pepcio15

czy wtryski od c-360 pasuja do zetora 7711

Polecane posty

pepcio15    0

czy wtryski od c-360 pasuja do zetora 7711 bo podobno ciagnik po zmianie wtrysków od c - 360 mniej pali a moc jest ta sama ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co da zmiana wtrysków jak pompa zostanie ta sama? Wtryskiwacze tylko rozpylają paliwo, żeby mniej ciągnik mniej palił pompa musi podać mniej paliwa. Nawet wtryskiwacze od Perkinsa nie pomogą ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61
Co da zmiana wtrysków jak pompa zostanie ta sama? Wtryskiwacze tylko rozpylają paliwo, żeby mniej ciągnik mniej palił pompa musi podać mniej paliwa. Nawet wtryskiwacze od Perkinsa nie pomogą ;) .

dokładnie

możesz jedynie ustawić wtryski jak leją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

torz wiadomo im wieksza moc tym więcej pali

pepciu raczej mniej nie bedzie palił po zmianie na wtryski 360 moze nawet wiecej mniejsza dokładnośc wykonania , a spalanie podobno zmniejszyc moze pompa rotacyjna (taka jak w 360 3P) a co jest takie duże acha jesli masz zużytą pompę to może ona zwiększyc spalanie przy jednoczesnym spadku mocy niekiedy wystarczy regulacja pompy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Sąsiad założył wtryski od C-360 do zetora, bo tak mu doradzili w sklepie, bo nie mieli innych. Miało wszystko być ok, ale niestety nie było. Gwinty sie zgadzały, ale silnik gorzej palił i miła mniej mocy. Po czasie okazało sie że żle zurzywały sie tuleje z cylindrami(robił się owal). Spowodowane to było tym że wtryski od C-360 maja jedna dziurke i paliwo było wtryskiwane bardziej kierunkowo. Natomiast wtryski od zetora miały trzy dziurki, a wiec paliwo było inaczej rozpylane w komorze. Zakładając wtryski odwrotnie nie wiem czy sa jakieś przeciwskazania. Ale jak pisali wcześniej to pompa decyduje ile pali i jaką ma moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Rozpylacze od c 360 mają 4 otwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Ok nie będę się sprzeczał, masz racje. ;) Ale fakt faktem że wtryski były od C-360 i ciągnik chodził kiepsko, dużo palił, no i psuł silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek    29

wtryski do 355mają 4 otworki ,a do 60 mają 5 otworków co między innymi daje te 7km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
wtryski do 355mają 4 otworki ,a do 60 mają 5 otworków co między innymi daje te 7km

Same dziurki to za mało , ważne czy tak samo głęboko wchodzą i kąt rozpylania. Np. jeśli płycej i większy kąt, to nie będzie trafiać właściwie do komory w tłoku a nad tłok i może być problem z paleniem uszczelki pod głowicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
O to to. O to mi chodziło @zorzyk2 :P

Kolega miał problem z uszczelkami pod głowicami w mercedesie - ciągniku siodłowym. Po sprawdzeniu i regulacji wtryskiwaczy założył nowe podkładki miedziane pod wtryskiwacze(kupione w serwisie), dopiero przy trzeciej wymianie uszczelki zauważył ślady wtryskiwania paliwa na brzegach tłoka. Przyczyna - stare podkładki miały 0,5mm nowe ok. 2mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

gdy kupiłem 360 mało palił ,był silny, nie dymił ale było słychać tak zwaną twardą prace silnika,

okazało się że ciśnienie wtrysku było ustawione na 200 at

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzaj63    45

A ja mam takie pytanie:

czy pod wtryskiwacze mają być dawane podkładki miedziane dla uszczelnienia,bo w katalogu nic takiego nie ma!

a w instrukcji obsługi jest napisane że powierzchnia styku wtryskiwacza z gniazdem ma być dobrze wyczyszczona żeby dobrze dolegało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Pod wtryskiwacz musi być podkładka ,a gniazdo musi być dokładnie wyczyszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamis    0

pod wtryskiwacze nie trzeba wkładać podkładek tam jest stożek który załatwia sprawę , ale można nikt tego nie zabrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

stożek koroduje a trudno go naprawić jeśli nie dasz w starej głowicy to będzie robił bańki kiedy sprawdzisz olejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

wtryski pasują od zetora 5211 do c-360.Do cztałem się w książce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

a czy pod wtryskiwaczami w zetorze  6211 7211 sa podkładki a jak sa to gdzie na glowicy czy w tym otworze?


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Soczi87
      Witam wszystkich. 
      Mam problem ponieważ montuję do przyczepy samoróbki jednoosiowej siłownik hydrauliczny który zakupił mój wujek w latach 90. W załączniku przesyłam zdjęcie tabliczki. Siłownik ma kulę o średnicy 53mm 
      i mam problem z doborem gniazda pod ten wymiar. W ofercie
      na rynku dostępne są rozmiary gniazd 52 i 55 nic pośredniego. Chce założyć gniazdo z zabezpieczeniem na seger. Czy roztoczenie gniazda 52mm to dobry pomysł ? 
      Moze ma ktoś z Was gniazdo na 53mm 
      Dziękuje. 

    • Przez fliegl
      Jaki jest kod RAL lub nazwa tego koloru?
       



    • Przez luki987654321
      Witam, chce zamontować halogeny led na tyle beczkowozu forschrit. czy można je podłączyć pod złącze trzy pinowe w ciągniku lub ewentualnie pod co innego można podłączyć? dodam że mam zamiar w kabinie zrobić włącznik aby się cały czas nie świeciły tylko na czas pracy.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, 
      Koledzy poszukuje kogoś z użytkowników kombajnów Jarek lub Arek celem wsparcie wymiarowego.
      Buduje kombajn do porzeczek i potrzebuje informacji jaka powinna być odległość miedzy podajnikiem taśmowym szerokim a profilem podtrzymującym wał otrząsacza, będę wdzięczny za zdjęcie z przyłożoną metrówką. 
      Wymiary jakie poszukuje to te zaznaczone na jednym ze zdjęć,, nie chciałbym połamać  krzaków przy pierwszej próbie jeśli do niej dojdzie :) 
      Zdjęcia z budowy w załączniku, dziękuje za pomoc:) 











    • Przez wojciechowski89
      Cześć Panowie potrzebuje dojarkę pod traktor i znalazłem taką pompę u siebie. Ktoś może kojarzy bo ja nie mogę znaleźć nic na jej temat po wpisaniu nazwy wyskakuje land niemiecki. Z tego co się orientuje brakuje tutaj zbiornika od oleju który smaruje łopatki które są metalowe nie z tworzywa. I tutaj też mam pytanie ten czarny wężyk po zamontowaniu w zbiorniku z olejem nie będzie podawal oleju na łopatki tylko wylot powietrza ta jakby ,,satelita" a powinien być jak się nie mylę obieg powietrza, że powietrze jest wpychane do zbiornika z olejem i przy wyjściu z niego zabiera olej na łopatki i tak w kółko. A przy tej rurce którą jest wypychane zassne powietrze jest korek jakby do dolewania oleju z tyłu pompy jest rurka wychodząca i wziernik jak w kompresorze żeby widzieć poziom oleju. Dodam że sam ją postawilem na podstawkę wom więc proszę się nią nie sugerować.




×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj