Zaloguj się, aby obserwować  
tomn95

Przewód paliwowy c 330

Polecane posty

tomn95    51

Ostatnio dość często strzela mi ten pierwszy przewód z przodu od paliwa idący od pompy. Robi się mała dziurka i leci ropa. Czy to wina pompy która daje za duże ciśnienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
januszm1    3

Masz na mysli ta metalowa rurke pompka paliwowa-pompa czy gumowy waz zbiornik pompa? Opisz jakos dokladniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
januszm1    3

Ja to mysle ze ta rurka ma u ciebie jakies naprezenia/drgania najczesciej na kolanku i dlatego tak sie robi.Albo twoj sklep ma czesci jakosciowo kiepskie..Jesli pompa by ci za wysokie cisnienie podawala to i wiecej by spalal paliwa. To tak na pierwszy zut oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44
Napisano (edytowany)

@do autora Wymien przewod na nowy. Daj nowe miekkie podkladki miedziane. Jak to nie pomoze to zawor zwrotny/przelewowy uchyla sie za pozno i trzeba wymienic, chyba kulka ze sprezynka.

@januszm1 cisnienie pompki paliwa nie ma wplywu na spalanie a na pompie wtryskowej nie regulujesz cisn. tylko dawke. Cisn. wtrysku regulujesz na wtryskiwaczu, ma byc tyle co w instrukcji i tyle.

Dlatego nie ma czegos takiego jak za duze cisn. tylko sie je ogranicza np. wspomniany zaworek i wtryskiwaczacz.

Edytowano przez Junkers

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomn95    51

No i znowu rozwaliło tą któtszą rurkę chyba będzie trzeba zmienić ten zawór.

Edytowano przez tomn95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez rafal13113
      witam
      mam takie pytanie do czego służy mikropompa w dużym ursusie i jakie mogą być objawy jeśli będzie ona nie sprawna
    • Przez Adam26
      Mam pewien problem ponieważ zgubiłem przewód który podgrzewał mi ciągnik (Valtra A95) i teraz nigdzie na internecie nie mogę go znaleźć i jakbyście byli tacy mili i mi pomogli z góry dziękuje
    • Przez Rado9990
      Witam,ostatnio w moim Bizonie spusciłem paliwo ze zbiornika żeby go wyczyscic,wymieniłem filtry paliwowe,wyczysciłem seperator wody,wszedzie pozakładałem nowe uszczelki i dokładnie i czysto wszystko zrobiłem,do zbiornika wlałem około 100 litrów paliwa i zaczołem go odpowietrzac według instrukcji obsługi,wszystko zrobiłem jak nalezy i nie chce podawac paliwa ze zbiornika do seperatora wody..pompka zasilajaca wydaje mi sie sprawna..sprawdzałem rurki paliwowe i sa drozne i dobre,jesli ktos miał taka sytuacje bardzo prosze o pomoc bo juz nie mam pojecja co to może byc...
    • Przez kogutr
      Witam,
       
      Posiadam prase krone 10-16 w której przewód od sterownika do prasy wkręcił sie i został wyrwany. Wtyczka z prasy i sterownik sa całe. W sterowniku są dwie kości, jedna 12 pin, z kyórej wychodzi 12 kabli, a dróga 6 pin, z której wychodzą 3 kable. Posiada ktoś opis tych pinów? W serwisie powiedzieli za ten kabel 2000zł Z góry dziękuje.
    • Przez adrian3344
      Witam, pękł mi przewód metalowy hydrauliczny. Był on już przez kogoś spawany, ale puścił spaw i się olej leje. Można to czymś skleić? A jak tak to czym? Bo dużo roboty z wyjmowaniem schodzi. A nie wiem czy gdzieś taki dokupię...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj