Skocz do zawartości

Zdjęcie

Deutz Fahr Agrtron 150?

33 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MlodyRolnik100

MlodyRolnik100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 20 kwiecień 2014 - 11:33

Deutz Fahr Agrtron 150? Witam otóż mam taki problem kupiłem ciągnik nowy Deutz Fahr w 2008 roku od pewnego czasu(no bedzie ponad 1 rok) coś się psuje w reversie i w sprzęgle tzn nie że nie pracuje bo to bardziej kwestia wygody ale to naprawdę przeszkadza i proszę o pomoc bo tak nie idzie pracować oto co jest jeśli chodzi o sprzęgło robocze(nożne) to strasznie szarpie chodzi o to że sprzęgło chodzi ładnie leciutko ale nie idzie go wyczuć ponieważ strasznie dziwnie łapie jak nie łapie to nie łapie jak złapie to sie tzeba trzymać xd ja juz troche wyczułem i nie ma tragedi ae ruszanie zajmuje duzo czasu(NIE DOPUSZCZALNE!!!) a jeśli chodzi o revers jest to revers Elektro-Hydrauliczny (przy kierownicy z lewej strony) i chodzi oto ze gdy się odpali ciagnik przez jakiś czas łądnie chodzi płynnie rusza z miejsca mozna jechac do tył€ ponad 10km i do przodu ładnie sie zatrzyma i ruszy do przodu ale gdy się rozgrzeje to JAK ZA PRZEPROSZENIEM NIE pier**lNIE to jak sie jedzie do tyłu i sie przerzuci bez przytrzymania sprzęgłem to on nic nie zachamuje prawie i az potrafi zgasnąć i tu jest ból d*py a jesli chodzi o Servis to był w servisie miał to naprawione(rzekomo) ale nadal to samo a te Pipy z Servisu mówią ze jest wszystko ładnie pięknie(ciągnik stał u nich okoł 2 tygodnie). ma ktoś pomysł co zrobić gdzie zerknąc? nawet nie samemu bo servis ma niedługo zawitać ale moze trzeba im Paluszkiem wskazać co jest nie tak :(. 2 sprawa to Amortyzacja Kabiny(spręzynowa) obawiam sie że 1 z nich się zepsuła czy ktoś może orientuje się w cenie takiej? Za wszelką pomoc DZIĘKUJĘ z góry :).

Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Deutz Fahr Agrtron 150? Dzisiaj, 21:23
  •  

#2 Share yudin

yudin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 20 kwiecień 2014 - 12:32

Deutz Fahr Agrtron 150? a co robili w serwisie? moim zdaniem moze cos z elektrozaworem proporcjonalnym

#3 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1050 postów

Napisany 20 kwiecień 2014 - 20:01

Deutz Fahr Agrtron 150? przede wszystkim która to skrzynia? 7200? czy automat 9cio biegowy? czy robili mu kalibrację zaworów proporcjonalnych? czy miał robiony pomiar ciśnień koszy?
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#4 Share MlodyRolnik100

MlodyRolnik100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 20 kwiecień 2014 - 21:15

Deutz Fahr Agrtron 150? skrzynia manualna dokładnie nie wiem jaka nazwa ale 6 biegów po 4 półbiegi a co do tego to ja się bardzo nie orientuję napisze wam jutro ponieważ to mój Ojciec tam z nimi gadał akurat bo ja byłem za granicą i dokłądnie się nie dopytywałem co było.

#5 Share yudin

yudin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 21 kwiecień 2014 - 06:11

Deutz Fahr Agrtron 150? a więc skrzynia 7200

#6 Share MlodyRolnik100

MlodyRolnik100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 21 kwiecień 2014 - 07:34

Deutz Fahr Agrtron 150? była wykonana kalibracja z tego co wiem :) ale chyba pozatym to nic :(

#7 Share yudin

yudin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 21 kwiecień 2014 - 08:29

Deutz Fahr Agrtron 150? a udało się to skalibrowac? ile ma mth?

#8 Share MlodyRolnik100

MlodyRolnik100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 21 kwiecień 2014 - 08:38

Deutz Fahr Agrtron 150? wiesz udało się a co ci powie servis :P? powiedzieli że wszystko się udało naprawić i że wszystko ładnie pięknie działa a tu widać jak piknie dodam ze to sie nie mogło znowu popru.ć bo po powrocie do domu od nowa sie zaczeło a ma 2tyś mth

#9 Share yudin

yudin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 21 kwiecień 2014 - 10:13

Deutz Fahr Agrtron 150? moze trzeba elektrozawór wymienic

#10 Share MlodyRolnik100

MlodyRolnik100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 23 kwiecień 2014 - 22:08

Deutz Fahr Agrtron 150? możliwe ale ile to kosztuje? juz się boje ceny ale proszę pisac jesli ktoś wymieniał w podobnych

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 kwiecień 2014 - 14:44

Deutz Fahr Agrtron 150? Może na próbę warto by było zamienić dwa miejscami dla sprawdzenia?

#12 Share yudin

yudin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 24 kwiecień 2014 - 16:26

Deutz Fahr Agrtron 150? proporcjonalny od skrzyni jest tylko jeden, kosztuje około 2 000 netto

#13 Share pronto1984

pronto1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 25 kwiecień 2014 - 15:47

Deutz Fahr Agrtron 150? mój ma 700 mth i jedyne to jakjest nie rozgrzany to przy ruszeniu lubi raz szarpnąć a później to można gonic nim ile wlezie

#14 Share MlodyRolnik100

MlodyRolnik100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 26 kwiecień 2014 - 19:30

Deutz Fahr Agrtron 150? wczoraj znalazłem chwilę czasu i sprawdziłem jak się zachowuje na zimnym otóż tak do jakie 6 km na godz ładnie staje i rusza na 8km/h juz zaczyna się kopać ale też ładnie tylko no nie powinien kopać a na 10km/h przygasa aż :( a na rozgrzanym na 10km/h to bym wleciał przezszybe albo by zgasł :( sorki nie zobaczylem okolo po jakim czasie się to dzieje bo to zalezy od roboty itd ae wy to tez wiecie narazie oczekuję na przyjazd serwisu zobaczymy co wykryją :) ja im tego nie popuszcze !!!.

#15 Share yudin

yudin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 26 kwiecień 2014 - 21:12

Deutz Fahr Agrtron 150? a na którym biegu to sprawdzałes? ze aż zadusza silnik?

#16 Share MlodyRolnik100

MlodyRolnik100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 27 kwiecień 2014 - 14:25

Deutz Fahr Agrtron 150? na 3 i s (czyli najwyższy półbieg oczywiście to było z niewielkim gazem nożnym

#17 Share yudin

yudin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 27 kwiecień 2014 - 17:31

Deutz Fahr Agrtron 150? większość ciągników na takim przełożeniu się zadusi

#18 Share MlodyRolnik100

MlodyRolnik100

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 27 kwiecień 2014 - 19:29

Deutz Fahr Agrtron 150? hehe otóz ostatnio u nas w szkole (technikm) do którego uczęszczam mieliśmy dni otwarte i czowyściebyliśmy naszymi sprzętami i przejchałem się kolegi Renaultem 150km też rok nie pamiętam ale kanciasta (szczelna kabinka) skrzynia półałtomat wszystko bez sprzęgła nożnego to ci powiem tak do tył€ się rozpędziłem 20km/h i do przodu dałem ładnie sie zatrzymała is pokojnie ruszyła do przodu no lepiej jak bys to ręcznie robił łagodnie no byłem zaskoczony u mnie bym wyleciał z siedzeniem xd nw co robić oczywiście nie chcę aby przy 20km przeżycać ale tak do 10 zeby łądnie zmieniał kierunek jazdy chciałbym jakies rady?

#19 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3532 postów

Napisany 27 kwiecień 2014 - 20:29

Deutz Fahr Agrtron 150? Jak serwis przyjedzie to pokaż im jak to działa na rozgrzanym, jak szarpie to mają to naprawić i tyle. Rewers ma działać do 15km/h, powyżej tej prędkości elektronika nie powinna już pozwolić na zmianę kierunku jazdy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share yudin

yudin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 27 kwiecień 2014 - 20:31

Deutz Fahr Agrtron 150? przy 20 km/h przypuszczam ze rewers nie zadziała. moim zdaniem to kwesta kalibracji, byc moze wymiany oleju, najgorsza opcja to ze sprzegło jest już podjechane lub ciśnienie ucieka

Dodaj odpowiedź