Polecane posty

ma123    26

No to ja tego samego używałem no z pół roku było ok a teraz znowu to samo on bodajże do dwóch setek jest wstanie skleić czuli dość dużo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrys05    3
3 godziny temu, andrzej78 napisał:

Czy hamulec nie jest zbyt podkręcony?

On w ogole nie lapal, tam szczeki nadspawali i jak nie jest podkrecony to nie hamuje to koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal17    1
2 minuty temu, Gabrys05 napisał:

On w ogole nie lapal, tam szczeki nadspawali i jak nie jest podkrecony to nie hamuje to koło.

To masz odpowiedz co tak wyje... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrys05    3
4 minuty temu, andrzej78 napisał:

Faktycznie , skoro założyli nowe szczęki to trzeba było napawać bęben.🤪

Byl nadspawane na tych kwadratsch co sie lacza bo nie chcialo hamowac to kolo a beben w bardzo dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    576

Proponuje poluzować hamulce ,a jednocześnie rozmontować cięgna hamulcowe i na pręcie obok sprężyny dołożyć dwie -trzy podkładki 10-ki ( po zmontowaniu sprężyna będzie bardziej ściśnięta).. W ten sposób zmniejszy się jałowy ruch pedału hamulca i hamulce będą " brały wyżej " mimo, że będą mniej napięte.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma123    26

Kiedyś spotkałem się już z czymś takim gość naspawal ten wałek co rozpycha szczęki bo myślał że to jest zużyte a to tak ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Steyerek8100    48

Jak luz to łożyska ewentualnie odkręcona nakrętka albo wybita obudowa. A takiej tuleji to nie widziałem.. A co do zdjęcia pierwszego to źle założony simering.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    576

Zdjęcie przedstawia półoś i zwolnicę C330M , istnieją pewne różnice w stosunku do starszej wersji. Simmering montuje się  sprężynką do wewnątrz ,do przestrzeni zalanej olejem. Odkręć małą pokrywę po drugiej stronie zwolnicy i sprawdź luz łożyska , wymień łożysko jeżeli luz jest widoczny i nadmierny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czytających .

 Mam pytanie Rozebrałem zwolnicę prawą w c 330 i chciałbym wymienić zimering w pochwie, w którą stronę się go wybija i czy da się go wymienić bez dalszego rozkręcania od dyfra . Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    972

Można wymienić, trzeba zdjąć akumulator z podstawą, odkręcić pokrywkę blokady, wyjąć dźwignię i wtedy jest dostęp do simeringa, wbijany jest do środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez SebastianP
      Chciałbym samodzielnie zamontować wspomaganie do c330 napędzane z rozrządu. Oś okrągła. Montował ktoś? Jaki zestaw polecacie? Mile widziane linki, oceny i opis problemów przy montażu. Pozdrawiam.
    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 
       
    • Przez Pumba2152
      Witam, przymierzam się do przekładki silnika i potrzebuje zakupić flansze/kryzę/obudowę sprzęgła aby spiąć wszystko razem 
      Czytałem na forum to kiedyś podobno jakieś Pan z okolic Częstochowy robił taki gotowy zestaw do montażu. Szukałem i wszystkie ogłoszenia nieaktualne. Ktoś coś wie gdzie można to zakupić?
      Jakiś namiar na człowieka co się tym zajmuje, bądź z czego można zastosować obudowę? Słyszałem że od raka pasuje ale nie wiem....
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj