Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie Technikum wybrać ?

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ArturKubacki

ArturKubacki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 08 kwiecień 2014 - 18:31

Jakie Technikum wybrać ? Witam.

Mam 15 lat po wakacjach idę do 3 gimnazjum i już trzeba zastanowić się gdzie się pójdzie , mam od domu 10 km Technikum Rolnicze i inne kierunki . Ale kurczę nie mogę się zdecydować . Interesuje mnie rolnictwo i motoryzacja , ogólnie jestem bardzo obeznany w świecie elektroniki i biznesu ;p Tata prowadzi zakład kamieniarski no ale jaki kierunek mógłbym wybrać zeby ten zakład prowadzić rolnictwo to było by 2 moja praca bo mam 3 ha ale dzierżawy jeszcze są czyli około 12ha . No ale kurczę nwm czy się opłaca iść na technikum rolnicze ;/ Bo znów rolnictwo to loteria , nie zawsze wyjdziesz w pieniądzach na + ;/

Pewnie mnie wyśmiejecie , no ale za 5 miesięcy będę powoli musiał składać podania do szkoły ..

Pozdrawiam .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jakie Technikum wybrać ? Dzisiaj, 05:26
  •  

#2 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 08 kwiecień 2014 - 18:55

Jakie Technikum wybrać ? Technik mechatronik

#3 Share lew908

lew908

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 452 postów
  • Zainteresowania:Sport , Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 08 kwiecień 2014 - 19:28

Jakie Technikum wybrać ? Jeżeli masz do wyboru technikum rolnicze, a technikum ekonomiczne- to bierz rolnicze. Ludzi po technikum ekonomicznym jest teraz odgrroma i nie ma dla nich pracy, a w rolnictwie jak jest tak jest, ale zawsze się jakoś będzie żyło.
"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#4 Share ArturKubacki

ArturKubacki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 08 kwiecień 2014 - 19:31

Jakie Technikum wybrać ? Wiesz , bo przejmę firmę po tacie nie to będe miał dochody . A gospodarstwo to będzie hobby . Ale nwm czy wgl się opłaca mieć to technikum rolnicze . No ale co jak co , w rolnictwie da się zarobić , trzeba mieć tylko pomysł ; ) Ale kurde jaki kierunek wybrać ?http://szkolnictwo.pl/szko%C5%82a,policealna,Czarnocin,PB1543,Zesp%C3%B3%C5%82+Szk%C3%B3%C5%82+Rolniczych+im.+Juliusza+Poniatowskiego tutaj są kierunki .

#5 Share PATr

PATr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1625 postów

Napisany 08 kwiecień 2014 - 21:20

Jakie Technikum wybrać ? Podanie to ty będziesz składał za rok i 1 miesiąc a nie za 5 miesięcy...

Podanie to ty będziesz składał za rok i 1 miesiąc a nie za 5 miesięcy...

#6 Share ArturKubacki

ArturKubacki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 09 kwiecień 2014 - 05:30

Jakie Technikum wybrać ? No ale , rodzice każa mi już myśleć , a ja nie wiem co .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 kwiecień 2014 - 19:23

Jakie Technikum wybrać ? Właśnie bym chciał się dołączyć do pytania ;) Był ktoś na Techniku mechanizacji rolnictwa ? Można po tym prowadzić własne gospodarstwo ?

#8 Share lew908

lew908

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 452 postów
  • Zainteresowania:Sport , Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 09 kwiecień 2014 - 20:07

Jakie Technikum wybrać ? ja jestem w technikum mechanizacji rolnictwa i z tego co mówią to można prowadzić własne gospodarstwo
"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#9 Share ArturKubacki

ArturKubacki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 10 kwiecień 2014 - 12:56

Jakie Technikum wybrać ? A co mogę robić po technikum rolniczym ? Co wyniosę z tego kierunku ?

#10 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 kwiecień 2014 - 14:57

Jakie Technikum wybrać ? jak nie masz własnego gospodarstwa to tylko praca jako parobek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 kwiecień 2014 - 09:02

Jakie Technikum wybrać ? Po technikum rolniczym czasem możesz dostać jakieś średniokierownicze stanowisko w PGRze lub innym takim, oczywiście szefem nie będziesz, ale parobkiem też nie.