Skocz do zawartości

Zdjęcie

Massey Ferguson 3635 problem z podnosnikiem nagle podczas pracy podnosi narzedzie

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share przemyslaw111187

przemyslaw111187

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 06 kwiecień 2014 - 20:52

Massey Ferguson 3635 problem z podnosnikiem nagle podczas pracy podnosi narzedzie Witam mam problem z Fergusonem 3635 podczas orki zaczyna nagle podnosci plug nie wiem czy jest to problem sterowania elktronicznego czy jakas usterka mechaniczna
Prosze o porade moze ktos miał podobny problem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Massey Ferguson 3635 problem z podnosnikiem nagle podczas pracy podnosi narzedzie Dzisiaj, 21:44
  •  

#2 Share minimax

minimax

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 07 kwiecień 2014 - 00:50

Massey Ferguson 3635 problem z podnosnikiem nagle podczas pracy podnosi narzedzie obstawiam czujnik przeciążeniowy są dwa

#3 Share sim0n

sim0n

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 07 kwiecień 2014 - 07:33

Massey Ferguson 3635 problem z podnosnikiem nagle podczas pracy podnosi narzedzie zgadza się, jeśli czujnik pzeciążeniowy będzie zepsuty lub kabelki od niego poprzecierane/poourywane to będzie się to tak obiawiać. NIestety drogi temat :/

#4 Share przemyslaw111187

przemyslaw111187

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 07 kwiecień 2014 - 12:55

Massey Ferguson 3635 problem z podnosnikiem nagle podczas pracy podnosi narzedzie a gdzie szukac czujnika przeciazeniowego?
to sa te dwana dole? w obudowach po obu stronach ciegieł?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Massey Ferguson 3635 problem z podnosnikiem nagle podczas pracy podnosi narzedzie Dzisiaj, 21:44
  •  

#5 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 07 kwiecień 2014 - 13:43

Massey Ferguson 3635 problem z podnosnikiem nagle podczas pracy podnosi narzedzie Nobel dla tego kto pokaże mi czujnik przeciążeniowy w podnośniku,w tym traktorze.
Jeżeli obstawiacie tensometry to wystarczy odpiąć wtyczki albo ustawić pokrętło na działanie pozycyjne EHR i spróbować pracować.

#6 Share slajders25

slajders25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 08 kwiecień 2014 - 19:36

Massey Ferguson 3635 problem z podnosnikiem nagle podczas pracy podnosi narzedzie Czy chodzi wam o to ??
http://www.sklep.kor...en-czujnik.html
To się nazywa czujnik draftu a jego awarię powinna sygnalizować migająca kontrolka EHR (kody 31 i 32)
Przynajmniej u mnie w serii 61xx tak jest. Ponoć wystarczy odpiąć kostki i sprawdzić czy awaria występuje dalej. Niektórzy piszą że nie warto wywalać tak dużych pieniędzy bo ten czujnik bada tylko obciążenie ramion i spokojnie można się bez niego obejść oczywiście rozsądnie używając podnośnika

Edytowany przez slajders25, 08 kwiecień 2014 - 19:51.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share kamillo96

kamillo96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów

Napisany 20 kwiecień 2015 - 19:25

Massey Ferguson 3635 problem z podnosnikiem nagle podczas pracy podnosi narzedzie

u mnie te kabelki przy samym czujniku są troszkę popękane można je jakoś naprawić?? macie jakies sposoby bo wywala mi błąd 3-1 ale tylko niekiedy takjakby było jakieś zwarcie czy coś