Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ursus czy Zetor? Co wybrać?

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share jupol13

jupol13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 18 maj 2014 - 10:28

Argumentacja powalająca.
Mam pytanie a jakimi ty sie klockami lego wozisz?
Po twoim zdaniu sądzę że zagranicznymi 20 letnimi ciągnikami z wypierdzianymi fotelami przez Niemców.
Bo przecież zachodnie uzywane jest lepsze niż nowe polskie.
Przecież jest lepiej wspierać zachodni/południowy kapitał niż narodowy.

Człowiek całe życie robi,haruje zbiera te 100 tyś żeby kupić ten nowy wymarzony ciągnik .w dzisiejszych czasach nikt nie patrzy na to czy to jest nasze czy wasze, ważne aby sie nie psuło. co z tego że kupie polski ciągnik? dam zarobić polakom ? a ja zostane z takim bublem i bede sie głowił co jest nie tak z tym ciągnikem i całe życie bede sobie pluł w twarz że takie gówno kupiłem. Nie oszukujmy dzisiejszy ursus to sidła.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ursus czy Zetor? Co wybrać? Dzisiaj, 01:29
  •  

#22 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 18 maj 2014 - 13:58

Ursus czy Zetor? Co wybrać? Ja widzę że ty to jesteś fachowiec i wiesz co kto z jakich części produkuje.O i jeszcze jakość wyrobów.
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#23 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 maj 2014 - 14:19

Człowiek całe życie robi,haruje zbiera te 100 tyś żeby kupić ten nowy wymarzony ciągnik .w dzisiejszych czasach nikt nie patrzy na to czy to jest nasze czy wasze, ważne aby sienie psuło. co z tego że kupie polski ciągnik? dam zarobić polakom ? a ja zostane z takim bublem i bede sie głowił co jest nie tak z tym ciągnikem i całe życie bede sobie pluł w twarz że takie gówno kupiłem. Nie oszukujmy dzisiejszy ursus to sidła.

po tej 13 przy nicku mogę wnioskować iż nie masz nic pojęcia o maszynach i życiu.
Nawet jak jesteś dorosły to sądzą że nie masz styczności z motoryzacją rolniczą?
Bubel człowieku opamiętaj się jaki bubel.
Wymień mi nazwy firm które produkują ten bubel do tych ciągników co?
Pewnie ci chodzi o silnik firmy PERKINS przecież to jest bubel i mało znacząca firma z tym przemyśle.
Albo wiem chodzi ci pewnie też o firmę CARRARO przecież to też bubel.
Kabina 4 słupkowa to tez gówno bo to polska firma robiła.
Abo o polską firmę alman która wyposażyłaten cały ciągnik w elektronikę.
Mam wymieniać dalej.Firmy które wyprodukowały opony , odlewnię która odlałą ten ciagnik?
Nazwiska ludzi którzy za złożenie tego ciągnika mogli nakarmić swoje rodziny?
Powiem Ci tyle!
Byłem dziś oglądałem wąchałem dotykałem i słyszałemtego ursusa.
Widząc go byłem dumny że to URSUS który prezentuje sobą marke i jakość.
Więcej nie będę dyskutował z nikim bo nie będę na marno ostrzył język bo tych prl-owsich poglądów i tak u siebie ich nie zmienicie,
Chcecie to pchajcie 200,000 w 10-15 letni wypierdziany niemiecki ciągnik niż nowy polski.
Temat kropka.
Niedługo ukaże sie krótki filmik na moim koncie na youtube.
Wrzucę kilka zdjęć i filmik z odpalania 11054 i sam dźwięk i zdjęcia z rozrzutnika prasy ursusa 10014h i owijarki samozaładowczej.

O to link jak by ktoś chciał oglądnąć.
https://www.youtube....h?v=o0IQ6uRerlQ

Edytowany przez 82sylwek82, 19 maj 2014 - 09:36.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share mieszko-123

mieszko-123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów

Napisany 17 lipiec 2016 - 21:03

Ursus czy Zetor? Co wybrać? MrThe_Robson jak ci się sprawuje Zetor Proxima 90 po tym czasie?

Edytowany przez mieszko-123, 17 lipiec 2016 - 21:04.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share Kozok

Kozok

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 25 lipiec 2016 - 11:43

Ja nie wiem co ludzie widzą w tych Zetorach.Przecież to jest na podobnych częściach co nowe Ursusy i do tego chyba droższe jest.Jak jeszcze były nowe Zetory na starych silnikach to może i dobre to było,a teraz to podobne jakościowo do Ursusa jest.Ja bym się bardziej skłaniał do najnowszych modeli Ursusa z serią C włącznie.Co do serii H to podobno nie jest najlepsza,ale już ją wycofali z produkcji i można tylko używaną kupić.

Edytowany przez Kozok, 25 lipiec 2016 - 11:54.

Dodaj odpowiedź