Zaloguj się, aby obserwować  
pazdzioch

jaka ubojnia skupuje konie w kuj pom

Polecane posty

Tomek_j84    0

z tego co się orientuje kolego to w tym regionie nikt nie skupuje bezpośrednio na ubój, jak kupują to tylko pośrednicy na handel, pomyśl nad Rawiczem, trochę daleko ale się opłaca, wożę tam czasem opasane sztuki i nieźle się na tym wychodzi, bynajmniej ja nienarzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek_j84    0

słuchaj mam numer ale to na prywatnego maila ci podeśle. daj mi maila. ja do nich czasem woże. mam do rawicza 250 km i mi sie oplaca jechac z dwoma sztukami wiec sam rozumiesz. placa roznie od zapotrzebowania. jak im na czyms zalezy to dobrze zaplaca. w lekkie konie i jakies scierwo sie nie baw bo sa tanie i ciezko im sprzedac. trzeba wczesniej dzwonic i sie umawiac na dostawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez shrek
      witam wszystkich mam taki problem : jestem posiadaczem mf 3095 + turbo sprowadzonego z danii i zastanawiam sie ile on moze miec koni ?? fabrycznie wiem ze turbo nie było zakładane do tego modelu ( prosze o poprawkę jak sie mylę ) i 3095 posiada 107 koni więc ile moze dodac te turbo ?? (wygląda, że zostało założone bardzo profesjonalnie i działa ), do tego poprzedni właściciel zamontował sobie też przedni tuz ( szkoda tylko ze bez przedniego womu ) ale i tak spoko czy ktos może sie orjentuję ?? z góry dzieki za wysztkie odpowiedzi
    • Przez mariuszd93
      Prosiłbym w tym temacie pisać ;
      -które firmy nie płacą w terminie , oszukują np na wadze itd
      -które płacą terminowo są uczciwe
       
       
       
      Ja mam problem z firmą kupującą żywiec z lubelskiego
       
      ubojnia mieści się w Jarosławcu powiat Hrubieszów chyba
      Sprzedałem mu byki i nie mogę się doczekać przelewu [ponad 26tys. zł] .
      Gość fajnie gada, ustaliłem z nim cenę 8,05 za kg średnia i 7% tzw skitki i jak przyszło do pisania faktury on liczy 8% skitki i po niecałe 8zł zwróciłem mu uwagę to porwał fakturę i napisał drugą już dobrze.
      Teraz nie odbiera telefonów , nie oddzwania a jak już odbierze to obiecuje że jutro wyśle i już kilka takich podejść było a kasa mi potrzebna ku$$a .....a tu nic ;[ .
      Odradzam z nim handlować
    • Przez kluczewianin
      Witam.
      Mam taki dylemat. Posiadam kobyłkę fiordzką i nie wiem czy mam ja podkuć? Jak już kuć to na hacele, żeby zaparcie miała, ale znajomy powiedział, że śnieg się będzie się lepił do podkowy trwożąc coś w rodzaju kulki i wtedy na pewno nie przewróci. Teraz, po sezonie mam ją rozkutą ale boje się jeździć nią po śniegu. Ciężko nie pracuje. 1-2 razy w tygodniu przeleci się z wozem i to wszystko. Moje pytanie jest jak ty masz u swoich koni i co mi byś mógł doradzić, ponieważ chciałbym zrobić kulig i nie wiem co robić?
      Pozdrawiam kluczewianin
    • Przez ZetoR7045r
      Siemanko ! Tak ja w temacie chcę założyć hodowlę konie na rzeź . Czy jest to oplacalne ? Gdzie sprzedać? Czy jest zbyt ?
    • Przez Elunia0113
      Witam,
      chciałabym się dowiedzieć jaka jest obecnie cena koni w tzw "pierwszej klasie" (najlepszych, najgrubszych) na wagę??
       
      Dodatkowo proponowałabym, żeby podawać aktualną cenę ze swojego regionu, co ułatwiłoby orientacje w cenie koni na wagę.
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj