Zaloguj się, aby obserwować  
dzich

Prasa do 55 tyś zł

Polecane posty

dzich    1

Wiatam

Mam maly dylemat poszukuje prasy za ponad 40 tys zl. Obecnie pracuje Warfama z 2000 roku i juz jest troszeczke dotarta i zaczynaja coraz czesciej pojawiac sie awarie a wiadomo tego nikt nie lubi a szczegolnie jak tu chmura nad glowa. Moj ojciec chce kupic nowa sipme a moja uwaga skupia sie bardziej na prasach zagranicznych classa, krona, welgera. Kladlem bele z pras sipmy z sokolki, z warfamy byly najlepiej ubite czy zgadzacie sie z moja opinia???

 

pozdrawiam Dzich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

mówisz o słomie czy sianokiszonce???u mnie najlepiej wypadły po Sipmie FarmaII a z warfamy takie sobie...wszystko zalezy od operatora :lol:


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

moim zdaniem powinieneś poszukać czegoś z claasa, tylko jeszcze jedno pytanie nowa czy używana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzich    1

prasa sluzy tylko do robienia sianokiszonki. Czy mf 90km daje rade z prasa z nozami i czy wg Was jest sens pchac sie w prase z nozami ???

 

narazie o nowej prasie classa mozna tylko posnic. 40 tys zl za zachodnia belownice to ten sprzet raczej nie jest schodzony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzich    1

U siebie robie ok 500 i troszeczke na zarobku bedzie ok 1000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzich    1

tylko ze cena tej prasy znaczaco odbiega od mojego funduszu przeznaczonego na inwestycje.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzich    1
qazi    61

ja bym się chyba zdecydował na tą pierwszą całkiem młoda i w dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

mieć takiego Claasa we wsi...uuu byłby respect ;) :lol: :o


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotras    2

Prasa do 55 tyś zł. jaką polecacie zmienno komorową czy nie Claasa Korne czy może JD. Tylko proszę nie NH mam uczulenie do nich ;)

proszę o wasze zdanie ponieważ muszę kupić balociarkę.

Może wie ktoś jakie warunki trzeba spełnić żeby dostać balciarkę na prow??

Pozdrawiam

 

Co sądzicie o Prasie Claas VARIANT 280 rocznik 2004 ?

Czy może ktoś wypowiedzieć się na temat takiej prasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja bym ci polecił coś z Krone np. Kr130..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotras    2

Właśnie znalazłem Claasa varianta 280 2006 rok za około 58tyś zł w ładnym stanie we Francji tylko musze jeszcze pare spraw z tym załatwić.

Poprosze o wypowiedz użytkowików owych pres.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor03    4
człowieku chyba pisze sie PRASA a nie PRESA!!!!1

 

Ale na niego wyskoczyles !!!!!!! :angry: .Czlowieku zdanie zaczyna sie duza litera !!!!!!!!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigix    6

Panowie nie krytykujmy może naleciałości językowych.Jedni mowią kartofel inni ziemniak a jeszcze inni pyra i nie widze w tym nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal83    0

Tylko Krone nic więcej mercedes wśród pras.

Edytowano przez MarcinPykuS
Błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Tylko Krone nic więcej mercedes wśród pras.

Krone najlepszy, to prawda.....ale możesz podać jakieś konkrety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal83    0

małe zapotrzebowanie mocy, prosta w budoeie i obsłódze. u mnie krone KR130S chodziła z ciągnikiem 60km to jest prasa z rotorem a bele były dobrze zbite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

a czy claas robi złe prasy? raczej tez czołówka


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez 19Kowal97
      Witam zastanawiam się nad kupnem prasy rolujące w budżecie do 15tys ,ilość balotow rocznie to około 200 , ciągało by je Volvo Bm650 wiec około 80km. Jak myślicie co można wyrwać w takim budżecie ?
       
    • Przez Bociek51
      Poszukuję prasy pasowej która pracowała by z ciągnikiem 105km zależy mi na dobrej wydajności i dobiciu bel.Cenowo chce się zamknąć do 60 tys co byście polecili? 
    • Przez cisek9403
      Panowie stoję przed zakupem prasy, dostałem korzystną ofertę kupna prasy walcowe stało-komorowej Kuhn FB 2130. Jednak jest bardzo mało opini o tych prasach. W galerii tez takiej nie znalazłem. Czy ktoś z was posiada taką prasę? Bardzo bym prosił o jakieś opinie ewentualnie kontakt posiadaczy.
    • Przez Balzak
      piszcie jaka folie uwazacie za najlepszą i dlaczego a i jeszcze ceny tych foli mozecie podać
    • Przez Zetor5340
      Witam.
      Często po intensywnym uzytkowaniu naszej prasy gromadzą się zabrudzenia, nie chodzi mi oczywiscie zabrudzenia te z zewnątrz, typu kurz czy smar ale o te w środku prasy,np u nas między ścianką prasy a wałkiem zazwyczaj zapycha się ta szczelina słomą,słoma od kręcących się wałków ubija się i później nie sposób jej z tamtąd wydobyć,może także się zapalić wiadomo jak się nagrzeje od tarcia.Wiem że prasy powinno się czyścić na bierząco ale jak belujemy to to już się tworzy w trakcie prasowania więc nie bedziemy przerywać belowania żeby usunąć zapychające się wałki,skoro prasa chodzi.No ale później oczywiście chcemy wyczyścić ale już się to tak ubija że nie sposób.Próbowaliśmy sprężonego powietrza,różnych chwytaków i tylko z grubsza sie udało a reszta siedzi. Czy konieczne będzie ściąganie wałków?
      Jakimi sposobami wy usuwacie nieczystości z pras?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj