Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zestaw narzędzi

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Ciapek005

Ciapek005

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów
  • Zainteresowania:muzyka, maszyny rolnicze

Napisany 04 kwiecień 2014 - 19:02

Zestaw narzędzi witam posiada ktoś może taki zestaw http://www.agito.pl/...110-893411.html jakie macie na jego temat opinie ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zestaw narzędzi Dzisiaj, 01:17
  •  

#2 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 795 postów

Napisany 04 kwiecień 2014 - 19:12

Zestaw narzędzi Ojcu kiedyś cygan coś takiego wcisnął :D Cieszył sie bo utargował z 1200zł na na jakies 340zł ale radość trwała tylko do czasku jak pokazałem mu ceny z allegro :D
Ogólnie to jaka cena takie klucze , jeśli bedziesz używał ich za często to szybko będziesz miał ubytki w kluczach

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 kwiecień 2014 - 07:19

Zestaw narzędzi Proszę odpowiadać na pytanie zadane w temacie, czyli wyrażać opinie na temat w/w zestawu, a nie polecać inne marki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 753 postów

Napisany 05 kwiecień 2014 - 08:27

Zestaw narzędzi Do majsterkowania takiego bardzo amatorskiego jest ten zestaw. Cena do ilości rzeczy w zestawie mówi sama za siebie.
Miałem kiedyś bardzo podobny zestaw i wszystko ładnie kiedy było trzeba coś przykręcić w szafce czy zrobić jakąś pierdołę w domu.
Kiedy zestaw wylądował w piwnicy - zaczął się cyrk :)
W rolnictwie siła!!! :)

#5 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3173 postów

Napisany 05 kwiecień 2014 - 09:07

Zestaw narzędzi Nasadki/ klucze płasko-oczkowe jeszcze trochę wytrzymają, brat mi kiedyś przywiózł "marketowy" zestaw płasko-oczkowych za grosze i sam jestem zaskoczony ich wytrzymałością. Ogólnie 80% kluczy na rynku to Chińszczyzna, jeśli robią je z CrV to wszystkie są podobnej jakości czyli nie tragedia... Tryczki i reszta długo raczej nie pociągną

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share akro

akro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 20 kwiecień 2014 - 17:32

Zestaw narzędzi A co sądzicie o takim zestawie podstawowych narzędzi nasadowych. Poszukałem w internecie opinii o marce Proline, zdania są nieco podzielone, jest sporo dobrych opinii. Negatywne na ich temat też widziałem, ale mało konkretne i jakoś mnie nie przekonują mnie. Chyba to po prostu użytkownicy innych marek, którzy nie chcą jej za wszelką cenę jej porzucić i każde co innego to jest złe. Daję link do zestawu: http://www.narzedzia...e-18794,52.html

Ostatni raz przywołuję do pisania na temat. Następnym razem zacznę rozdawać ostrzeżenia.

Edytowany przez Elektrotechnik, 21 kwiecień 2014 - 13:17.