Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
koniorz    0

A w jakich ilościach, jakie konie i jak płacą? Ludzie, ceny bydła można sprawdzić wszędzie, w mediach podają.

A konie mafia. Kto sprzedaje na skupy niech się pochwali.


Ten koń 700 kg po 5 zł to chyba trójkowy ogier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marju12    44

o co ci chodzi z tym ogierem .cena jest od 4 do 6 zl za zrebie 10zl bardzo malo ..niestety

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniorz    0

Ogiery przeważnie są najtańsze. Nie wiem chłopie gdzie masz takie niskie ceny, z tego co kojarzę konie zimnokrwiste jedynkowe są po 8-9 zł za kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marju12    44

Ogiery przeważnie są najtańsze. Nie wiem chłopie gdzie masz takie niskie ceny, z tego co kojarzę konie zimnokrwiste jedynkowe są po 8-9 zł za kg.

mowie o koniu maloolskim.Po ile u was chodza takie.nie mowie o zimnokrwistym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TelefonyRadom    213

za hucuła z mojej galerii handlarz dawał 7-8 Zł tyle ze tlustawy
a macon już 16 lat ale idzie do rekreacji chyba bo właściciel znalazł kupca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

opłaca sie w ogóle konie hodowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil19873    2

Koledzy gdzie naj bliżej od woj podlaskiego znajdę rzeźnie bądz osobę która kupi mi źrebaka zeszłoroczego? Ogierek jest problematyczny z biegunką nie do zatrzymania. Proszę o pomoc

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TelefonyRadom    213

Mi za moeg źrebaka po 9,5 dał ( foto w galerii) a za klacz 14 lat ( foto w galerii ) po 8.5 jak bym ją dopasł. konie mają cenę , dobre konie mają cenę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona01    0

Kto ma namiary na skup koni rzeznych w wojewodztwie lodzkim? Najlepiej, zeby przyjezdzali na miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiekszcz    0

Witam
Szukam osoby zajmującej się wymianą koni żeźnych na takie które mogą jeszcze popracować.Mam 10letniego wałacha,ślązak,ok170cm wzrostu i ok 750kg.Śląsk,okolice Koziegłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkosio    124

W Wysokim Mazowieckim źrebaki w cenie po 10-11zł, ale towar musi być pierwsza klasa. handlarz wziął w tygodniu 2 źrebaki roczne  dał po 9,5zł, ale jeden był słabszy drugi lepszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez shrek
      witam wszystkich mam taki problem : jestem posiadaczem mf 3095 + turbo sprowadzonego z danii i zastanawiam sie ile on moze miec koni ?? fabrycznie wiem ze turbo nie było zakładane do tego modelu ( prosze o poprawkę jak sie mylę ) i 3095 posiada 107 koni więc ile moze dodac te turbo ?? (wygląda, że zostało założone bardzo profesjonalnie i działa ), do tego poprzedni właściciel zamontował sobie też przedni tuz ( szkoda tylko ze bez przedniego womu ) ale i tak spoko czy ktos może sie orjentuję ?? z góry dzieki za wysztkie odpowiedzi
    • Przez ZetoR7045r
      Siemanko ! Tak ja w temacie chcę założyć hodowlę konie na rzeź . Czy jest to oplacalne ? Gdzie sprzedać? Czy jest zbyt ?
    • Przez ahten
      Witam, zastanawiam się ad założeniem hodowli koni zimnokrwistych. Typ sokólski bądź sztumski. Na początek chciałbym nabyć 2-3 klacze z rodowodem, z czasem zwiększyć ich ilość i ubiegać się o dopłaty z programu ochrony zasobów genetycznych dla koni zimnokrwistych.
      Czy ktoś z Was korzysta z tych dopłat? Jak jest z oceną klaczy, które zostaną zapisane do programu?
       
      Mam koło doku około 2 ha łąk w tym staw wodny z łagodnym zejściem. Zamierzam niedługo to wszystko ogrodzić (jakim najlepiej?), najpierw postawić wiatę, gdzie konie mogłyby odpoczywać, spożywać pasze oraz nocować, a w późniejszym terminie wybudować stajnie docelowo dla 20 klaczy.
      Konie po całym pastwisku chodziły by swobodnie, co jakiś czas dostarczał bym im wodę (balia) oraz owies.
      Mam około 20 ha ziemi (plus większość potrzebnych maszyn) gdzie mógłbym produkować pożywienie dla zwierząt, dodatkowo mam jeszcze 2 ha łąk oddalonych od domu o około 1 km, gdzie mógłbym je wyprowadzać na popas w okresie od wiosny do jesieni.
       
      Źrebaki zamierzałbym sprzedawać innym hodowcom, a jakby to się nie udawało, to ewentualnie na rzeź.
       
      Co myślicie o takim pomyśle?, czy ma to szanse powodzenia i w perspektywie czasu zarobku? Interesuje mnie każda rada:)
    • Przez maniek4365
      Witam,mam takie pytanie jaki dochód jest sprowadzania koni z niemiec (surowych,ze stad) zajeżdżanie,zaprzeg i sprzedaż do niemiec ? Pozdrawiam
    • Przez agroleon
      Witam tak się zastanawiam nad pewnym tematem nie ma tu nigdzie dyskusji w tym temacie a mianowicie CO SĄDZICIE O HODOWLI KONI ZIMNOKRWISTYCH tzw MIĘSNYCH WŁAŚNIE NA MIĘSO? Czy taka hodowla była by opłacalna ? Czy są jakieś rzeźnie które zajmują się  ubojem koni  u nas w kraju ? Jakie są ceny koniny ? Zapraszam do dyskusji a nie do tego by teraz linczować ludzi za taką działalność czy też pomysły związane z taką hodowlą koni.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj