piotrp213

Claas Dominator 98- Panel starowania do czego ???

Polecane posty

piotrp213    0

do czego sa te przyciski ???

1 to swiatla robocze

3 kogut

5 zmiana funkcji obrotomieza jazda wiatr mlocarnia

 

6,7 to regulacja obrotow wiatru i mlocarni a gdzie sie zmienia predkosc motowidel

moowidla wiatr i mlockarnia mam zmieniane elektrycznie

post-70061-0-34746800-1396633606_thumb.jpg

Edytowano przez piotrp213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrp213    0

???? dominator jest z 1990 roku elektrycznie ma ustawiane obroty mlockarni

 

od czego jest przycisk 4 ?????

 

ja sie zmienia predkosc motowidel przy pomocy tych przyciskow????? trzeba 2 na raz wcisnac??

Edytowano przez piotrp213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stas    7

Mam dominatora 88 z takim samym panelem i przełączniki 6 i 7 są oznaczone tak samo i:

6-zmienia obroty nagarniacza(motowideł),

7-zmienia obroty wentylatora(wiatry),

przed 6 mam jeszcze jeden przełącznik do wysuwu nagarniacza.

Tam gdzie masz 4, u mnie jest zaślepka.

Więc coś u ciebie jest chyba przerabiane, a czy pod dźwignią zmiany szybkości jazdy masz taką krótką poziomą dźwignię, bo na zdjęciu nie widać?


,, Bo ja się czuję .......... maleńki jak robak, ......... ale króla nie widzę większym od siebie. " - jak mawiał Pan Franciszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrp213    0

jest taka dwignia pozioma mozna ja ruszac do dolu do gory a gdzie masz zmiane obrotow mlocarni?? ja myslalem ze 6 i 7 zmiania sie wiatr i obroty mlocarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stas    7

Właśnie tą dźwignią, o którą cię pytałem zmieniam obroty młocarni. Oczywiście zmieniać można tylko przy włączonej młocarni i regulacja obrotów jest hydrauliczna.


,, Bo ja się czuję .......... maleńki jak robak, ......... ale króla nie widzę większym od siebie. " - jak mawiał Pan Franciszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszE38    25

Mam tak samo jak stas. A u Ciebie jest coś przerobione. Gdzie Ty masz hydrauliczne wysuwanie motowideł? Nie mów, że musisz biec na dół je przestawić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubogiwladek    198

Witam.  Ktos wie do czego jest ten czerwony włącznik z prawej strony na dole ten obok blokowania hedra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez Piters182
      Witam. Szukam oświetlenia do warsztatu po remoncie w którym będę naprawiał samochody i ciągniki. Mam na oku taki np. Panel LED, czy możecie doradzić którą barwę wybrać, ktoś miał do czynienia z  takimi  świetlówkami ? https://allegro.pl/lampa-led-120-cm-do-garazu-panel-led-swietlowka-i7469280749.html Jaka moc będzie optymalna, będzie w warsztacie około 5 lamp. Na tej aukcji jest 36 Wat, na innych są np. 72 Wat. Znowu w tym ogłoszeniu pisze coś takiego dziwnego.: Na lampie może być napisane np. 80W, 72W, 48W itp. Natomiast prawdziwa moc lampy to 36W !
    • Gość
      Przez Gość
      Witam was serdecznie. Potrzebuję pomocy. Chciałem wymienić płyn chłodniczy w dominatorze 76 z silnikiem Mercedesa. Z chłodnicy spuściłem ok 10l. Ale śruba w silniku do spuszczania jest nie do ruszenia. Okrągła, pozbijana przecinakiem itd. W związku z tym, czy jest jakieś inne miejsce, żeby ten płyn z bloku spuścić? Nie wiem, jaki to płyn, jaki rodzaj. Wiem tylko, że jest gęsty, zielono niebieski, i na przeglądach nie mógł odczytać go refraktometrem. Inne bez problemu, a przy tym mówi, że wogóle nic nie widzi. Czy można go zmieszać w ciemno z jakimś innym koncentratem? Nie zważy się, czy coś? 
    • Przez dawid34435
      witam mam zamiar kupić claas dominator 96 hydro i nie wiem na co zwrócić uwagę przy kupnie i jakie są wady i zalety tego kombajnu.
    • Przez Bycek1234
      Witam,
      chciałbym kupić kombajn lecz nie jestem zbyt zorientowany w tej sprawie. Myślę nad Dominatorem 78 i chciałbym zapytać co myślicie o tym modelu i ogólnie na co zwracać uwagę przy kupnie kombajnu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj