Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przystawka do John Deere - którą wybrać ?(rolniczek,rolmako,namysło)

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share dzyndza123

dzyndza123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 07 kwiecień 2014 - 17:44

Przystawka do John Deere - którą wybrać ?(rolniczek,rolmako,namysło) Zastanawiam się nad kupnem stołu do rzepaku podanych poniżej firm.Pytanie jest proste...Ktorą polecacie?
* rolniczek.pl
* Rolmako
* Namysło

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przystawka do John Deere - którą wybrać ?(rolniczek,rolmako,namysło) Dzisiaj, 03:32
  •  

#2 Share MiloszAgriculture

MiloszAgriculture

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 07 kwiecień 2014 - 19:13

Przystawka do John Deere - którą wybrać ?(rolniczek,rolmako,namysło) Witam
Ja osobiście polecam rolmako.
A do jakiej szerokości hederu ?
Ja mam przy 4,5m

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przystawka do John Deere - którą wybrać ?(rolniczek,rolmako,namysło) Dzisiaj, 03:32
  •  

#3 Share dzyndza123

dzyndza123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 07 kwiecień 2014 - 19:34

Przystawka do John Deere - którą wybrać ?(rolniczek,rolmako,namysło) Szerokość robocza w moim przypadku wynosi 5.5m

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Heniekii

Heniekii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 355 postów

Napisany 05 maj 2014 - 20:13

Przystawka do John Deere - którą wybrać ?(rolniczek,rolmako,namysło) najlepiej podjedz i sprawdz jak chodzi kosa glowna i czy ma delikatne luzy i czy sie nie blokuje w bagnetach.
Ja ma stol rolmako i serwis z rolmako dwa czy trzy razy przyjezdzal do mnie bo zle byla spasowana kosa glowna a przed zniwami jak ich naprawy nic nie daly to chcieli zabrac stol i oddac mi kase i zostawic mnie na lodzie wkoncu stanelo na tym ze stol zabrali caly do siebie i zrobili porzadnie kose tak jak powinna byc od razu i teraz jestem zadowolony ale ile nerwow bylo bo stol wrucil do mnie dzien przed zniwami

Dodaj odpowiedź