Zaloguj się, aby obserwować  
deutzagroplus100

Deutz Fahr agroplus 100 silnik,pytanie [Połączone]

Polecane posty

romek6340    221

Co masz na myśli? W tych ciągnikach były takie silniki montowane. Jak masz przekładkę (niby dlaczego i po co?) to nikt za Ciebie tego nie oceni. To widać jak silnik zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yudin    7

podaj oznacznenie z tabliczki to powiem czy orginał

ale tak, A+ 100 miały silnik 6-cyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy silniki od deutz fahr agrotron 6 cylindrowy i agroplus tez 6 cylindrowy sa takie same ? Pytam poniewa z mam problem z podstawą do zamontowania tura.

Edytowano przez deutzagroplus100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale to chyba jaki model i rok to nie ma znaczenia jak bedzie miał 6 cylindrowy silnik i do 115KM to bedzie taki sam bo chodzi mi bo chce zamontować tura do mojego agroplus 100 i jest problem bo ten ciagnik jest żadki i wydaje mi sie że od agrotrona 6 cylindrowego do 115KM bedzie pasował i dlatego pytam.Zobaczyłem na Allegro że agrotron 6.01 jest chyba podony.

Edytowano przez deutzagroplus100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Według konedaty silniki w obu ciągnikach są takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yudin    7

bez podawania modelu ciagnika twoje porównania są bezsensowene kolego, nie wiadomo do czego sie odniesc. agrotronów o mocy około 100-115 km jest kilka. różne lata produkcji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przecież podał, że widział na agrotronie 6.01 kolego ;) Starsze agrotrony mają silnik o oznaczeniu BF6L1012E, a MK3 BF6L1012EC. Agroplus 100 ma ten BF6L1012E.

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez dawidtrzeciak
      Witam. Poszukuję katalogu części do ciągnika Deutz Farh agrfarm 430. Może ktoś ma? A może ktoś wie gdzie i w jakim sklepie można to dostać. Byłbym wdzięczny bardzo za pomoc.
    • Gość
      Przez Gość
      .
    • Przez patryk90
      Witam. Problem z podnośniki em, na pusto podnosi po podpięcie maszyny nie chce ruszyć jej do góry. Co może być?
    • Przez navara
      Jak odkrecic zwolnice stanolem na tym zabezpieczeniu co trzymam srubokretem w lewo w prawo to sie odkreca ??

    • Przez DARO76
      Witam.
      Mam dylemat jaki ciągnik wybrać Ursusa C-360 czy może Deutz D 7006 .Oba ciągniki są w podobnej cenie i oba mają nie naganny stan.Deutz jest sprowadzony z Szwecji i rocznikowo jest starszy od C-360 o 12 lat. Może ktoś z kolegów użytkuje takiego Deutza i napisze jak się sprawuje czy nie ma problemów z częściami itp.Będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi.
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj