Skocz do zawartości

Zdjęcie

smarowanie galligani

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Piter1992

Piter1992

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 23 kwiecień 2014 - 13:18

smarowanie galligani Witam mam problem z centralnym smarowaniem prasy gallignani 6600l a konkretnie z pompka ktora podaje olej na poszczegolne zebatki. probem jest taki ze trzeba ja wcisnac dobrych kilka razy az olej poplynie, moze ktos sie spotkal z takim czyms bo niewiem co zrobic czy da sie ja naprawic bo napewno poszlo w niej uszczelnienie i czy wogole ona jest rozbieralna?, lub gdzie taka pomke mozna kupic? z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
smarowanie galligani Dzisiaj, 16:01
  •  

#2 Share Agronim

Agronim

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 23 kwiecień 2014 - 21:30

smarowanie galligani Nie mam tego modelu ale w mojej ona jest podobna do hamulcowej. Wcale bym się nie zdziwił gdyby w jakimś motoryzacyjnym mieli taką w dobrej cenie(samochodową). Może ten co u niego kupiłeś prasę mógłby przywieźć nową czy używaną. Jest też dystrybutor na Polskę, nazwy nie pamiętam ale też sprzedaje dobre ładowacze czołowe. Marki chyba nie mogę podać (reklama).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Piter1992

Piter1992

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 25 kwiecień 2014 - 21:02

smarowanie galligani a moze wiesz czy ona jest naprawialna czy da sie w niej pozmieniac uszczelniacze???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Agronim

Agronim

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 27 kwiecień 2014 - 20:42

smarowanie galligani Nie rozbierałem. Zobacz czy są jakieś zabezpieczenia. Z doświadczenia w ciągnikach wiem że wymiana uszczelniaczy sprawdza się albo nie i na pewno nie jest taka trwała jak nowa.