Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki agregat uprawowy do Renault ares 610 rz ( 100 km , 6cyl)

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Bartollo92

Bartollo92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 23 kwiecień 2014 - 10:50

Jaki agregat uprawowy do Renault ares 610 rz ( 100 km , 6cyl) Tak jak w temacie jaki agregat do renówki 100 koni 6 cyl ;) ? obecnie mam bometa 3.0 m to troszkę za mało , co polecacie , może ktos ma podobny ciągnik ?... prosze nie piszcie mi tylko że 5 m i ogień bo to bez sensu meczyc traktor i siebie :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki agregat uprawowy do Renault ares 610 rz ( 100 km , 6cyl) Dzisiaj, 15:43
  •  

#2 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Zainteresowania:Interesują mnie głównie kobietki i
    sporty ekstremalne

Napisany 23 kwiecień 2014 - 12:23

Jaki agregat uprawowy do Renault ares 610 rz ( 100 km , 6cyl) Co się tak oburzasz? ;)
Moja najmłodsza córka z wielką łatwością potrafi powiedzieć, jaka jest cyfra pomiędzy 5 a 3?. Bez zbędnego namysłu odpowie, że 4 a chodzi do przeczkola.
Skoro obecny 3 metrowy jest za mały a 5 m to za dużo to odpowiedz sobie sam jaki kupić.
Jak ktoś napisze "dobry" - marki "x" to powiesz, że za drogi. Inny napisze, że "y" marki to powiesz to badziewie.
Każdy będzie zachwalał swój zakup.
Dla przykładu: Sam mam Agro-Masz agregat podorywkowy (ścierniskowy) APP 2,6 Plus szerokość 2,6m i uważam, że jest wystarczający. Mój ciągnik 92 KM spokojnie pociągnie 3m, ale uważam, że lepiej jechać szybciej niż parkotać powoli - efekt o niebo lepszy (wypróbowany).

Masz pewien pogląd na sprawę to decyduj się sam. Nie ma sensu pisać i oburzać się. Ja tu nie widzę zadania z 3 niewiadomymi.

Edytowany przez AlaCapone, 23 kwiecień 2014 - 12:25.

Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Bartollo92

Bartollo92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 23 kwiecień 2014 - 13:22

Jaki agregat uprawowy do Renault ares 610 rz ( 100 km , 6cyl) Posłuchaj , chyba masz problemy z odczytywaniem emocji :) wiesz co to są emotikony ?? jak nie mogę podesłać link do źródła które wyjaśni ci to pojęcie . Jak widzisz moje zdanie zamieszczone we wczesniejszym poście zakończone jest EMOTIKONEM co znaczy że takie zdania nie są i nie powinny być odczytywane ,emocjnalnie ( co tyczy sie akurat twojego przypadku) , poza tym emotikon na końcu zdania , jest czymś co nieco zmienia wyraz zdania poprzedzającego ( w sensie zdanie z pozoru o charakterze agresywnym , staje się żartem ). Bardzo się cieszę że masz córkę niech rośnie duża i w ogóle , ale bez obrazy co mnie to obchodzi , pytam o agregat :);) , dziwią mnie filozofie jakie zamieszczasz w swojej odpowiedzi ........ Potrzebowałem takiej odpowiedzi jak napisałeś o swoim agregacie , sam zastanawiam sie nad Agro- Maszem ......... Mój ciągnik ma oponę z tyłu 650 a z przodu 480 :) ....... a co do prędkości jazdy przy ścierniskowym to chyba rzecz naturalna , bo inaczej taki agregat nie spełnia swojej funkcji . Więc jeżeli chcesz pomóc to przedstaw swoje doświadczenie w formie ( mam ciągnik 95 km i agregat uprawowy X m i daje rade , lub nie jednak zaduży )

Co się tak oburzasz? ;)
Moja najmłodsza córka z wielką łatwością potrafi powiedzieć, jaka jest cyfra pomiędzy 5 a 3?. Bez zbędnego namysłu odpowie, że 4 a chodzi do przeczkola.
Skoro obecny 3 metrowy jest za mały a 5 m to za dużo to odpowiedz sobie sam jaki kupić.
Jak ktoś napisze "dobry" - marki "x" to powiesz, że za drogi. Inny napisze, że "y" marki to powiesz to badziewie.
Każdy będzie zachwalał swój zakup.
Dla przykładu: Sam mam Agro-Masz agregat podorywkowy (ścierniskowy) APP 2,6 Plus szerokość 2,6m i uważam, że jest wystarczający. Mój ciągnik 92 KM spokojnie pociągnie 3m, ale uważam, że lepiej jechać szybciej niż parkotać powoli - efekt o niebo lepszy (wypróbowany).

Masz pewien pogląd na sprawę to decyduj się sam. Nie ma sensu pisać i oburzać się. Ja tu nie widzę zadania z 3 niewiadomymi.

..................... POza tym jak pewnie doberze wiesz , agregaty nie występują tylko i wyłacznie w szerokości odpowiadającej pełnym metrom tj. 1 m , 2m itd więc nie gadaj mi że jest miedzy 3 a 5 cyfra 4 !:) może byc szerokość np. 3,20 m lub 3,60 lub nawet 4,20 o czym myślę.....

A tak juz z innej beczki pytałem o agregat (uprawowy ) a nie o ścierniskowy :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 maj 2014 - 19:42

Jaki agregat uprawowy do Renault ares 610 rz ( 100 km , 6cyl) a ja mam ciągnik 160 KM i z agregatem 3.6 m spokojnie daje radę ,myślę że i 4,5 m by pociagnoł