda , kto popiera większego oszołoma ten ''mądry inaczej ''

bo jak nazwać człowieka który głosi takie dyrdymały

malkontenci mają ubaw i dają upust swej naiwności , bo niby co może taki kosmita jak Korwin ?

 

 

Cały czas spotykam się z wypowiedziami typu dyrdymały, głupoty itp. Proszę o konkrety co jest głupotą, co jest dyrdymałą, bo jak można się do tego odnieść. KNP to nie tylko Korwin, to już starszy człowiek który nie raz palnie jakaś głupotę, ale są w tej partii ludzie młodsi którzy mają wiele ciekawego do powiedzenia w sposób bardziej przejrzysty i zrozumiały niż JKM.

 

 

@pooch- przeanalizowałem

Edytowano przez zenekc330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228
Napisano (edytowany)

A to ze ludzi chorych na raka nie warto leczyć bo i tak umrą ,to że trzeba zlikwidować darmową służbę zdrowia itp. - to nie dyrdymały i głupoty ?

Co taki nastoletni narodowiec niby ma do powiedzenia ?

Edytowano przez kozulek2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

jaka darmowa służba zdrowia? oc*piałeś czy co? dziś za darmo nawet w ryja nie dostaniesz, bo trzeba zasłużyć....

przecież służba zdrowia jest finansowana z podatków które my płacimy, tzn. że nie jest darmowa, bo z haraczu który ściąga z nas państwo idą m.in. tam pieniądze....

tak samo jak rzekoma darmowa edukacja, czy teraz darmowy elementarz do szkół, paranoja i głupota

 

widać kozulek mainstreamowe ścieki ładnie piorą mózg :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

jakie ty podatki płacisz że tak krzyczysz , byleś choć jeden dzień w pracy ? potraficie tylko s--ć we własne gniazdo, nic więcej

nic tylko w kółko te same teksty powtarzasz jak opętany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

A od kiedy trzeba pracować żeby placić podatki? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Konrad2510
      Słuchajcie panowie posiadam agregat unia kombi 4,2 i mam pytanie czy wymieniał ktoś łożyska na przednich walkach oraz te piasty bo rozebralem wczoraj żeby wymienić łożyska a tam piasty pekniete i rozmielone a nowych już nie sprzedają takich proszę o rade
    • Przez KrzysztofWyszyski
      Problem polega na tym że zawiasy puszczają po spuszczeniu z przewodów oleju i było odpowietrzane. Co to może być za przyczyna?
    • Przez ZetorPower
      Witam Pany mam pytanie jest do kupienia agregat unia ares tl drive z hydropakiem ale nie mam pojęcia jak taki wał oponowy poradzi sobie w uprawie i siewie po orce centralnie po orce lub wstepnie przebronowane ciezkimi bronami na rędzinie lub glinie no i troche na normalnych glebach  rozwali to troche bryły czy opony za miekkie są?? własciciel pracował nim na lekkich glebach to mówi że malina 
    • Przez Arek84
      Jak w temacie, poszukuję agregatu unia kombi 3,7 m rozkładany hydrauliczne  rozważę  każdą propozycje najlepiej nie malowany w oryginale i w obrębie tarnowa, krakowa,  katowic i kielc.
    • Przez norbi9032
      Witam stoję przed zakupem zestawu uprawowo siewnego (Unia cerse z wałem packera + poznaniak 500/3D lub podobny zestaw z AGRO MASZ-u)
      Który zestaw był by lepszy.? Wady i zalety? I może orientuje się ktoś jak wychodzą cenowo.?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj