Gość Profil usunięty

Renault celtis 456RX

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Na jakiej zasadzie działa ten EHR. Ja włączać ten podnośnik i jak ustawić te pokrętła

post-69755-0-81493600-1396549258_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jony171    0

Widzę że kolega ma nowszego typu ja w 103.54 mam straszy typ. Tym pokrętłem z czerwoną tzw rączką regulujesz wysokość itd reszta mi się zdaje że to jest szybkości podnoszenia i do jakiego stopnia jak i reakcja na działanie szybciej czy wolniej przy naj mniej ja mam tak w starej. A musisz sam sobie dostosować do swoich potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A jak to załączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzes0611    0

te pokrętła masz od podnoszenia opuszczania podnośnika prawdopodobnie jak kolega wyżej pisał od szybkości podnoszenia no jednym słowem cała regulacja podnośnika a dokładniej to musisz dojść po znaczkach które są narysowane obok lub na pokrętłach...

a ile ten twój celtis ma KM...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Te trzy małe są od jakiś ustawień, nie wiem jakich. to pierwsze to jest góra, duł a drugie na jaką wysokość ma opaść podnośnik. Che się dowiedzieć jak to załączyć i jak ustawić te trzy pokrętła. Celtis ma 100km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

tu nie moze byc nic wiecej niz w innych ciagnikach, czyli gora-dol, regulacja glebokosci, szybkosc reakcji i o ile sie nie mle wysokosc podnoszenia :blink:


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIZULEK    8

Te trzy małe są od jakiś ustawień, nie wiem jakich. to pierwsze to jest góra, duł a drugie na jaką wysokość ma opaść podnośnik. Che się dowiedzieć jak to załączyć i jak ustawić te trzy pokrętła. Celtis ma 100km

Czy dobrze rozumiem : nic nie reaguje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak to załączyć, świeci mi się cały czas kontrolka z rozłożoną książką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    242

Przekręć największe pokrętło maxymalnie w prawo małe pokrętło najniżej położone w lewo następnie to z dzwigienką najpierw w pozycję podnoszenie a następniew w pozycję opuszczanie z dociążaniem czyli max do dołu potem puść ta dżwignie - powinna się odrobine cofnąć a następnie wolno trzeba obracać największe pokrętło w lewo aż zgaśnie czerwona lampka i zaświeci się dolna strzałeczka to jest tzw aktywacja podnośnika jeśli nie zadziała czynność należy powtórzyć

Edytowano przez bizon1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

dzięki, a jakie oleje do niego polecasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
    • Przez Reno123
      Witam jestem posiadaczem Renault 103.54 mam problem z hydraulikom. Po odpaleniu rurka od pompy hydraulicznej do rozdzielacza mocno drży , przewody do hydrauliki wywrotu są ok nie wiem co powoduje drganie i jak to usunąć . Czy to może być przez rozdzielacz. Po dłuższej pracy słabnie wspomaganie. Proszę o poradę 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj