Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak odpowiterzyć tura

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share piech

piech

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 13 kwiecień 2014 - 07:00

Jak odpowiterzyć tura Witam wymienilem olej w skrzyni biegow i spuscilem z tura ,ale po tej wymianie jakoś to dziala ,ale tak jak by bylo powietrze w przewodach. Czy tego tura trzeba odpowietrzyć ?[ Jak tak to jak ?]

Temat przeniesiony z działu Renault
SZYMANOX

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak odpowiterzyć tura Dzisiaj, 16:06
  •  

#2 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1240 postów
  • Zainteresowania:Interesują mnie głównie kobietki i
    sporty ekstremalne

Napisany 13 kwiecień 2014 - 07:44

Jak odpowiterzyć tura Po pierwsze zbyt mało opisujesz problem i po wtóre nie ten dział.

Tur zasadniczo sam powinien się odpowietrzyć po kilkukrotnym podnoszeniu i opuszczaniu (do oporu) wszystkich sekcji po kolei. Troszkę trudniej może być z siłownikiem jednostronnego działania (jeśli takowy masz, bo nie opisujesz szczegółowo), ale i on powienien się odpowietrzyć po dłuższym czasie.
Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

#3 Share piech

piech

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 13 kwiecień 2014 - 09:53

Jak odpowiterzyć tura no wim ze nieten dzial ale tur jest na renowce..no a tur jest 3 sek .silowniki od podnoszenia tura sa jednostronnego dzialania no a druga sekcia ma dosyc puzny czas reakci i jak mam podpieto lyzke i podniesiony tur to moge ja rekami podnosic bez oporu do pewnego mometu,no i podnosilem i opuszczalem tura i dalej taksamo

#4 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2398 postów

Napisany 13 kwiecień 2014 - 10:07

Jak odpowiterzyć tura Opuść tura do tak żeby była łyżka uniesiona z 20 centymetrów od podłoża i popuść delikatnie przewody i powinno wypchnąć powietrze.Jeżeli się poprawi a jeszcze tak się będzie działo to spróbuj jeszcze raz chyba że masz siłowniku nurnikowe to powinien być odpowietrznik w górnej części.

#5 Share piech

piech

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 13 kwiecień 2014 - 10:20

Jak odpowiterzyć tura ale to trzeba dwa silowniki na raz luzowac,a moze wypcham silowniki od 2 sek do konca i poluzuje przewody i popcham znowu to moze powitrze wyjdzie a silowniki to raczej bez odpowietrznikow

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2398 postów

Napisany 13 kwiecień 2014 - 10:56

Jak odpowiterzyć tura Możesz nawet poluzować na rozgałęźniku tylko tak jak pisałem bo jak podniesiesz do oporu to i tak powietrze będzie w górnej części i najlepiej jak byś to zrobił nad jaką dziurą żeby siłowniki siadały do samego końca.

#7 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1240 postów
  • Zainteresowania:Interesują mnie głównie kobietki i
    sporty ekstremalne

Napisany 13 kwiecień 2014 - 11:19

Jak odpowiterzyć tura Zrób tak, jak pisze "balcerek1" powinno być dobrze.
Swoją drogą pierwszy raz słyszę, żeby trzeba było odpowietrzać siłowniki. Ciśnienie oleju powinno samo wypachać powietrze do zbiornika (w twoim przypadku do skrzyni biegów). Dla mnie jest to conajmniej podejrzane. :ph34r:
Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

#8 Share piech

piech

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 13 kwiecień 2014 - 11:22

Jak odpowiterzyć tura dzieki panowie jak to zrobie to napsze ;) ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share piech

piech

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 23 kwiecień 2014 - 20:26

Jak odpowiterzyć tura po zamontowaniu dzoja z rozdzielaczem na silownikach zginol luz i reakcia jest odrazu