Zaloguj się, aby obserwować  
dawid1910

Kupno T-25

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dawid1910    1

Witam, Zamierzam kupić z tatą ciągnik Władymirec T-25 . Czy warto kupić taki ciągnik z roku 1977r . Jest on w pełni sprawny tylko akumulatory są rozładowane i wyciekł olej z tylnego koła . Ma przepracowane 4093 motogodziny . Cena jaka za niego jest to 5000 zł do negocjacji. Proszę o poradę czy warto kupić . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    221

Już nie ważne ile ma km ten ciągnik jest wytrzymały jak nie jeden ciapek a części śmieszno tanie za 5 kafla jeszcze pewnie z stówkę zbijesz jeżeli wszystko sprawne to nie ma co patrzeć a gumy w jakim stanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    221

jeśli wszystko na chodzie to grzech nie brać a części do niego za śmieszne pieniądze są do kupienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare typy Władka miały 25 Km te nowe już 31_5 Km .Z tego roku nie radził bym ci kupować lepiej dołożyć i kupić nawet z 1995r .


 

Владимирец T25A

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid1910    1

Ciągnik kupiony a mianowicie znalazłem Ruska z 1989 r. w super stanie 4300 mth . Opony w dobrym stanie :) Cena 5000 zł + dorzucili pług 2 skibowy. Dzięki za rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare typy Władka miały 25 Km te nowe już 31_5 Km .Z tego roku nie radził bym ci kupować lepiej dołożyć i kupić nawet z 1995r .

 

Wyplatasz Kolego głupstewka . Mój T25 A1 z września 1976, ma do silnika przybitą tabliczkę a na niej wybite jak wół 31 HP. To HP oznacza - koń parowy, w przybliżeniu równoważny jednostce KM -koń mechaniczny. Dodam jeszcze, że mam go od nowości i pierwszym właścicielem jestem. Nie było mu lekko. Sipmę Z224/1 ciągnął blisko 2000 godzin. Był taki czas, że w parafii była tylko jedna prasa, na którą dostałem przydział za pierwszego wicemistrza Polski w Olimpiadzie Wiedzy Rolniczej w roku 1988.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3145

Bo Władymirce miały podawane moc w HP czyli koń parowy i kW czyli kilowaty.U siebie mam wbite 22,5 kW co daje ~31KM,czyli wychodzi na jedno czy ma wbite HP czy kW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

W moim z 85roku jest też wybite jak wół 22,5 kW. Ciągnik u mnie od nowości, nic nie kombinowane.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelix    74

Gorszych bredni chyba w życiu nie czytałem. "koń parowy" ha ha ha ha .... :D :D :D Nie piszcie takich herezji bo przywrócą palenie na stosie. HP Oznacza z angielskiego Horse Power co w tłumaczeniu dosłownym oznacza "moc koni" czyli moc wyrażona w koniach mechanicznych (KM)

Edytowano przez Marcelix

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj