Zaloguj się, aby obserwować  
audi80b4

sadzenie ziemniaków na nieużytku

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
audi80b4    1

mam pytanie chce posadzić ziemniki na kawałku na którym od 3 lat nic nie rosło pole było systematycznie randapowane także łąki nie było i moje pytanie jest takie czy ziemniki się udadzą na takiej ziemi i czy nie wystąpi jakiś parch albo zaatakują jakieś robaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroTuning    7

3 lata temu zasiałem rzepak na polu na którym był sad i było ok ale opryskałem od szkodników przedwschodowo. Twoje obawy są uzasadnione :) Po za tym podsypiesz nawozami i będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audi80b4    1

przed sadzeniem spryskam to jakimś środkiem typu pyrynieks zeby robaków nie było ale moje pytanie jest takie czy warto ryzykować? i jak zapobiec zeby nie wystąpił parch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez prizmo24
      Witam
      Tak jak w temacie, mam zamiar powiększyć areał ziemniaków, a co za tym idzie rozglądam się za kombajnem. Jedyne ograniczenie to ciągnik. Niestety w c330 nie ma hydrauliki i zostaje tylko zetor 7711. Problem w szerokości opon, które nie będą się mieściły pomiędzy rzadkami. Myślałem nad Bolkiem. Bardzo prosiłbym o poradę odnośnie wyboru kombajnu.
    • Przez memek26
      kupię kombajn do ziemniaków za rozsądną cenę Karlik na 0,70 Ha 
       
    • Przez mlekowy
      Witam wszystkich. Nie znalazłem tematu który opisywałby dokładnie ten problem dlatego zakładam nowy. I tu moje pytanie czy ktoś z Was zajmuje się bądź orientuje się jak wygląda przemysłowe obieranie ziemniaków (lub innych warzyw) i ich sprzedaż? Czy  jest zbyt na taki produkt? Czy będąc rolnikiem mogę założyć mini przetwórnie żeby móc to produkować i sprzedawać?  Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam.
    • Przez mf362
      Cena 2000tys do negocjacji.
      Rok 1989'
      Taśm w dobrym stanie.
      Tel 534 201 993'




    • Przez MariuszWakowicz
      Witam tak jak w temacie Jak ustawić rozstaw rzędów sadzarka do ziemniaków  np 67cm bardzo proszę o pomoc z góry dziękuję 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj