Zaloguj się, aby obserwować  
wojtek918

części do brony wirnikowej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wojtek918    6

Witam

 

Właśnie remontuję bronę wirnikową i na jednym kole zębatym i wałku wytarte są frezy. Koło ma 49 zęby zewnętrzne, średnicę zewnętrzną 255mm, iloś frezów wewnętrznych 22 średnicę w tychże frezach 45 mm (44,5mm) i wysokość koła 46 mm. Brona to Perugini. do tego potrzebuję jeszcze wałka. Jeśli ktoś z was posiada takie części to proszę o kontakt lub namiar na kogoś kto takie rzeczy może mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez krzychu12
      Sprzedam katalogi części do kombajnów Bizon 5042 i 5052 Super. Cena do negocjacji.
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez farmerxx97
      Witam forumowiczów   pisze do was z zapytaniem gdzie kupujecie części do waszych jelonków    Oczywiście pomijając "SERWISY" gdzie ceny są czasami kilkukrotnie większe.
    • Przez Zetix
      Witam!

      Potrzebuję waszej porady. Mam na oku bronę wirową marki SICMA. Brona od niemca (płacze do dzisiaj za nią) mam faktury na 1000pln z wymiany łożysk + uszczelniaczy tej jesieni. Zalana świeżym olejem, pracuje cichutko i nie widać wycieków. Wszystko pięknie, ale mam pytanie odnośnie tego hydropaka, czy przy nim nie powinna być jeszcze jakaś rama na zaczepienie siewnika (krótkie cięgno) ? Jak z częściami do takiej brony? Nie ma żadnej też informacji na jakich obrotach ma pracować, może miał ktoś z taką broną do czynienia? Zęby nie są już pierwszej świeżości więc to mam z tyłu głowy. Jaki może być +- koszt do takiej brony?

       



    • Przez ReverS07
      Witam!
      Mam pytanie co do wycieraczki do Władimirca. Nie wiem gdzie kupić nową. Ma ktoś z Was jakieś namiary czy zdjęcia. Po prostu chce wymienić na nową
      A i jeszcze jak zdjąć te pióro z ramienia wycieraczki T25 to może bym tylko pióro wymienił
      Z góry Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj