Skocz do zawartości

Zdjęcie

Glebogryzarka Grudziacka

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share grzegorzc360

grzegorzc360

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 02 kwiecień 2014 - 20:52

Glebogryzarka Grudziacka Witam, mam pytanie bo pouruwaly mi sie tryby wiec wszystko jest wymienione, stare zostało tylko korpus i wałek do ktorego mocuje sie bebny mocujace. i tu moje pytanie jak ją ustawić bo słyszałem ze można ustawic jakoś na kartke wsadzic miedzy zeby zakrecic i jak ją nie przetnie tylko zaznaczy zeby na niej to jest dobrze, za kazdym razem tnie mi te kartki, raz juz myslalem ze bedzie dobrze tylko ze na moje oko to dosc spory luz jest na wałku i tak teraz zostawiłem. Koledzy pomórzcie mi bo pytałem takiego mecchanika to mowił że coś trzeba ja znowu rozebrac i pomierzyc te wałki bo są nowe. Prosze o sensowne wypowiedzi
ursus c 360 moc i potega...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Glebogryzarka Grudziacka Dzisiaj, 04:58
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 kwiecień 2014 - 21:08

Glebogryzarka Grudziacka Z tą kartką czy jak kto woli papierem chodzi o to aby szczelinka między zębami trybów była jak najmniejsza, ale ma być. Między dwa zęby włóż paseczek papieru i przekręć kołami, reszta tak jak pisałeś z tym że nie chodzi o przecięcie a o zmiażdżenie.
Dodany obrazek

Najlepiej jak koła będa tak ustawione, ze będą stykać się częściami zębów zaznaczonymi na czerwono
Dodany obrazek

/Obrazki z neta/

Edytowany przez KRISTOFORn, 02 kwiecień 2014 - 21:09.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share grzegorzc360

grzegorzc360

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 02 kwiecień 2014 - 21:41

Glebogryzarka Grudziacka dzięki, właśnie odświerzałem wiadomo sci ze szkoły o przekładniach hipoidalnych i ten drugi obrazek był właśnie. to czyli z tym mierzeniem to prawda??
ursus c 360 moc i potega...

Dodaj odpowiedź