Zaloguj się, aby obserwować  
Ogrodowa

Warfama N218 czy można coś z tego wykombinować??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ogrodowa    1

Witam, jestem posiadaczem warfamki 218 4,5 tony na jeden ośce i tak sie zastanawiam i nie daje mi to spokoju czy można było coś wykombinować aby zdjąć adapter poziomy a kupić nowy albo używany cały adapter z wałkami pionowymi. na pewno i zaraz przełladnia cała druga musiał by być ale moim wątem jest to czy wgl coś takiego można by było zrobić i czy to by chodziło .

Proszę wszystkich o odpowiedz na mój temat.

Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogrodowa    1

tak da rade ooo :) a mam takie pytanko czy mógł bys pokazac na przykład zdj Twej warfamki???. a to adapter nowy kupywałeś czy używany od zachodzniego rozrzutnika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Podpinam się do pytania jaki koszt takiej zmiany?


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocecek087    14

juz dokladnie nie pamietam ale coś koło 8 tyś tylko nie wiem czy netto czy brutto

 

jeśli mielibyście taką propozycję wynajęcia swojego rozrzutnika to na jakich zasadach byście się zgodzili i za jakie pieniądze

Edytowano przez bocecek087

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez sieciun15
      Witajcie! Mam taki problem że bardzo często urywa mi śruby od zabezpieczenia podbieracza jak z tym walczyć? bo kupowania śrub mam już dosyć prasa jest nowa kupiona w 2012 roku a wiosne najcześciej dzieje sie tak na Słomie a najgorzej to na Przezycie...
      Jak z tym walczyc?
    • Przez K1ROVEZ
      Witam po przerwie.
       
      Jako że otrzymałem zamówiony przeze mnie owijacz siatką i jest on generalnie "w proszku" mam prośbę do tych użytkowników Warfamy którzy mają zamontowany ten podzespół fabrycznie (albo własnoręcznie również...), aby jeżeli to możliwe ktoś był tak dobry i zrobił kilka bliższych zdjęć tego urządzenia i umieścił je tu w galerii, albo na jakimś hostingu, ewentualnie przesłał mi na mail, bowiem producent niestety nie raczył dołączyć instrukcji montażu.
      Nie żebym sobie bez tego nie poradził, ale nie ukrywam, że byłoby to pomocne gdybym mógł podpatrzeć na zdjęciach co i jak, bo katalog cześci w tym przypadku raczej słabo rozjaśnia temat.
       
      Całą galerię przejrzałem, ale zdęcia ogólnego pleneru z prasą w roli głownej są niestety mało przydatne.
       
      A może jest tu ktoś kto już przerabiał temat "owijanie siatką - zrób to sam" i może powiedzieć co nieco na temat układania tych puzzli w 3D.
       
      Prasa rocznik 2008 - pomarańczowa, plastikowa.
       
      Gdyby ktoś zechciał się podjąć to z góry dziękuję.
    • Przez Maniek24240
      Mam takie pytanie co do prasowania, a dokładniej jak uprasować ładną beleczkę. Jaką predkością jeździć, jak owijacie belota słomy i siana, a głównie mi chodzi o prasowanie sznurkiem, bo jak prasuję słomę to gdy owinę jednym sznurkiem belka się rozlatuje i później bez chwytaka to się jej nie zbierze, nie wiem dlaczego sznurki są luźne, czy można ten sznurek puścić jakoś ciaśniej i czy za jednym owinięciem można jakoś owijać słomę po zmianach w prasie. Podczas owijania podwójnego zbyt długo kręci się belka i szkoda aż prasy żeby tyle się wytłukła.
    • Przez darekmaster90
      Witam, zakładam nowy temat. Czy orientuje się ktoś gdzie można kupić nowy mechanizm obwiązywania siatką i możecie podać jakieś namiary? Będę wdzięczny za odpowiedzi.
    • Przez Yoda
      Mam już regulacje do końca wykręconą i łańcuch jest tak luźny że jak jest pusta prasa to puka łańcuch o rame. Można go skrócić czy tylko wymiana na nowy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj