Zaloguj się, aby obserwować  
wojtas007

kółko do transportu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wojtas007    2

Witam. Chce kupic kółko do pluga z funkcja transportu obojetnie z jakiego pluga. Jesli ktos ma do sprzedania badz wie kto ma lub namiary do handlarzy którzy moga miec prosze o odpowiedzi. z góry dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas007    2

koledzy nikt nie zna jakiegos handlarza co by mógł miec takie kółko nie musi byc do lemkena bo mocowanie sie dorobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ahten
      Witam.
      Posiadam ok 15 ha pola plus 4 ha łąk, głównym ciągnikiem do uprawy tego jest jd 2140 85 km. Poszukuję uzywanego ciągnika do 60-65 km, Który będzie rpacował jako dodatkowy. Dziadek t25 jest już trochę za bardzo wysłużony, więc przydało by się rozejrzeć za czymś nowszym i mocniejszym. Używany będzie głównie do ziemniaków (sadzenie, redlenie, wykopki), rotacyjna, opryskiwacza, kosa, transportu oraz pracy przy warzywach. Najlepiej by było najby miał podobny rozstaw osi jak t25 oraz c-330. Ważne aby był ekonomiczny. Cena do 40-50 k zł. Jaki byście polecili w tej cenie i z podobnym rozstawem, który nadawał by siędo ww prac?
    • Przez bluedaver
      witam...
      z uwagi na fakt, że jestem leniwy i nie lubię dźwigać, wymyśliłem sobie, że w tym roku siewne zboże na pole będę ładował i transportował w big bagach, z których później podniesionych na turze rękawem będę wsypywał zboże do siewnika.
      do dyspozycji przy tej pracy będę miał tura na c 360, zastanawiam sie jakiej wielkosci big bagi kupić, tak żeby pasowała wysokość podnoszenia do wysokości siewnika(mam famarol w zestawie z rolmkao)
      praktykował ktoś jaka wielkośc big baga, jeżeli nie to jutro zabieram się za mierzenie....zastanawia tez mnie ile zboża wejdzie w big bag o wym. 90x90x65(jest niski i szeroki, a koszt to tylko 8,50za szt)myśle, że te będą idealne...jak uważacie..?
    • Przez Bambi14
      Zamienie bebenek sciezek do amazone d7 z 15 na 21m
      Ewentualnie kupie na 21m..
      Kontakt na PW
    • Przez BoToR
      Dzień dobry,
      poszukuję ciągnika rolniczego do gorzelni. Ciągnik byłby używany tylko i wyłącznie przy transporcie wywaru z gorzelni na pola. Beczkowóz ma pojemność 10 tysięcy litrów. Wywar jest wywożony codziennie od godz. 5 do 23, średnio po 18 kursów dziennie. Jeżeli chodzi o odległość to ciężko jest mi to jednoznacznie określić, ale średnio 10 km w jedną stronę mamy do pola gdzie wylewamy
       
      W chwili obecnej mam dwa ciągniki (muszę mieć dwa w razie awarii jednego z nich): są to Pronar 1221 (130 KM) i Pronar 1025(105 KM). Ten pierwszy na co dzień daje radę, ale ten drugi nie spełnia swojej roli (osie pękają), dlatego też myślę nad sprzedażą Pronara 1025 i kupieniem czegoś lepszego jako główny ciągnik i zostawieniem sobie Pronara 1221 jako zapasowy.
       
      Nie jestem ekspertem w dziedzinie ciągników rolniczych, dlatego zwracam się do użytkowników tego forum o pomoc. Cały czas po głowie chodzi mi ciągnik JCB Fastrac, gdyż podobno jest on stworzony do transportu, jednak nie wiem czy są to ciągniki godne polecenia, nie znam nikogo kto ma taki ciągnik, nie wiem który konkretnie model odpowiadałby moim potrzebom itd. 
       
      Najbardziej zależy mi na dostępności części (to był ogromny atut Pronara) oraz ekonomiczności. Jeżeli chodzi o budżet to myślałem aby przeznaczyć na ten ciągnik około 100 tysięcy, ale jeżeli trafi się jakaś super oferta za 200 tysięcy to też będę zainteresowany.
      Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
       
       
    • Przez gucio913
      Witam chcę kupić ciągnik do ciągniecia tandem lub tridem samego ładunku 20-25 ton interesuje mnie prędkość min 50km/h lub wiecej niskie spalanie cena ok 130 tys netto i mała awaryjność musi też mieć amortyzację przedniej osi i moze ale nie musi mieć amortyzację kabity moc myslę min 200KM do nawet ponad 300KM nie interesuje mnie jcb fastrak.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj