lolo149

Kupić sieczkarnie jednorzędową, ale jaka jest najlepsza???

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Przeczytaj sobie ten temat, jest mowa o sieczkarni do c-360.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak używana to Mengele MB220.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1

ja uwazam ze lepiej jest wynajac bo jakosc ciecia lepsza i szybciej. jednorzedowka ma tylko 1 zalete ze wyjezdzasz kiedy chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolo149    0

W tym roku zamierzam zasiac min. 2ha ale zamierzam zwiekszyć ilość krów mlecznych o 50% wiec napewno jeszcze w przyszlosci zwieksze newet do 3ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolo149    0

w moim regionie nie oplaca sie wynajmowac ... wiecej sie najezdzisz niz jest to warte...lepiej sie oplaca kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1
w moim regionie nie oplaca sie wynajmowac ... wiecej sie najezdzisz niz jest to warte...lepiej sie oplaca kupic

u nas nie ma problemu fortsznitke na zyczenie. za lepszym sprzetem trzeba sie zapisac wczesniej bo kolejki sa duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelo400    32

ja tam mam deutz fahr w doskonalym stanie nie ma gniotownika ale sieka perfekcyjnie fakt ze troche ciezko idzie ale robi swoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobiasz912    1

Ja bym ci radził kupić POTTINGER MEX 2 S sam mam taką i problemu z częściami nie mam,a co ważne nie musi być duży traktor


Praca rolnika godna jest szacunku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobiasz912    1
przy okazji może mi ktoś podpowie do mf 255 ale używaną

A ile siejesz tej kukurydzy


Praca rolnika godna jest szacunku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Wujek w tamtym roku kupił POTTINGER MEX 2 S nówkę i jak na razie skosiła 5ha i ładnie drobno siecze w tym roku będziemy nią u nas kosić kuku. Ale do C-360 będzie za duża

 

Wujek ma do C-360 taką http://www.agrofoto.pl/forum/C-360-tur-i-m...image32893.html


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Ona wcześniej pracowała z Ursusem 2812 to nie widzę problemu do MF255 prawie tyle samo km


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj