Rafalk1990

Problem z case 844

Polecane posty

Rafalk1990    3

Witam mam ostatnio problem z Case 844 s mianowicie przez odme wylatuje olej i dym siwy przy obciążeniu jak się stanie na dosłownie minute wszystko się uspokaja żadnego dymu ani oleju. Jakie mogą być waszym zdaniem przyczyny ? w tamtym roku bez problemu radził sobie z 4 skibówką teraz wole nie myśleć jak z grudziądzkim agregatem 2 metry tak się dzieje. Filtr powietrza może mieć na to wpływ że brakuje mu powietrza i tworzy podciśnienie wyrzucając olej odmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzemyk    0

Góra puszcza, motor do naprawy. Pewnie złapał wcześniej temperaturę. Filtr powietrza zawsze warto wymienić na czas i w razie potrzeby, ale cudów się nie spodziewaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafalk1990    3

Aha ok dzięki tylko że obieg jest wody nie wyrzuca sprawdzałem cały czas temperatura także była w normie nic nie przekraczała nawet do czerwonego się nie zbliżała po zimie jedynie wymieniłem olej i filtr wcześniej był alanda teraz wlałem mu turdusa w oleju nie ma śladu wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafalk1990    3

Więc tak uszczelke przedmuchało, zawór wydechowy do naprawy reszta w miare. Tuleje także dobre jeszcze pojeździ na tym zestawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafalk1990    3

Mam jeszcze takie pytanie jakie powinno być ciśnienie na wtryskach bo u mnie pokazuje że mają 220 czy to nie za dużo gdzieś przeczytałem że tyle to się bierze w turbo. Pompa jest boscha. Na 1 tłoku coś zle pali po wymianie uszczelki w 1 tłoku tak jakby paliwo nie spalało trochę dziwne bo w gniaździe wydechu po odkreceniu kolektora jest mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielj001    0

ciśnienie chyba 225 bar. na wtryskiwaczu masz grawer jakie powinno być ciśnienie.jeśli nie spala paliwa to mopże być słaba kompresja.|Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafalk1990    3

Mam jeszcze pytanie odnośnie poziomu oleju w skrzyni nie ma żadnego bagnetu w sumie jest tylko jeden od odpowietrzniku ale nie ma na nim żadnych oznaczeń min czy max na zwolnicach i od załanczania przedniego napędu sa nakrętki na tym samym poziomie usytuowane, tak myślę że tymi nakrętkami powinien wylać się olej ale było wlane 20 l (stary olej mała naprawa) później jeszcze 10 l no i nic jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj