vipcars

Problem z wałkiem odbioru mocy McCormick Case

Polecane posty

vipcars    0

Witam

Piszę pierwszy raz więc nie wiem czy w dobrym miejscu jednak zapytam

Mam problem z wałkiem odbioru mocy przy McCormick MC95 podczas pracy (pryskania Czy rozsiewania nawozów) przekaźnik się wyłącza po włączeniu działa lecz z tym samym skutkiem np na jeden rozsiewacz wysącza się ok 2-3 razy. Co może być przyczyną? Jeśli ktoś miał podobny przypadek proszę o odp również na meila vipcars22@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezes0700    0

Witam.

Ja mialem podobna sytuacje w swoim corniku mtx 125 a przyczyna byl popsuty grzybek ktory uruchamia sie WOM wymienilem, podczas pracy wylancal sie WOm i mrugala kontrolka przyjezdzal serwis wymienil cewke a pozniej okazalo sie ze to wina grzybka wymienilem i po sparwie

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
machtronik    0

witam

na codzień naprawiam maszyny budowlane i szukam osób do współpracy która zajmuje się maszynami rolniczymi
mam podobny problem wałek jak włączę działa tylko chwile i wyłączy się a kontrolka mruga po ponownym załączeniu zachowuje się tak samo
ma ktoś może schemat instalacji elektryczny 
sprawdzałem cewkę 12v rezystancja 9.8r pobór 1.2A przy załączeniu prąd stopniowo rośnie do 0.6a i rozłącza wałek. Przyciski na błotnikach sprawne sprawdzę jeszcze grzybek,od czego jest  przełącznik przy grzybku ?
mechatronika.pomorze.pl
600092403

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    220

Problemem może byćlużny pasek alternatora. Miałem taki przypadek, że właśnie robiła się różnica w obrotach i odłączał wałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micro303    33

Najprędzej należało by odczytać kod błędu przez co się rozłącza a dopiero potem szukać. Najprędzej należy sprawdzić czujnik obrotów i połączenie z cewką miałem podobny problem i posprawdzanie instalacji i odrdzewienie pomogło. 


URSUS C335 ,Kubota 8560, MC CORMICK MTX 140.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez StrazakSam23
      Witam, jestem zainteresowany nabyciem McCormicka xtx185 z 2008 roku silnik Iveco, podobno ten model ma wiele cech wspólnych z Case, czy ktoś z forumowiczów posiada wiedzę na temat podobieństw i różnic pomiędzy tymi markami, jak jest z dostępnością części do tego modelu ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj