Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mx quicke czy jeszcze inny?

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Fendt312v

Fendt312v

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 13 kwiecień 2014 - 21:16

Mx quicke czy jeszcze inny? Witam zastanawiam się nad kupnem ciągnika marki kubota a mianowicie m9960 i chciałbym go doposarzyć w ładowacz czołowy i stąd moje pytanie, który ładowacz najlepiej bedzie się spisywał przy kubocie ? Dodam że będzie dość intensywnie eksploatowany

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mx quicke czy jeszcze inny? Dzisiaj, 00:19
  •  

#2 Share caselampo

caselampo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 14 kwiecień 2014 - 11:19

Mx quicke czy jeszcze inny? Najlepiej to quick albo orginalny kuboty

#3 Share Piotrek617

Piotrek617

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 14 kwiecień 2014 - 14:00

Mx quicke czy jeszcze inny? Proponuje Quick posiadam i nie narzekam nie zamienił bym się teraz na innego tura

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share wikorol

wikorol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 13 maj 2014 - 20:32

Mx quicke czy jeszcze inny? Ja do Kuboty M6040 zamontowałem Quicka Q26 bo nie były dostępne ładowacze Kuboty, pewnie jak bym miał możliwość to kupił bym Kuboty. Quicke sprawuje się super.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share kamil16251290

kamil16251290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów
  • Zainteresowania:Zachodnia technika rolnicza, majsterkowanie, udoskonalanie, jeżdżenie wszystkim co ma koła i silnik.

Napisany 13 maj 2014 - 21:19

Mx quicke czy jeszcze inny? Oryginalny ładowacz Kuboty ma dosyć nietrafiony system mocowania ładowacza do ciągnika. Trzeba wkładać sworzeń. Plusem jego jest dobra widoczność, lekka konstrukcja i możliwość wyłączenia hydraulicznego poziomowania. Fajny natomiast jest ładowacz MX U308. Fakt że ma ramiona trochę wyżej umocowane ale za to prosta konstrukcja. Rozdzielacz umocowany bezpośrednio przy ramie montażowej i w niego od razu wpina się szybkozłącze ładowacza. Do rozdzielacza idą zaledwie 3 przewody hydrauliczne plus 1 przewód do amortyzacji No i umocowanie ładowacza na ciągniku jest banalnie proste bo blokady się same zatrzaskują.
Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.