Zaloguj się, aby obserwować  
zf11441

miniładowarka

Polecane posty

zf11441    2

panowie nie wiecie może jaką szerokość ma najmniejsza minifadromka i jakiej firmy może być interesuje mnie coś poniżej jednego 1m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelo111    23

A to bardzo przepraszam, jak dotąd najwęższa z jaką się spotkałem miała 1350mm szerokości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcine    44

Zależy czy chcesz nówkę czy używkę. Jak nówkę to odezwij się do dilerów i Ci podadzą na tacy oferty na ładowarki o oczekiwanej przez Ciebie szerokości. A jak używkę to musisz trochę już poszperać samodzielnie.


norweskie-lesne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam mam taki problem ze wspomaganiem w mojej miniładowarce a mianowicie przy szybkim kręceniu kierownicą wspomaganie przerywa to znaczy zatrzymuje się kierownica na chwilę i potem dalej się daje kręcić, orbitrol 100 a pompa nsz10 od władimirca. Co może być tego przyczyną?
    • Przez LukaPro
      Witam wszystkich agrofotowiczow. tak na wstepie jaka u was pogoda, u mnie na podlasiu buro i ponuro ale sie nie zalamywac )))
      Moze ktos cos wie o ladowarkach Pichon, jak sie zachowuja, jak z serwisem? Sprzedaje go jedna z firm i wlasnie nakreca mnie na kupno jej, i nie wiem jaka ona jest. w ofercie mam schaffera no i pichona.jak ktos cos wie lub ja uzytkuje prosze pisac.pozdrawiam
       
    • Przez kamilb
      Witam wszystkich mam problem z jazdą w mojej miniładowarce Weidemann 1140. Ładowarkę przywiozlem z niemiec spaloną. Odbudowałem ja i mam problem z pompa jazdy tłoczkowa rexroth a10vg28... po załączeniu jazdy ladowarka sama jedzie nie reaguje na dodanie gazu albo opóźnia się zmiana kierunku jazdy czekam kilka sekund aż ruszy. Rozkrecalem ta pompe kilka razy składałem krok po kroku jak w instrukcji napraw. Pompe dobrałem z walca drogowego Ammann. Silnik jazdy typowy z myszy do burakow.

    • Przez farmer_89
      Witam, rozglądam się za miniladowarka bobcat za ok 20 tys zl potrzebuje ja do obory a ma ok 30 sztuk bydla pytanie do uzytkownikow jakie sa koszty utrzymania takiej maszyny i ewentualne naprawy wiem ze do tych dużych ładowarek naprawy sa bardzo drogie a do tych małych nie wiem proszę o opinie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj