Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tur do New Holland T4

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share NewHollandT4

NewHollandT4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 19:42

Tur do New Holland T4 Witam
Proszę o rade jaki tur (ładowacz czołowy) nadawałby się do New Hollanda T4.75. Jaki byście polecali? Oczywiście cena w granicach rozsądku nie jakieś kolosalnie duże. Ciągnik jest dosyć lekki i obawiam się że duży tur może go przeciążać. Myślałem na Metal Fach T229. Co o nim sądzicie? Czekam na Propozycje i odpowiedzi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Tur do New Holland T4 Dzisiaj, 01:01
  •  

#2 Share Robertb

Robertb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 16 kwiecień 2014 - 20:44

Tur do New Holland T4 Ja mam przy T4.65 z Agromasz Mrągowo Ł-104 czyli taki odpowiednik tego z Metal fach, mam na tylnych kołach obciążniki 300kg ale jak biore sianokiszonke z trzeciego pokosu czyli mokre to tył się robi lekki,z krokodylem 1,5 m dołożyłem mu na tył 300 kg na belke przy mokrym oborniku tak podnosiło tył ,także ciągnik krótki i lekki bez dobrego dociążenia tyłu troche lipa.

#3 Share NewHollandT4

NewHollandT4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 18 kwiecień 2014 - 20:33

Tur do New Holland T4 no wlaśnie to jest duży minus tego ciągnika lekki przód. Ja mam zamiar zalać beczkę 200l betonem i na podnośniku zawiesić. Ale na poczatek zastanawiam się nad turem. Jaka cena tego Agromaszu?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Robertb

Robertb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 21 kwiecień 2014 - 14:04

Tur do New Holland T4 Dokładnie nie pamiętam ale jest sporo tańszy niż np.MetalFach

#5 Share lukeczl

lukeczl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 24 kwiecień 2014 - 16:32

Tur do New Holland T4 ja mam mieć na dniach t4 z stollem fz8 ale cena trochę cie może odstraszyc 39 netto z łyżką 2m krokodyl 1,5m chwytak bel i paleciak osprzet z metalfachu.
zdecydowałem sie na stoll bo widoczność dużo lepsza bo nisko zawieszony(u mnie w okolicy również jest t4.65+agromasz to trochę mi sie widzi za wysoko zawieszony, prostowody prawie na pół wysokości przedniej szyby), udźwig większy chociaż akurat w przypadku tego ciągnika to raczej w pełni nie wykorzystam bo za lekki ciągnik to jest żeby np. całą paletę cementu(1,4t) przewozic bo go poprostu przeważy nawet z obciążnikiem.
no i jeszcze się skusiłem tym że NH ładowacze te sygnuje w swoich barwach jako ładowacz fabryczny.
No ale właśnie niestety cena jest odstraszająca

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share adrian106

adrian106

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  • Zainteresowania:Sport

Napisany 22 marzec 2015 - 10:22

Tur do New Holland T4 Ja mam przy swoim ładowaczem metal fach, modelu nie pamiętam ale udźwig 1300 kg i sprawuje się już prawie rok idealnie. Przede wszystkim cena jest dobra bo 18 netto dalem