Zaloguj się, aby obserwować  
kar0711

konserwacja rosiewacza nawozu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Robson123    0

ja razsiewacz myje dokładnie czekam aż wyschnie a następnie ropownica z czystym olejem konserwuje potem wstawiam pod dach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez marian20
      Witam. Ostatnio w internecie odnalazłem rozsiewacz nawozu sprzedawany przez firme JAN POL jednak jest to rozsiewacz produkowany przez GRASS POL ( JAN POL ma wyłacznośc sprzedaży) . Kosztuje 4100 brutto, dwu tarczowy, ocynk skrzynia, kwasówka łopatki i tarcze, wysiew 10-24 m. Co o nim sądzicie? Czy ktoś ma moze taki sprzet? Szukałem Amazona 600 l ale wszystkie które widziałem owszem wygladały niezle ale miały wyrobiona tulejke pod mieszadłem ( na co wielu nie zwraca uwagi) czyli beda nieszczelne. Prosze o wasze zdanie na ten temat. pozdrawiam
       
      http://www.allegro.pl/item516090121_rozsie...ocynk_nowe.html to jest link do aukcji z tym rozsiewaczem.
       
      Nie pisz posta pod postem - używaj opcji EDIT!
    • Przez leslaw2542
      jaka powinna byc predkosc jazdy podczas roziewania nawozu lejkiem aby wysiac żadana ilośc nawozu na 1 ha
    • Przez Michalmeer
      Witam
      I jak panowie kiedy wyruszamy w pole z nawozem ?
      Kiedy wy ruszacie i co bedziecie siać ?
      Na mróz czy czekacie az obeschnie ?
    • Przez Piotrek6630
      Witam, mam zamiar kupić rozsiewacz do nawozów. Zależałoby mi żeby miał hydraulicznie otwierany i zamykany wysyp, pojemność ok. 1t , cena, powiedzmy do 5000zł.Rozsiewacz której firmy będzie najlepszy, proszę o opinie.
    • Przez Mikesz1404
      Witam. Czy posiada ktoś z Was polską tabelę wysiewu nawozów do Sulky dpx 1155?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj