Zaloguj się, aby obserwować  
PronarekP5

Starcie "wapniaków"

Polecane posty

PronarekP5    67

Czyli tak jak w temacie - starcie ciągników takich jak :

 

CASE 1056xl 1987r. - 1990r.

FENDT 311 LSA - 1985r.- 1990r.

FOTRSCHRITT 323a 1986r. - 1990r.

MASSEY-FERGUSON 3115 1990r. - 1992r.

SAME ANTARES 100 1989r. - 1991r.

 

 

Porównanie polega na tym aby porównać : komfort pracy , spalanie , wygląd , funkcjonalność i inne . ;)


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

A co chcesz któryś z nich kupić czy to tylko dla własnej wiadomości? ;)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

Hmm "tak jak w temacie" - ale tylko dwa spośrod wymienionych są pochodzenia niemieckiego...


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67
Najpierw to pytaj o ceny części a nie o komfort i takie tam :)

 

 

wiem ale części są przeważnie są w takiej samej cenie może by sie różniły nieznacznie a co do tego że tu są tylko dwa niemieckie to wiem ale wszystkim sie te ciągniki kojażą z zachodnim sprzętem :P


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

...w tej samej cenie, szczególnie do Fortschritta :P I dalej za ubóstwianymi Niemcami też jest świat a bardziej na północ nawet jakieś wyspy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

ja powiem tylko tyle - za jednego case-a, fendt-a, same-a czy MF-a kupisz 2 fortschritty i jeszcze jakąś maszynę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

tak fortschritt bedzie bardzo tani znam tez kilku uzytkownikow tych maszyn i mowia ze to dobre ciagniki oczywiscie jak na swoj wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

ale forsaja by nie kupil z opinji uzytkownikow wynika ze niejest dobry


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15
tak fortschritt bedzie bardzo tani znam tez kilku uzytkownikow tych maszyn i mowia ze to dobre ciagniki oczywiscie jak na swoj wiek

w mojej wiosce to jeden właściciel twierdzi ze jego 323A ma moc 120 koni, na 20 ha użtkow rolnych :P


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Kupił bym MF-a albo Fendta wygoda nie najgorsza spalanie też a Forszaje bym nigdy nie wzią ze względu ze one strasznie długie są i by był problem z zakręcaniem ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

Czytając Wasze wypowiedzi na temat Forszajów wnioskuje że jeździliście i wypowiedzi popieracie na własnych spostrzeżeniach ?? Ja użytkuje 323 i jestem bardzo zadowolony. A skręt ?? wcale nie jest tak mały - można się przyzwyczaić a jeśli komuś przeszkadza to w 2 godz można przerobić i zmniejszyć promieć skrętu. Za tą cenę na pewno nic lepszego nie kupię. Za mniej niz 20 tyś dostaję ciągnik ok 90 roku, powyżej 100 koni co w powiązaniu z jego wagą daje niezły uciąg. No ale wiadomo - rzecz gustu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Z tych tu wymienionych, jeździłem tylko MF-em i Fendt-em i jeśli miałbym wybierać to wybrał bym tego drugiego ze względu na jego małą awaryjność, nie wiem jak jest z tym u innych tu wymienionych bo jak już pisałem nie miałem z nimi styczności :P


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

ale też ten ciągnik powinien być w miare swoich możliwoćci uniwersalny np.transport i takie maszyny jak pług i agregat uprawowy :P


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

A moim zdaniem Fendt 311 LSA do tych prać o których piszesz jak najbardziej sie nadaje :P


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

a mi sie wydaje ze w MF bedzie lepszy komfort niz w fendzie :P

a wy co o tym powiecie


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Spróbuj jakoś zachęcić użytkowników AF do udziału w dyskusji np: Sondą :P


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel93    1

Najlepszy jest fendt 311 albo jakiś john deere z tych lat,podobno to tware sprzęty.Nie do zdarcia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Mam kolege co ma Forsza i jest z niego zadowolony. Głównym czynnikiem, który wpłynął na jego zakup (tak jak już wspomniał @zorak) była jego atrakcyjna cena. Może z wyglądu nie jest to ładna maszyna, ale bardzo dobrze sprawdza się w ciężkiej robocie. Kolega mówił, że mankamentem jest duża masa, a to dlatego, że wiosną jak jest mokro to ma problemy z wjazdem na pole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj