Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 1140

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share smile

smile

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 17 kwiecień 2014 - 20:24

John Deere 1140 Witam,
Stoje przed podjeciam decyzji o zakupie ciągnika. Do tej pory bylem posiadaczem c330 ale teraz zamarzylo mi sie wiecej mocy i chcialbym przesiasc sie na cos wiekszego o mocy do 60km. Po intesywnych poszukiwaniach krag zainteresowan zawezyl sie do jd1140 i ursusa 3512/2812. Stoje przed wyborem jednego z tych ciagników i chcialbym uslyszec opinie o tych traktorach ktory jest godny polecenia. Chialbym dowiedzec sie cos o jd poniewaz jest ich stosunkowo malo na rynku i nie mialem jeszcze sycznosci z tanim traktorem . Ktory wybrac? Ktory lepszy? Czekam na komentarze!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 1140 Dzisiaj, 20:06
  •  

#2 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 17 kwiecień 2014 - 20:43

John Deere 1140 Moim zdaniem ja bym wybrał większy ciągnik około 80 koni . Podobna sytuacja była u mego kolegi też miał ciapka i kupił c 360 . Okazało się ,że to był błąd i dokupił belarusa z przednim napędem . Maszyny od c 330 będą za małe do twojego wybranego ciągnika a za jakiś czas uznasz ,za będzie ci potrzebny ciągnik większy o większej mocy i koniecznie z przednim .
Ja osobiście mam john deere 2850 i jestem na razie zadowolony .

#3 Share smile

smile

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 17 kwiecień 2014 - 22:42

John Deere 1140 W moim przypadku ciagnik do 60km da sobie spokojnie rade poniewaz nie posiadam zbyt ogromnego arealu a c330 ktora wczesniej posiadalem miala za malo mocy i czesto traktor dostawal troche w d*pe dlatego rozgladam sie za wiekszym ale nie chce tez przesadzic z wielkoscia poniewaz co za tym idzie zwieksza sie i spalanie. Wedlug mnie ciagnik o ok. 50km da sobie spokojnie rade i niebedzie zbytnio przeciazony. I napewno o wiele lepiej bedzie sie nim pracowalo i polepszy sie zarazem konfort pracy. Ciagnik 80km z 4 banaikami to juz za wiele.
Skoro juz sie pochwaliles ze posiadasz jelonka to moze powiesz cos wiecej o tej marce jak te traktorki sie spisuja???

#4 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 18 kwiecień 2014 - 20:29

John Deere 1140 Każdy traktor jest dobry jak się nie psuje . Mój szwagier szukał ciągnika i też oglądał jelonka lecz się wystraszył ,że może nie będzie części chociaż ciągnik był stary to przy -20 zapalił za pierwszym razem i praca silnika była bardzo dobra . Mój też pali przy dużych mrozach od sztycha a średnia spalanie to 7 litrów na mg . Skręt przednich kół jest podobny przy manewrowaniu jak przy małym ciągniku ( koła przy skręcie częściowo się kładom ) Mam jeszcze mf - 235 i c - 330 i białoruś .

#5 Share smile

smile

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 18 kwiecień 2014 - 21:04

John Deere 1140 Ja slyszalem wiele opini i to bardo roznych . Jedni zachwalaj drudzy oradzaja. Faktem jest ze czesci sa drogie tego nie da sie ukryc ale z koleji czy te ciagniki sa az tak awaryjne?? slyszalem ze takiemu ciagnikowi to nie straszne nawet 20000h :)

#6 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 19 kwiecień 2014 - 19:35

John Deere 1140 Ja mam 17 tyś . Do japońskich samochodów części też są drogie ale jak się mało psują .

#7 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 19 kwiecień 2014 - 19:51

John Deere 1140 To że się mniej psują nie znaczy że taniej wychodzi. Ja wolę coś naprawić 3x w roku po 5zł niż raz na 3 lata za 5000zł. Jd jest 3x trwalszy ale 15x droższy. Wiem po kombajnie jd.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share smile

smile

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 19 kwiecień 2014 - 21:32

John Deere 1140 Widze ze kolega na wyrobione zdanie na temat jd i nie jest ono najlepsze :)

Ja osobiscie jetem pozytywnie zaskoczony jakoscia wykonania oraz zastosowanymi rozwiazaniami w jd wydaja mi sie one na porzadne w koncu to firma z wieloletnia tradycja . Jestem ciekawy ja by sie spisywal ten traktor poniewaz wczesniej nie mialem stycznosci z ta marka. Mysle ze w pelni spelnil by moje oczekiwania ale jak to mowia trzeba sie przekonac na wlasnej skorze :)

#9 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 20 kwiecień 2014 - 04:05

John Deere 1140 Ja tylko mówię żeby nie było że nikt nie powiedział jak przy kasie będzie płacz bo wypadną oczy ze ździwienia. Jd chodzi dobrze tylko te ceny części. Tarcza sprzęgła 1050zł, zamiennik włoski 310zł, idą 2 szt. Bizon 50-60zł. Przegub kulowy 195zł, bizon 25zł, palce nagarniacza za 5szt można wymienić cały w bizonie. Ot drobnostki. Ja nie odradzam ja za części płacił nie będę.

#10 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 20 kwiecień 2014 - 12:41

John Deere 1140 Mój jelonek od 6 lat nie miał poważniejszej awarii a sąsiad przy swoim zetorze ciągle grzebie i cały czas jest ulany . Gdy trzeba zarabiać okazuje się ,że trzeba naprawiać tego bizona . W Polsce takie części jak tarcze sprzęgłowe to nabijają nowe okładziny regenerują części . Gdyby tak było jak kolega Rolnik pisze to by nikt tego nie chciał wziąć do ręki .
Ja myślę ,że jak się trafi na awaryjny sprzęt to każdy będzie nie dobry . Polacy zakładają przednie napędy , turbiny , wspomagania to nie będzie do nich trudna naprawa jelonka .

#11 Share smile

smile

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 20 kwiecień 2014 - 13:51

John Deere 1140 Mysle ze z czesciami nie bedzie wiekszego problemy ale jesli chodzi o cene to fakt rachunek bedzie o wiele wiekszy przy zakupach do jd. Widze ze przekonam sie dopiero na wlasnej skorze co do jd :)

#12 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 20 kwiecień 2014 - 18:47

John Deere 1140 Przy zakupie nie trzeba kupować taniego tylko trochę przepłacić . Ja za swojego przepłaciłem ale przez te lata nic nie dołożyłem i koniecznie musi być sprowadzony i najlepiej z turem bo takie małe moce przeważnie wykorzystują do paszo wozów .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share wajdek85

wajdek85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 13 wrzesień 2015 - 11:21

John Deere 1140

Witam, waham się przed zakupem właśnie john deera 1140 i mam pytanie o części cena wiadomo wysoka ale jak z ich dostępnością i gdzie by ich szukać?