Skocz do zawartości

Zdjęcie

opinie agrofarm 410g gs

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share usiek93

usiek93

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 19:48

opinie agrofarm 410g gs Witam panowie chciał bym znać wasze rzetelne opinie na temat agrofarma 410g gs.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
opinie agrofarm 410g gs Dzisiaj, 09:49
  •  

#2 Share HItman1999

HItman1999

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 22 kwiecień 2014 - 19:46

opinie agrofarm 410g gs

Tutaj masz 420 gs, 410 gs nie znalazłem :)

#3 Share yudin

yudin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 22 kwiecień 2014 - 21:21

opinie agrofarm 410g gs z serii G nie ma agrofarma 420

#4 Share HItman1999

HItman1999

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 24 kwiecień 2014 - 09:28

opinie agrofarm 410g gs aha, nie zobaczyłem tego G przy 410

#5 Share michax

michax

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 03 maj 2014 - 10:53

opinie agrofarm 410g gs Zastanawiam się nad kupnem tego modelu. Cenę jaką mi zaproponował diler to 155 tyś netto. I teraz tak czy jest to maszyna warta tych pieniędzy? co mi możecie o niej powiedzieć? a może wybrać Kubotę 8560 dodam że jest trochę tańsza więc bardziej skłaniam się do jej zakupu. Ale chcę się dowiedzieć więcej na temat agofarma.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share podcepiomy

podcepiomy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 04 maj 2014 - 12:34

opinie agrofarm 410g gs Cóż w Agrofarmie G jest inny silnik niż w tradycyjnym Afrofarmie. Ja mam tego z silnikiem Deutz a ten nad którym się zastanawiasz ma silnik SDF czyli bodajże jest to silnik ze starszych Lamboghini. Odnośnie modelu który ja mam jest to ciągnik godny polecenia. Z tego względu został kupiony drugi ciągnik tego oncernu Agrotron K. R3 ma obecnie ponad 3500 mtg. Miał 4 drobne usterki głównie w okresie wieku dziecięcego. Jest lane dobre paliwo, dobre oleje, filtry są montowane te dedykowane przez SDF więc problemu z nimi też nie ma. Ciągnik zwrotny, rewers elektro-hydrauliczny, półbiegi, spręgło to w guziku działa prawidłowo. Cena wydaje się być dobra.

#7 Share michax

michax

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 04 maj 2014 - 13:22

opinie agrofarm 410g gs Kolego możesz powiedzieć jakiego rodzaju były to usterki i czy uzwględnili ci gwarancję? A i dzięki za odpowiedź :)

#8 Share podcepiomy

podcepiomy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 04 maj 2014 - 14:29

opinie agrofarm 410g gs Uwzględnili bez problemu :) Firma Savona działa wzorowo, nigdy nie miałem z nią problemów, serwis na wysokim poziomie :) Przetarte kabelki od półbiegów i od sprzęgła w guziku, czujnik prędkości kół, źle zakuty był przewód od powietrza i nie było ciśnienia w układzie pneumatycznym i ostatnio popsułem jedną z głównych kostek do chodzących do kabiny ale to już na mój koszt było :) A w Agrotronie na 951 mtg wysiadł czujnik od EHR-u ( działał poprawnie tylko piszczał cały czas i pojawiał się błąd nr. 18 ) i poluzowały się dwie śrubki od linek biegów 3 i 4 i te biegi nie wchodziły ale serwis przyjechał i to zrobił bez najmniejszego problemu :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share michax

michax

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 05 maj 2014 - 14:05

opinie agrofarm 410g gs Ja mam ofertę z firmy Fino z Chełma ale muszę również udać się do Savona bo w sumie do Chełma i do Wilkołaz mam z 60 km.

Dodaj odpowiedź