Skocz do zawartości

Zdjęcie

koszenie koniczyny na ziarno

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share andrzejkrasny

andrzejkrasny

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Zainteresowania:maszyny , motoryzacja

Napisany 19 kwiecień 2014 - 21:31

koszenie koniczyny na ziarno koledzy czy ktos kosił koniczyne na nasiona mf 31 ,29 ,27 lub ktorymś z tej serii

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
koszenie koniczyny na ziarno Dzisiaj, 13:58
  •  

#2 Share rolnik554

rolnik554

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 22 kwiecień 2014 - 17:06

koszenie koniczyny na ziarno jeśli chcesz kosić tą koniczynę to bez żadnych wiatrów bo nic z niej nie zostanie jak dasz wiatry a póżniej trzeba jechać na czyszczalnię

#3 Share andrzejkrasny

andrzejkrasny

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 03 maj 2014 - 22:22

koszenie koniczyny na ziarno o wiatrach to wiem raczej napewno trzeba wymienić koło pasowe na wentylatorze na większe zeby jeszcze bardziej zmniejszyc wiatry
oglądałem ostatnio mf 31
kolego jesteś z lubelskiego jak długo kosisz takim mf-em jak się on sprawuje i jak jest z dostępnością części

ja ma obecnie mf 835 ale mysle zmienić na inny ktorym mogłbym kosić koniczyne u mnie w okolicy kosza koniczyne tylko bizonami a ja jakoś niemam przekonania do bizona

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share waldi76

waldi76

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 13 maj 2014 - 10:59

koszenie koniczyny na ziarno Witam, sprzedam instrukcję obsługi kombajnu MASSEY FERGUSON 27 po polsku, jest to tłumaczenie z języka francuskiego, bogato ilustrowane, zawiera kompletne tabele ustawień dla poszczególnych upraw takich jak zboża, rzepak, trawy nasienne i wiele innych, schematy: elektryczne, hydrauliczne, smarowania i czyszczenia wraz z opisami, opis działania i kalibrowania UNICONTROLA, ustawienia tryjera i wiele innych przydatnych porad i ustawień podzespołów. Instrukcja ta dedykowana jest do MF 27 ale będzie pasować również do wszystkich kombajnów marek Massey Ferguson, Dronningborg oraz Case Dania posiadających młocarnię o szerokości 140 cm są to modele takie jak: MF 27, 29, 29XP, 31, 31XP, Case Dania D7200, D7500 itp, Dronningborg D7000, D7000S, D7200, D7500, D7800, D8000, D8000S. Link do aukcji allegro

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share andrzejkrasny

andrzejkrasny

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 13 maj 2014 - 21:18

koszenie koniczyny na ziarno koledzy czy te fergusony 29 , 31 , itp też sa na calowych łożyskach czy juz metryczne założyli