Zaloguj się, aby obserwować  
piech

podlaczenie tura

Polecane posty

piech    0

witam mam podlaczony tur pod chydraulike od kipru i jeszcze czegos a chce zalozyc dzojstik i niewiem pod co sie podpiac dzojstik ma byc 3 sek a i chodzi o ciagnik ceres 85 silnik fendt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piech    0

z reguly to chyba jasne ze samego dzoja to sie nieda podlaczyc,poprawie sie dzojstik z rodzielaczem i elektro zaworem na 3 sek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

To jakiego masz tam obecnie tura? Nie masz rozdzielacza do tura tylko przewody bezpośrednio pod hydraulikę ciągnika i sterujesz turem za pomocą dźwigni ciągnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez dzikidaniel
      Czy ktoś wie czy adaptacja z Celtisa będzie pasować na Aresie 556? Silniki niby te same jednak budowa może się różnić i już będzie problem.
      Pytam się gdyż mogę kupić tura do małego Aresa tyle że jest on zdjęty z Celtisa.
    • Przez andrewk
      Witam, do sprzedania posiadam prawie nowe siłowniki do ładowacza czołowego T25 / C330 / C360 / MF 255.
       
      Używane niecałe 7msc. 100% sprawne.
       
      Specyfikacja techniczna:
      Długość siłownika złożonego 870 mm
      Całkowita długość siłownika po rozłożeniu 1500 mm
      Średnica tłoczyska 40 mm
      Średnica zewnętrzna siłownika 60 mm, mm
      Łożysko fi 25 mm ( otwór na sworzeń), mm
      Skok tłoka 630 mm
      Wyjście na króciec M18 x 1,5 M16 x 1,5( zewnętrzny gwint) mm
       
      Cena 150zł/szt
      Koszt wysyłki 35zł/komplet
       
      Zapraszam do zakupu

    • Przez Nemo123
      Tak jak w temacie adaptacja do Fiata 90-90, 100-90, 110-90. Cena 1200zł. Częstochowa.
      https://www.olx.pl/oferta/adaptacja-tura-quicke-agram-trima-do-fiata-CID757-IDqN0hL.html#3d954f06d5
    • Przez andrzejda12
      Witam. Mam tura jedno-sekcyjnego który jest sterowany przez rozdzielacz ciągnika. Zamierzam go przerobić na trzy-sekcyjny ale nie wiem jaki sposób podłączyć drugi rozdzielacz do sterowania turem.Jeśli ktoś wie jak to proszę o pomoc.
    • Przez piotrp88
      Witam
      Kupię w rozsądnej cenie przedłużkę do tura na linkę. Jej gabaryty pozwalają jeszcze na wysyłkę kurierem, więc gdyby kupujący był skłonny to opakować w jakiś karton to odległość jest nieistotna. Kuriera zamówię.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj