Zaloguj się, aby obserwować  
kapec22

C-330 podwyższenie tyłu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kapec22    37

Witam myślałem nad tym aby przestawić zwolnice na śrubach aby zwiększyć prześwit z tyłu, tylko czy to nie wiąże się czasem z tym że tylne koła podsuną się trochę do przodu czym zmniejszy się rozstaw osi co za tym idzie będzie bardziej skłony do podrywania przodu w górę? Może ktoś ma przestawione zwolnice i napisze jak to jest i ile cm się podwyższa traktor :)?

Edytowano przez kapec22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Po co chcesz zwiększyć prześwit? Jeśli chodzi o te kilka cm przesunięcia tylnej osi względem przedniej nie sądzę aby to jakoś zbytnio wpłynęło na podrywnie przodu no chyba że dzwigasz same ciężary c330.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapec22    37

Dużo się w lesie robi ciąga kloce itp zapinam też kosiarkę 1.65 w dodatku górzyste tereny, na przodzie mam 120kg obciążników, podwyższenie z tyłu powinno zmniejszyć tendencje podrywania przodu ale za to z drugiej strony zmniejsza się rozstaw osi i na jedno wychodzi, widziałem gdzieś taką 30 podwyższona to fajnie wyglądała więcej miejsca pod błotnikami, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Nie podpowiem Ci jak to będzie. Chyba najlepiej będzie samemu sprawdzić jak to się będzie takie ustawienie sprawować :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez teohol
      czy moze ktos wie dlaczego gdy sie kipruje do tylu to skrzynia w przyczepie nie idze prosto do gory tylko ucieka na bok,czy moze rama jest zgieta?
    • Przez adamwojtczak
      mam tylko 15 bar na wyjściu jest możliwość podwyższenia jest jakaś śrubka czy pokrętło ?
    • Przez aagusia1008
      Witam, z góry przepraszam jeżeli temat nie na miejscu i jak coś proszę o przeniesienie.
      Posiadam ciągnik Same Silver 90, 1998 r, po włączeniu rewersu do przodu ciągnik jedzie do tyłu, jak włączę rewers do tyłu to jedzie do tyłu.
      ale dlaczego nie chce jechać do przodu? nigdy nie było z tym problemu, a teraz jak są żniwa to musiało się to przytrafić. Proszę o pilne odpowiedzi
    • Przez grzesik65
      Witam od niedawna jestem posiadaczem ciągnika John deere 6220 skrzynia 4 polbiegi przełączanie dźwignią plus 4 zakresy a.b.c.d rewers obok kierownicy hydrauliczny mechaniczny na ewno nie elektro hydrauliczny. Ciągnik z 2006 roku. Otóż mam taki problem ruszając do przodu że sprzęgła czy też z samego rewers bez użycia sprzęgła ciągnik rusza pięknie wręcz książkowo bez żadnych szarpniec sprzęgło bierze i puszcza w połowie długości tak jak powinno być natomiast gdy chcemy jechać do tyłu i tu zaczyna się problem ciągnik jak by nie miał sprzęgła padał do samej podłogi i puszczając nawet delikatnie on już jedzie wręcz zrywa i na rewersie jest tak samo jak rewersem się wrzuci do tyłu to też zrywa wręcz od razu jedzie bardzo mnie to denerwuje wiem że tak nie powinno być raczej kalibracja tu nie pomoże bo tu nie ma żadnej elektryki czyżby to coś w skrzyni ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj