Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile i o jakiej ładowności rozrzutników rocznie roztrząsacie, oraz ile i o jakiej pojemności beczkowozów wylewacie?

18 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 24 styczeń 2008 - 19:18

Ile i o jakiej ładowności rozrzutników rocznie roztrząsacie, oraz ile i o jakiej pojemności beczkowozów wylewacie? Tak jak w temacie, mój 3,5 t przez prawie 30 lat wywoził od około 120 kiedyś - 180 rocznie ostatnio, czyli średnio 150 rozrzutników, co daje ponad 4 może prawie z 5 tyś - czy to dużo czy mało jak na rozrutnik?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ile i o jakiej ładowności rozrzutników rocznie roztrząsacie, oraz ile i o jakiej pojemności beczkowozów wylewacie? Dzisiaj, 21:02
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 styczeń 2008 - 19:35

Ile i o jakiej ładowności rozrzutników rocznie roztrząsacie, oraz ile i o jakiej pojemności beczkowozów wylewacie? Rocznie beczkowozem o pojemności 3000l wylewamy ok 40 beczek, a rozrzutnikiem 5t wywozimy ok 180-200 gnojar.... :P

#3 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 24 styczeń 2008 - 19:41

Ile i o jakiej ładowności rozrzutników rocznie roztrząsacie, oraz ile i o jakiej pojemności beczkowozów wylewacie? Moja propozycja jest taka...może piszmy jeszcze od jakiej ilości zwierząt mamy taką ilość obornika i gnojówki...co ty na to @Ferdek07...??? :P

#4 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 24 styczeń 2008 - 19:45

Ile i o jakiej ładowności rozrzutników rocznie roztrząsacie, oraz ile i o jakiej pojemności beczkowozów wylewacie? ja wyworze rocznie też koło 150 rozrzutników 6,5 tony ;] może więcej moze koło 180 ;] Mam 40sztuk wszystkiego ;] z jednej płyty wychodzi 50 rozrzutników ;]
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#5 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 24 styczeń 2008 - 23:39

Ile i o jakiej ładowności rozrzutników rocznie roztrząsacie, oraz ile i o jakiej pojemności beczkowozów wylewacie? rozrzutnik 4t - tak mało że nie wiem - ale liczba 100 jest tu grubo przesadzona, od 4 sztuk bydła i niecałe 300 sztuk trzody

beczka asenizacyjna - tak dużo że po miesiącu się gubię ale spokojnie 30 miesięcznie, a to ze względu na usługi asenizacyjne jakie prowadzę w okolicy
all rights reserved

#6 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 styczeń 2008 - 23:46

Ile i o jakiej ładowności rozrzutników rocznie roztrząsacie, oraz ile i o jakiej pojemności beczkowozów wylewacie? ze zbiornika 360m2 rocznie wywożę około 150 beczkowozów + jeszcze wujek wywozi około 100 rocznie więc daje to łącznie około (+/-)250 beczkowozów
Beczkowóz HTS 10000

#7 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów
  • Zainteresowania:To co widać:]

Napisany 24 styczeń 2008 - 23:48

Ile i o jakiej ładowności rozrzutników rocznie roztrząsacie, oraz ile i o jakiej pojemności beczkowozów wylewacie? hmm to w Kunickiej farmie idzie rocznie hmm z 4 tys ton to nie wiem ile to jest rozrzutnikow gnojowicy praktycznie zero
Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

#8 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 25 styczeń 2008 - 08:29

Ile i o jakiej ładowności rozrzutników rocznie roztrząsacie, oraz ile i o jakiej pojemności beczkowozów wylewacie? Około 30 beczek 3 tyś l łącznie z jakimiś drobnymi usługami, a rozrzutników mam czasami prawie 30 z płyty 40m2, ale płyta jestpełna po 2 mc, rekord padł jak budowali mi płyte oczywiście przeciągneło się to strasznie i z 5 mc woziłem bezpośrednio z obory świerzy gnój w tamtym roku wyszło ponad 200 rozrzutników, dziennie jest u mnie prawie pełny 3 t rozrutnik świerzego gnoju od 15tu krów i kilku jałówek

#9 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 26 styczeń 2008 - 18:07

Ile i o jakiej ładowności rozrzutników rocznie roztrząsacie, oraz ile i o jakiej pojemności beczkowozów wylewacie? a u mnie to tak wyglada
- ok 120 rozrzutników 3,5 tony
- i ok 40 beczek o poj 4000 l
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

#10 Share tyj123

tyj123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 27 styczeń 2008 - 13:55

Ile i o jakiej ładowności rozrzutników rocznie roztrząsacie, oraz ile i o jakiej pojemności beczkowozów wylewacie? mam 450 szt. świń rocznie ok 60-80 rozutników andemów 8 ton

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ile i o jakiej ładowności rozrzutników rocznie roztrząsacie, oraz ile i o jakiej pojemności beczkowozów wylewacie? Dzisiaj, 21:02
  •  

#11 Share LukaszZduny

LukaszZduny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisany 27 styczeń 2008 - 13:59

Ile i o jakiej ładowności rozrzutników rocznie roztrząsacie, oraz ile i o jakiej pojemności beczkowozów wylewacie? u mnie to ten najmniejszy rozrzutnik 2,5t robia w 2 dni

#12 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 27 styczeń 2008 - 14:01

Ile i o jakiej ładowności rozrzutników rocznie roztrząsacie, oraz ile i o jakiej pojemności beczkowozów wylewacie? tom będzie około 110 rozrzutników rocznie od 20 sztuk bydła i kilku świń
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

#13 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 29 styczeń 2008 - 17:12

Ile i o jakiej ładowności rozrzutników rocznie roztrząsacie, oraz ile i o jakiej pojemności beczkowozów wylewacie? Na dzień dzisiejszy jest po około 15-20 rozrzutników 6 (6,5max)T (przerobiony z 3,5T)

Kiedyś jak była większa hodowla było po 50-70.
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#14 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 29 styczeń 2008 - 18:10

Ile i o jakiej ładowności rozrzutników rocznie roztrząsacie, oraz ile i o jakiej pojemności beczkowozów wylewacie? Ja mam rozrzutnik 3.5t(starszy ode mnie około 30lat)
Od swin rozrzutników rocznie to około 200

#15 Share adeq15

adeq15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 29 styczeń 2008 - 18:29

Ile i o jakiej ładowności rozrzutników rocznie roztrząsacie, oraz ile i o jakiej pojemności beczkowozów wylewacie? u mnie jest 30 ponad 30 rozutników 3,5t a beczek to dokladniej nie moge powiedziez bo na dwa miesiace wywoze 20 beczek 2000L

#16 Share maximus099

maximus099

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 20 luty 2008 - 07:50

Ile i o jakiej ładowności rozrzutników rocznie roztrząsacie, oraz ile i o jakiej pojemności beczkowozów wylewacie? Ja mam tak 50-65 rozrzutników 4 tonowych i 10 beczek 2000l.

#17 Share wodzu

wodzu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 20 luty 2008 - 09:55

Ile i o jakiej ładowności rozrzutników rocznie roztrząsacie, oraz ile i o jakiej pojemności beczkowozów wylewacie? Rocznie rozrzucam ok 120 rozrzutników 4t.

#18 Share katator

katator

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 866 postów

Napisany 21 luty 2008 - 09:24

Ile i o jakiej ładowności rozrzutników rocznie roztrząsacie, oraz ile i o jakiej pojemności beczkowozów wylewacie? nie licząc młodzieży poniżej 1,5r od 60 sztuk bydła w roku wywoże ok 130 rozrzutników ok 7-8 t na każdym (te 130 rozrzutników to jest wartość, której jestem pewien bo nigdy nie liczyłem dokładnie. możliwe, że jest tego więcej ;))
do tego w ciągu roku uzbiera się ok 100 beczek o pojemności 4000l.
pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#19 Share przemal_1989

przemal_1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 21 luty 2008 - 11:37

Ile i o jakiej ładowności rozrzutników rocznie roztrząsacie, oraz ile i o jakiej pojemności beczkowozów wylewacie? u mnie około 140 rozrzutników 8t i około 60 beczek 4,5 tys a hodowla to ok 65 sztuk
Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144