Skocz do zawartości

Zdjęcie

AMAZONE, LEMKEN ?

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Lawrenowicz

Lawrenowicz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 03 kwiecień 2014 - 13:40

AMAZONE, LEMKEN ? Witam serdecznie, zastanawiam się nad kupnem nowego opryskiwacza. Pod uwage biore LEMKEN ALBATROS ORAZ AMAZONE UG badz UX.
AREAL to 200ha, produkcja intensywna. Czy ktoś miał juz doczyneinia z tymi opryskiwaczami ? moze mi któryś polecic ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
AMAZONE, LEMKEN ? Dzisiaj, 17:54
  •  

#2 Share maniek83

maniek83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 328 postów

Napisany 04 kwiecień 2014 - 07:10

AMAZONE, LEMKEN ? gdybym miał wybierać między tymi dwoma markami to chyba zdecydowałbym się na Amazone - choć obie marki dobre to Amazone bardziej "dopieszczone" i przemyślane

#3 Share petro11

petro11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 597 postów

Napisany 09 kwiecień 2014 - 18:26

AMAZONE, LEMKEN ? A czy zastanawiałeś się nad Kuhnem? Np. Metris? Kuhn przejął BLANCHARDA a ja jestem użytkownikiem tego opryskiwacza od 2005roku i jestem z niego bardzo zadowolony. Podstawową różnicą jest belka aluminiowa której raczej nie ma ani w lemkenie ani w amazone. Użytkuje go na 270ha również prowadzę produkcję intensywną, mało tego wszystki nawóz azotowy idzie u mnie w RSMie i nie posiadam rozsiewacza. Będe kupował nie długo pewnie drugi i poważnie zastanowie się nad Kuhnem. W moim Blanchardzie jest na komputerze aktualnie 8000ha i jeśli chodzi o belkę to nie ma kompletnie rzadnych luzów. Zero. Dlatego zastanów się nad lekką belką aluminiową.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share AgroSlask

AgroSlask

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 09 kwiecień 2014 - 19:02

AMAZONE, LEMKEN ? Znajomy mi mówił że BLANCHARD robił ponoć najlepsze opryskiwacze,więc kolega wyżej ma chyba dużo racji ;)

#5 Share maniek83

maniek83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 328 postów

Napisany 10 kwiecień 2014 - 07:03

AMAZONE, LEMKEN ? akurat te same belki aluminiowe co w Kuhnie znajdziesz u kilku innych producentów opryskiwaczy, bo robi je ta sama firma jako podwykonawca

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share bartufo

bartufo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 21 kwiecień 2014 - 11:29

AMAZONE, LEMKEN ? a co myślicie o opryskiwaczach mgm http://www.mgm.cz/pl...acz-MGM-A-4000/
może ktoś mam takiego (tej firmy) jak się sprawdza

Dodaj odpowiedź