stanrol

Instrukcja obsługi Hardi Evrard

Polecane posty

stanrol    1

Witam. Może ktoś posiada jakąś dokumentacje, instrukcję do opryskiwacza samojezdnego Hardi Evrard 4000l rok91.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanrol    1

Szukałem na tej stronie instrukcji i nie mogę znalezc, model mojego opryskiwacza AH3004A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didqu    0
Dnia 27.10.2018 o 20:01, cichy5540 napisał:

a ja bym sie z chęcią dowiedził jak działa i jak  sterowac komputerem Regulor z przepływomierzem

Witam kolego dowiedziałes się coś na temat tego sterownika? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didqu    0
Dnia 1.06.2015 o 21:20, RU68 napisał:

jak potrzeba to proszę o kontakt 

Witam posiada Pan jakas instrukcje w języku polskim do regulor i opryskiwacza 2804

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
8 godzin temu, Didqu napisał:

Witam posiada Pan jakas instrukcje w języku polskim do regulor i opryskiwacza 2804

 niestety instrukcja występuje tylko po francusku  i mam tylko szczątki zamoczone kiedyś ale programowanie opanowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didqu    0
20 godzin temu, RU68 napisał:

 niestety instrukcja występuje tylko po francusku  i mam tylko szczątki zamoczone kiedyś ale programowanie opanowane

A może Pan coś podpowiedzieć jak się to ustawia  jakieś podpowiedzi na meila ziom171@onet.pl byłbym wdzięczny 

3 minuty temu, Didqu napisał:

A może Pan coś podpowiedzieć jak się to ustawia  jakieś podpowiedzi na meila ziom171@onet.pl byłbym wdzięczny 

Ablo niech pan poda nr tel 693358381 bym popytal Pana o pewne sprawy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy5540    14
Dnia 22.05.2019 o 15:54, RU68 napisał:

 niestety instrukcja występuje tylko po francusku  i mam tylko szczątki zamoczone kiedyś ale programowanie opanowane

Witam. Czy pomógł by mi Pan w opanowaniu sterownika Regulor w Opryskiwaczu samojezdnym ? Czytałem w postach że posiada pan wiedze na ich temat. Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

jak popsuje się pogoda to się przypomnij 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy5540    14

Puki co stoje z pracami właśnie przez opryskiwacz :/. Będe niezmiernie wdzięczny za telef jak tylko będzie to mmożliwe o każdej poże jak tylko będzie Panu pasowało. 723045509 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez artur04c
      Witam poszukuję instrukcji obsługi Ariona 640 z 2008r. Potrzebuję instrukcję do bogatszej wersji między innymi duży wyświetlacz po prawej, elektropilot, obsługa skrzy ni automatycznej, pamięć obrotów itp itd  bo mniej więcej wiem co i jak ale nie do końca  tak samo przyciski na panelu po prawej, który co do czego  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez karol210589
      witam. Szukam najlepiej użytkownika opryskiwacza Hardi Master Twin Stream belka 15 m i zbiornik 850 l. Sterownik HM 1500
      opryskiwacz do podłączenia ma 4 weze hydrauliczne. Jeden jest do podnoszenia i opuszczania całej belki wiec go pomińmy
      pozostałe 3 ida do takie dużej kostki/rozdzielacza z tylu opryskiwacza kolo wentylatora. Oznaczone sa przy niej literami P, T i D
      P to jest zasilanie czyli wentylator. T jako powrót oleju do zbiornika
      na wezu D rozkłada sie belke ale i tez pochyla co zmienia sie przełącznikiem przy sterowniku. Opryskiwacz dzis fajnie rozłożyłem i również przechyliłem. Niestety nie moge go złożyć i przechylić w druga stronę
      dodam ze przy komputerze jest również sterowanie wentylatorem.bodajze zmniejszanie i zwiększanie predkosci wentylatora bo taki jest piktogram oraz korekcja belki z rekawem- czyli wieje do w kierunku ciagnika lub do tylu
       
      moge sie mylic w tym co pisze...jesli tak prosze mnie poprawić. Jednak nic innego zrobic nie mozna. Dodam ze wentylatora jeszcze nie podłączałem jednak twierdze ze nie jest on potrzebny do składania belki. Jutro postaram sie dodać zdj
      kupiłem okazyjnie ten opryskiwacz dlatego taki wybór. Rocznik 2000, sprowadzony przeze mnie z Francji
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez zyz1o
      Witam ktoś posiada ? Bo szukam po pl może być w wersji elektronicznej
    • Przez yacenty
      Słuchajcie chciałbym rozszerzyć opryskiwacz bazujący na sterowniku Hardi HC5500 o nawigację do zamykania sekcji opryskiwacza, aby nie robić nakładek.
      Co musi mieć opryskiwacz - jakie dokładnie moduły, wersje sterownika HC5500 a co dokładnie musi mieć wspomniany wyżej trimble GFX 750 aby sterować sekcjami?
      A może wystarczy np Trimble 500 do kontroli sekcji z wyżej wymienionym komputerem?
    • Przez yacenty
      Kupiłem używany sterownik do opryskiwacza Hardi - HC5500, założyłem dziś przejściówkę zasialania z polskiej zapalniczki na niemiecką.
      Podłączyłem panel sterujący do zasilania, a monitor kablem sygnałowym (ze złączką jak do starych drukarek). Grubego kabla sygnałowego do puszki rozdzielczej nie podłączyłem.
      Włączyłem zasilanie - na panelu sterującym świeci się zielona dioda. Na monitorze włączyło się podswietlenie ale nic nie pokazuje monitor.
      Podłączyłem puszkę rozdzielczą, do puszki były podłączone: zawory sekcyjne, przepływomierz i kabel od czujnika predkości ale bez czujnika.
      Niestety dalej monitor jest tylko podświetlony.

      Powiedzcie mi czy aby ten monitor wystartował muszą być podpięte wszystkie czujniki i zawory łącznie z główny i regulującym? czy można podłączyć sam sterownik i powinien wystartowac? W Bravo wystarczy podłączyć zasilanie bez puszki i sterownik startuje.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj