Monot22

[połączone]Co lepsze? C-360 czy C-360 3P

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
cyprian1219    368

Czego TY nie rozumiesz? Nie wiem JAK O TO ZROBIŁ! Wiem że to zrobił, że to zaorał, a wszyscy piszą że to niemożliwe... Jednak możliwe! Nie chcesz to nie musisz wierzyć  ;)

I nie żadna herezja ani bajki... Pozdro!  ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1285

Mlody,bajki piszesz i tyle.to jest niemożliwe pod wieloma względami i skończ,bo to bezsens.3x30 dla 3p na lekkiej ziemi to max i koniec gadki,ten ciągnik nie ma uciągu żeby orać takim pługiem!! Mtz czy Chociażby ten twój Zetor ma co robić w nim.


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Zetor ma co robić i to na 1

Dziękuję do widzenia, to do niczego nie prowadzi, koniec tematu, ja zdania nie zmienię, wiem to co widziałem, żegnam!  B)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Podstawowy problem tego forum to dziecinada. Dziadek robił a wnuk widział i pisze na forum. Kurczę muszę sprzedać tego MF 80-km bo mam problem z pługiem 4x40 cm i kupię 3P bo jak on nie da rady to już nie ma ciągnika. Ciekawe tylko co w MF 255 spaprali że nie daje rady z takimi maszynami - to chyba przez większą stratę mocy na skrzyni i przekładni głównej. Myszę kupić 3P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1285

Akmaly no to uspokoilem się trochę,bo mój 3512 też szału nie robi jednak...


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

@akmaly Dzie, a na co ci 3p, przecieSZ mf 255 nie daje rady bo to pSZestaŻałe złomstwo jest, kÓp polskom moc c330 i obrotowego 4x45 będziesz na 5 ciongal :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ło kurde że niby 3p ciągnie 4x40? toż to u mnie MTZ z przodkiem przy 4x30 nie raz na glinie wymięknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Widzę że z roku na rok coraz lepsze bajki  i nie wiem po co tak kłamać i wywyższać tego 3P? Jak to bardziej wyje od 60-tek starszych roczników i c-355  jednym słowem złom tak samo jak c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Niedaleko mnie orze facet 60-ką czteroskibową unią.  Ale tam ziemi jest może 8 cm a pod nią piasek i głębiej pługa nie wpuszcza. Tylko że to nie orka tylko drapanie. Dla tego zgodzę się że ktoś tam ciagał czteroskibowca ale na pewno nie robił nim orki a nawet podorywki. Szkrobał sobie po wierzchu na 3 cm  i glizdy straszył. Tyle.

 


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

pewnie też nie 4x40 tylko 4x30 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

I o co się tu kłócić? Skoro wszyscy wiemy jak jest?  :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

są przecież na AF ludzie którzy orzą właśnie C-360-3P z pługiem UG4, nawet wrzucają zdjęcia, ale to wszystko zależy od ziemi

podam prosty przykład, u brata są ziemie cięższe, C-360-3P z pługiem UG3 nie ma szans ruszyć, jeśli ktoś orze takim ciągnikiem to ma pług UG2

szwagier mieszka 10km dalej, u niego 3P latają z pługami 3-skibowymi, i u niego niczym dziwnym nie jest taki ciągnik a agregatem 2,7m z wałkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Chciałeś napisać robią podorywkę 4UG bo na pewno nie orkę. Sam mam słabe ziemie i powiem Ci że czy to 3p czy zwykła 60 z 4 nie da rady w orce.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

nie wiem, na żywo nie widziałem, a u nas w okolicy agentów takich nie uświadczysz

choć tak jak piszesz, 3 skiby do C-360 do orki, nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek2203    11

3 skiby to na niektórych polach jest za dużo ja mam 3P i UG3 teren górzysty na glinie orze 3 skibami ale biegiem 2, trójka też się da ale chyba przez to silnik się wykończył przedwcześnie i od remontu już tylko biegiem 2. Mam też trochę rędziny to tam 3 skiba w górę i dopiero można orać choć są u mnie tacy co 3512 "orzą" rędzinę trzema skibami ale jak się tam przejdę to bardziej na pokładanie to wygląda więc 4x40 do C-360? chyba z górki przy halnym z żaglami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bears    543

Oczywiście że się da 3 biegiem tylko ludzie nie rozumieją że lepiej jechać mniejszym biegiem mając zapas mocy pod pedałem niż orać lokomotywą która przechodzi katuszę. Oczywiście że pójdzie i będzie "klepać" na wolnych obrotach ale podobnie będzie klepać nas zakład który będzie robił remont tych zwłok w postaci silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanie... mam taką o tą pompę wtryskową w moim 3p. Pytanie brzmi jak zwiększyć obroty biegu jałowego? bo chodzi bardzo powoli (ok.550obr/min)

http://sklepmaniek.pl/pompa-paliwowa-wtryskowa-mf-c-360-3p-nowa-serbska-p-1344.html

drugi problem że strasznie kopci na czarno jak mu się da gazu. Zawory ustawione okej. Kąt wtrysku też. Koncówki mają dobre ciśnienie i rozpylają równo.. Pali od strzała.. Może być wina, że za duża dawka paliwa czy jak? Na biegu jałowym i na stabilnych obrotach nie kopci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1285

No możliwe,że dawka za duża.A filr powietrza gra?jak przytkany by był albo lewe powietrze by łapał może mieć podobne objawy,sprawdź dokładnie


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

panowie mam pytanie... mam taką o tą pompę wtryskową w moim 3p. Pytanie brzmi jak zwiększyć obroty biegu jałowego? bo chodzi bardzo powoli (ok.550obr/min)

http://sklepmaniek.pl/pompa-paliwowa-wtryskowa-mf-c-360-3p-nowa-serbska-p-1344.html

drugi problem że strasznie kopci na czarno jak mu się da gazu. Zawory ustawione okej. Kąt wtrysku też. Koncówki mają dobre ciśnienie i rozpylają równo.. Pali od strzała.. Może być wina, że za duża dawka paliwa czy jak? Na biegu jałowym i na stabilnych obrotach nie kopci.

 

Wajchą od gazu ręcznego się nie da ? :blink:

 


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bears    543

Wajchą od gazu ręcznego się nie da ? :blink:

 

 

A widziałeś kiedyś regulację obrotów jałowych "wajchą" w 3p czy piszesz bo nie masz co robić?

 

Co do autora pytania to obroty regulujesz długą śrubą po lewej stronie wkręconą w obudowę pompy. Masz tam dwie takowe śruby, ta po lewej od obrotów biegu jałowego, ta po prawej od obrotów maksymalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bears Nie znam się kompletnie na mechanice. Ciągnik ojca dlatego się pytam bo chce mu zrobić niespodziankę i zwiększyć obroty bo narzeka na ciągnik że chodzi jak "pies z kulawą nogą". Aby zwiększyć te obroty to tą śrubę wykręcić czy bardziej wkręcać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bears    543

Należy ją wkręcić obroty zaczną rosnąć, ustaw 700-750 obr/min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mario8610
      Witam, muszę wymienić dźwignie opcji siłowek i pozycyjnej, jak ją zdemontować i czy muszę rozbierać dzwiginki mechanizmy przy rozdzielaczu
    • Przez panczo1922
      Pacjent nieśmiertelna siuntka!
      Przed zimą zalalem ciągnik płynem/koncentratem do chłodnicy.
      Teraz na wiosnę czas oprysków a płyn poszedł do oleju i zrobiło się mleko.
      Myślałem że rozpuściło uszczelkę jak cały czas na wodzie jeździł ale niestety problem jest poważniejszy.
      Wżery na tulei i w bloku tam od dołu przy uszczelnieniu tulei.
      Tuleje wiadomo będą nowe ale co zrobić z tym blokiem? Czym to najlepiej skleić? Praktykował ktoś z was takie naprawy?
      Ciągnik pracuje tylko w opryakiwaczu więc nie będzie przegrzewany.
      Co radzicie z tym zrobić?
       
    • Przez MafiaPstrągowa
      witam, wie ktoś może gdzie online sprawdzę historie c360 po samym numerze vin? maszyna została wyrejestrowana dawno temu, nie posiadam żadnych dokumentów, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy, ale na każdej stronie typu carvertical, itp wymagany jest 17-cyfrowy vin, a c360 ma 6-cyfrowy
    • Przez Grzesiu360
      Cena 18000 zł do negocjacji zarejestrowany i ubezpieczony. Gostyń wielkopolska.



    • Przez arek116
      co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj