Zaloguj się, aby obserwować  
drilltop

mechanicy w woj.małopolskim

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Damian3211    13

Witam.

Skąd Pan dokładnie jest, bo ja z powiatu Myślenickiego. Znam tu kilku mechaników, tylko jedno pytanie: Jaki to ma być mechanik? Taki do Ursusa C-330, C-360? Taki ogólnie "starej daty" czy taki do nowszych sprzętów....Jeśli chodzi o tego do starszych to służę radą, a i o tych od zachodnich sprzętów tez mogę coś podpowiedzieć.

 

Pozdrawiam

Damian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez BAD80
      Witam,
      temat może trochę zbyt ogólny, ale chodzi mi o dowiedzenie sie jacy dobrzy, uczciwi fachowcy znajdują sie na terenie lubelskiego, zamojskiego od ciągników T-25, Mtz, Ltz. Chodzi mi np by ktoś mi poprawił elektrykę w ciągniku mtz, światła raz są raz ich nie ma, zrobi ktoś, ma być, potem jest wyjazd i nagle w środku drogi trafia oświetlenie i nie wiadomo czemu. Tak samo będe potrzebował kogoś od remontu T-25. Może kogoś polecacie, kto sie zna na rzeczy i robi to co trzeba a nie wymienia wszystko oprócz tego co jest właściwym defektem? Wiadomo od ciągników polskich to więcej się znajdzie i chętniej sie podejmują. Będe wdzięczny za wiadomości i namiary do kogo najlepiej się udać
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj