Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co wybrac?

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share szymek771

szymek771

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 17 kwiecień 2014 - 02:22

Co wybrac? Witam poszukuje aparatu lub kamery do max 350 zł.Potrzeba mi coś do nagrywania filmów.Licze na waszą pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co wybrac? Dzisiaj, 10:48
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 kwiecień 2014 - 07:40

Co wybrac? No to poszukaj w ogłoszeniach na znanych serwisach internetowych, itp tego jest pełno.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share ZbyszkoP

ZbyszkoP

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 18 kwiecień 2014 - 17:38

Co wybrac? Jeśli polecać, to najlepiej coś, co się samemu sprawdziło. Ja mam panasonica LS6. Ma matrycę 12Mpix, sensowny zoom, sporo przydatnych funkcji, do tego jest wygodny w użyciu (przyciski pasują także do męskiej łapy ;) ).Na mój gust zdjęcia przy tej cenie aparatu są bardzo dobre. Aparat ma też optyczną stabilizację, czyli jeśli ręka lekko drży, to zdjęcie mimo wszystko powinno wyjść ostre, a nie rozmyte. Oczywiście nie oznacza to, że jak się będzie podskakiwać, to aparat ani drgnie i zrobi dobre zdjęcie :) .
Jeśli chodzi o filmy to można nagrywać do 15 minut bez przerwy w rozdzielczości 1280 HD. Oczywiście można nagrywać wiele razy po 15 minut, więc nie jest to jakieś wielkie utrudnienie.
Niestety tego aparatu nie można już kupić, bo został wycofany z oferty... Na szczęście jest jego następca i cena się nie zmieniła, czyli około 300zł.
Możesz sprawdzić tutaj: http://www.ceneo.pl/23206764